Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Sonax
Sonax Hızlı Cila 288200 500ML

Sonax Hızlı Cila 288200 500ML

Sonax
114,45 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035735/20035738
Sonax Hızlı Cila 288200 500ML
Sonax Hızlı Cila, çözücü madde içermeyen, etkili temizlik sağlayan koruyucu bir yüzey parlatıcısı olarak öne çıkıyor. Üstün formülü ve ardında iz bırakmayan yumuşak cila partikülleri sayesinde yıpranmış boyalı yüzeyi mükemmel bir şekilde temizliyor, göz alıcı bir parlaklık sağlıyor ve uzun süre korumaya alıyor. Sonax Hızlı Cila, eşyalarının ilk günkü parlaklığını korumasını ve her zaman parlak ve yeni görünmesini isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Sadece boyalı yüzeylerde değil, yıpranmış lastik ve plastik aksamları da parlatıp koruyor. Ahşap yüzeylerdeki ufak tefek çizikleri gideriyor. Sonax Hızlı Cila, mat ve soluk görüntüden hoşlanmayanların ve eşyalarının kullanım ömrünü uzatmak isteyenlerin beğenisini topluyor.


İhtiyaç Olan Tüm Yüzeylerde Kullanılabiliyor

Sonax Hızlı Cila, içeriğinde bulunan Carnauba bitki özü sayesinde ev, ofis, araba, karavan, motosiklet, bisiklet, tekne ve yatta bulunan vernikli, ahşap, metal, seramik, mermer ve plastik gibi tüm yüzeylerin parlatılmasında ve korunmasında kullanılabiliyor.

Mobilyalarda oluşan solmaları ve matlıkları giderip yüzeyi tazeleyerek göz kamaştırıcı bir parlaklık veriyor.

Sprey şişesinde pratik kullanımıyla tüm yüzeye eşit miktarda dağılıyor ve ürün kullanım miktarında tasarruf sağlıyor.

İnsan sağlığına, evcil hayvanlara ve çevreye zarar vermeyen formülü, her yüzeyde gönül rahatlığı ile kullanılmasını mümkün kılıyor.


Sonax Hızlı Cila Nasıl Kullanılır?

Ürün kullanmadan önce iyice çalkalanıyor.

Bölgesel olarak ıslak ya da kuru boya üzerine püskürtülüyor.

Nemli bir sünger ya da bez yardımıyla yüzeye eşit bir şekilde dağıtılıyor ve hemen ardından temiz yumuşak bir bezle siliniyor.

Camlara uygulandığında iz kalmaması için iyice silmek gerekiyor.

Bir bölge için 2-3 püskürtme yeterli oluyor.


Önde Gelen Otomobil Markalarının Çözüm Ortağı: Sonax

1949 yılında Almanya’da kurulan Sonax, Avrupa’da araç bakım sektörünün en büyük markalarından biri olarak biliniyor. 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren marka, önde gelen birçok otomobil markasıyla çözüm ortağı olarak çalışmalar yapıyor.

Sonax hızlı cila aracınızın boya yüzeyine uygulanan sıvı veya balmumum biçiminde olan ve etkisi klasik oto cilalarına veya boya parlatma sistemlerine göre çok daha kısa süreli olan ciladır. Tüm boya yüzeylerindeki matlığı, yıpranmışlığı ve yüzeysel çizgileri mükemmel şekilde temizler. Tozlanmaya karşı uzun süreli koruma sağlar.

Hızlı cila, normal cilalara göre kullanım kolaylığı, çabuk etki etmesi ve maddi açıdan daha uygun fiyatıyla aracının parlaklığına önem veren kişiler için oldukça ideal bir üründür.

İçeriğinde çözücü madde kullanılmadığı için boya yüzeylerinde boyayı çözmeden aracınızı parlatmak için rahatlıkla kullanılır. Yüksek kaliteli Carnauba cilası boyayı haftalarca korur ve aracınıza çiziksiz yüksek parlaklık kazandırır.

Vernik kaplı diğer eşyalar üzerinde de rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Zamanla mobilya üzerinde oluşan solmaları giderir, bakım ve korumalarını yaparken parlaklık kazandırır.

Seramik ve ahşap yüzeylerdeki çizikleri giderir ve yüzeyleri parlatır. Plastik, kauçuk eşyaları koruma altına alarak parlatır.


Kullanım Şekli

*Oto hızlı cila her boya tipi için uygundur. Kullanmadan önce aracınızın cila yapmaya hazır olması, arabanızın üzerinde çamur veya leke olmamasına özen gösterin.

*Aracınızı önce yıkamanız ve ardından duruladıktan sonra hızlı cila uygulamanız tavsiye edilir.

*Hızlı cilayı kullanmadan önce çalkalayın ve bölgesel olarak kullanacağınız alan üzerine uygulayın.

*Bez veya nemli bir sünger ile yüzeye eşit bir şekilde yayın.

*Hemen üstüne yumuşak bir bez ile silin.

*Bir adet ürün miktarı 500ml'dir.

*Camlara uygulandığı durumlarda iyice silinmesi gerekmektedir.

*Göz ile temas ettirmeyin.

*Plastik ve lastik aksamlar üzerinde kullanmayınız.

*Sıcak boyalı yüzeyde veya güneş altında uygulamayınız.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OTSON288200
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön