Banyolar evinizin en çok kullanılan ve en zor temiz tutulan bölümleridir. Banyonuzda doğal ham maddeden üretilen doğru ürünleri kullanmak işinizi kolaylaştırabilir. Banyo havluları, hijyen açısından sık değiştirilmesi gerekir. Sürekli ıslak kalan ve bakteri oluşumuna müsait olan havluların sık yıkanması da önemlidir. Taç; banyo havlusu modelleri, bornoz takımları, çocuk havlu setleri gibi ürün alternatifleri ile sizin için konfor ve kaliteyi birlikte sunar. Pamuktan üretilen bu ürünler kullanım kolaylığı açısından sık tercih edilir. Hem çevreye hem sağlığınıza özen gösteren Taç, ürünlerinde doğal içerikler kullanarak sağlığınıza ve çevreye olumsuz bir etki yapmaz. Evinizde kullandığınız Taç Ev Tekstil Ürünlerinde üstün kaliteyi ve uzun süren dayanıklılığı fark edebilirsiniz.

Havlu Setleri ile Yumuşak Bir Dokunuş

Aile boyu bornoz setleri, hamam havlu takımları, çocuk havluları gibi birçok ürün ile Taç, kaliteyi  ve konforu evinize getirir. Doğal pamuktan üretilen havluları ile cildinize sağlıklı bir dokunuş yapar. Cildinizi yıpratmayan yumuşak yapısı ile banyo sonrası hassas teninize nazik davranır. Suyu anında emen özelliği ile hızlıca kurulanmanıza yardımcı olur. Taç banyo havluları;

  • Pamuktan üretildiği için teninize zarar vermez.
  • Suyu emen yapısı sayesinda anında kurulanma sunar.
  • Yumuşak dokusu ile cildinize zarif bir dokunuş yapar.
  • Çamaşır makinesinde yıkanabilmesi ile kolaylık sağlar.
  • Renk atmayan yapısı ile uzun süre kullanım imkanı sunar.
  • Set halindeki ürünleri ile tüm ailenin banyo malzemelerini birlikte sunar.
  • İnsan sağlığına zararlı olduğu düşünülen maddeleri içermez.

Çabuk kuruyan yapısı ile Taç banyo havlusu, uzun süre nemli kalmaz. Yeterli kalınlıkta olan banyo havlusu, vücudunuzu sararak hafif bir etki sağlar. Taç kalitesini her dokunuşunda hissedeceğiniz bu ürünler ile banyolarınızı süsleyebilirsiniz. Şık bornoz takımlarını yeni gelin çeyizlerinde değerlendirebilirsiniz.

Çocukların Eğlenceli Banyo Saatleri

Bazı çocuklar banyo zamanından pek hoşlanmaz. Taç çocuk havluları ve bornoz takımları çocukların banyo zamanını eğlenceli hale getirir. Birbirinden farklı renkleri, çizgi film karakterleri, süper kahraman figürleri ile çocukların hayal dünyasına ulaşır. Kız ve erkek çocukları için farklı tasarımlar ile çocukların eğlenceli bir banyo deneyimi yaşamasını sağlar. Futbolsever çocuklar için taraftar havluları üretir. Lisanslı olan bu ürünler ile çocuğunuz tuttuğu takımın çoşkusunu hissedebilir. Bornoz takımları, hamam havlu setleri, kundak alternatifleri ile her yaştan çocuğa uygun seçenekler sunar. Nemi ortadan kaldıran yapısı ile banyo sonrası çocuğunuzun hızlıca kurulanmasına destek olur.

Ürettiği tüm ürünlerde doğal içerikler kullanan Taç, insan sağlığına olumsuz etkileri olduğu düşünülen maddeleri kullanmadığı için çocuklara sağlıklı bir dokunuş yapar. Çocuğunuzun büyüme ve gelişiminde olumsuz etkisi olan maddeleri içermeyen Taç banyo havlusu ile banyolarınız artık çok daha keyifli olur. Çocuğunuzun sevdiği karakterleri tercih edebileceğiniz Taç banyo havlusu ile banyo anlarını sıkıcı olmaktan kurtabilirsiniz. Çocukların ilgisini çeken, hayal dünyasını harekete geçiren, sevdikleri kahramanlar ile süslenmiş ürünleri tercih ederek daha eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzun karakterini, sevdiklerini aktaran, kendine has ürünler kullanması daha özel ve değerli hissetmesine yardımcı olur. 

Sık yıkanabilen, kolay yıpranmayan, renk atmayan, sertleşmeyen bu banyo havlularını, kullanma talimatlarına uyduğunuz sürece uzun süre kullanabilirsiniz. Taç banyo havlusu hem sizin hem çocuklarınızın banyolarında vazgeçilmez ürünlerdir. Hem sizin hem de çocuklarınız için hazırlanan bu ürünleri inceleyerek evinize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Günün yorgunluğunu attığınız, taze bir başlangıç yaptığınız, eğlenceli bir park sonrası tozunuzu attığınız banyolar sonrasında, Taç banyo havlusu ile pamuksu bir dokunuşun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taç Banyo Havlusu Fiyatları

77 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 77 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010074/9010079/tac