Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu - Allen Carr

Butik Yayınları
174,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (23)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

183,89 TL
194,44 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196007/80205002
Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu - Allen Carr

Allen Carr, sigarayı bırakmanın yöntemlerini bu kitabında açıklıyor. Sigara içmek istemeyenlere kılavuz niteliğinde olan Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu’nun yazarı Allen Carr, bu konuda hem deneyimli bir kişilik hem de başarılı bir uzman. Kitap, ilk defa 2009 yılında Butik Yayınevi tarafından Türkçe'ye çevriliyor, basılıyor ve satışa sunuluyor.

Sigarayı bırakmayı deneyip başarısız olanlar ve tiryakiler için bir araya getirilen yöntem, telkin ve teknikler, dünyanın pek çok yerinde başarılı sonuçlar elde etmiş olması ile farkını ortaya koyuyor. Allen Carr, hem yılların tecrübe ve birikimini hem de bu konudaki derin araştırmalarını sigarayı bırakmak isteyenlerle paylaşıyor.

Sigarayla Savaşanlar Vakfı Başkanı Ubeyd Korbey’den Dünya Sağlık Örgütü Tütünsüz Dünya Başkanı Prof. Dr. Judith Mackay’e kadar pek çok uzmanın takdirini kazanmış olan yazar ve kitabı, sigara içmek istemeyenler için son derece iyi bir fırsat! Öyle ki, Ubeyd Korbey, sigaraya başlamanın ilk hata; sigarayı bırakmak isteyip de bu kitabın sunduğu fırsatları kaçırmanın ise ikinci büyük hata olacağını söylüyor.

Sigarayı Bırakmak Aslında Çok Kolay

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu içerisinde sigarayı bıraktırmaya yönelik çeşitli teknikler ve yöntemler bulunuyor. Bu kitap, esasen bir metot sunuyor. İçerisindeki tekniklere riayet edildiğinde ve kararlılık gösterildiğinde sonuçların olumlu yönde olduğunu hem okurlar hem de Allen Carr’ın seminer katılımcıları doğruluyor. Kitap içerisindeki yöntem ve teknikler, sigara içmeyi beyinde bitirmeye kapı aralıyor. Dünyanın hemen her yanında kazanılmış olan deneyim ve birikimler, bu konuya çözüm getirmek isteyenlere sunuluyor.

Allen Carr

Allen Carr da zamanında sigara bağımlılığı olan bir birey. 33 yıl boyunca günde ortalama 5 paket sigara içiyor ve 1983 senesinde son sigarasını söndürdüğü sırada dünyayı sigaradan kurtaracağını söylüyor. Kendisinin geliştirdiği “Easyway-Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu” serüveni, çevresindekiler ile başlıyor. Daha sonra Londra’da klinik kuruyor, seminerler veriyor ve nihayetinde bunları bir kitapta topluyor ve ortaya Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitabı çıkıyor.   “Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu” yöntemi hakkında görüşler...

Anthony Hopkins ( Oskar Ödüllü Aktör)

“Sigara içmek çok karmaşık bir labirentin içinde kaybolmak gibi.Ama Allen Carr bu çıkışını gösteren planını bulmuş .Anında bağımlılığımdan kurtuldum ve özgürüm.”

Pınar Eczacıbaşı (GYİAD Başkanı )

“Yüzyılın bu en büyük bağımlılık maddesi sigaradan kurtulmanın en kolay yolu bulundu diyebiliriz artık. Benim de uyguladığım Allen Carr methody size neden bir sigara tiryakisi olduğunuzu ve bunun gerekçelerini çok güzel çürüterek anlatıyor, işin psikolojik tarafının ne kadar ağır olduğunu gerçekte nikotin bağımlılığının çok kolay atalatılabileceğini kafanıza işliyor. Ben size ve çalışanlarınıza sağlık,iş kaybı gibi dünyanın bu en büyük illetinden kurtulma yolunda Allen Carr methodunu şiddetle tavsiye ediyorum. “

Prof. Dr.Manfred Neuberger ( Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Başkanı)

“ Allen Carr yöntemi kurumlar içerisinde sigara içme oranını etkileyici bir ölçüde düşüren tek yöntemdir. Araştırmalarımız gösteriyor ki yöntem kurumlarda çalışanların sağlık ve memnuniyet derecelerini oldukça olumlu yönde etkiliyor. Allen Carr denediğimiz diğer yöntemlerden ciddi bir fark ile daha başarılı olmuştur.”

Prof. Dr. Judith Mackay ( Dünya Sağlık Örgütü-WHO-Tütünsüz Dünya Başkanı)

“Allen Carr’ın çalışmalarını hiç çekinmeden destekliyorum. Pekçok yöntem onun bazı tekniklerini kullanmaya çalışıyor ama hiç birisi onun yakaladığı başarıya yaklaşmıyor.”

Ubeyn Korbey ( Sigarayla Savaşanlar Derneği )

“Allen Carr’ın Methodu ile tiryakilere verilen 6 saatlik Allen Carr Seminer’ine hayatında hiç sigara içmemiş biri olarak katılmaktan büyük keyif aldığımı belirtmeliyim. 1994 yılından bu yana ömrünü sigara denilen insanlığın baş belası ile savaşa adamış bir Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı kimliğimle şunu ifade etmek isterim,sigara bırakmak üzerinde son derece etkili olacak bir metot. Sigarayı beyninde çözmek isteyenlere yılların birikimi ve nerdeyse dünyanın her yanında kazanılan deneyimle sunulan bir yöntem.Tiryakilerin kendilerine sunulan bu fırsatı kullanmamaları sigaraya başlamaktan sonra yapacakları ikinci büyük hataları olacaktır. Böylesine hayat kurtaran bir şansı dünyaya sunduğu için Allen Carr’ı kutluyorum.
Boyut Normal Boy
Yazar Allen Carr
Yayın Tarihi 2013
Sayfa Sayısı 217
Cilt Durumu Ciltsiz
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KDR07
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön