Taç bornoz modelleri; estetik tasarımları, erkek ve kadın için özel olarak hazırlanan aile setleri, çocuklar için eğlenceli tasarımları ile fark yaratıyor. Bornozlar yumuşak, pamuklu dokuma kumaşlardan hazırlanıyor. Kumaşlarda yer alan kaliteli dikişler, dayanıklılığın yanında estetik bir görünüm sağlıyor. Yumuşak dokunuşu ile vücudu sarıyor. Özenle seçilen renklerden minimal tarzda aile setleri oluşturuyor. Tekli sunulan modeller arasında pastel renklerden oluşan tasarımlar da koleksiyon içerisinde önemli yer tutuyor. Bornoz ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz.

Kaliteli, güvenilir, köklü bir marka olan Taç’ın bornoz ve havluları çeyiz olarak da sıklıkla tercih ediliyor. Aile setleri içerisinde; iki adet bornoz, iki adet yüz havlusu, iki adet banyo havlusu yer alıyor. Bazı setlerin içinde iki adet banyo terliği de bulunuyor. Setleri tercih ederek tek seferde tüm havlu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Taç bornozları, kesim, işleme, cep, desenler, kumaş seçimi gibi farklılıklar modelleri birbirinden ayırıyor. Çocuklar için özel olarak seçilen desenler, motifler ve baskı tasarımları onların eğlenceli dünyasına hitap ediyor. Sevdiğiniz desen ve renklerde ürünleri inceleyebilirsiniz.

Taç Bornoz Modelleri

Taç bornoz modelleri genellikle yakalı olarak tasarlanıyor. Büyükler için yakası işlemeli, iki cepli, beli kuşaklı tasarımlar tercih ediliyor. Çocuklar için tasarlanan modellerde genellikle işlemeye yer verilmiyor. Bunun yerine pastel renklere sahip, desensiz tasarımlar yer alıyor. Ayrıca popüler spor kulüplerinin renk ve tasarımlarını içeren Taç bornoz modelleri de koleksiyon içerisinde geniş yer tutuyor. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’a ait renk ve kulüp logolarının yer aldığı bornozları çocuklar severek kullanıyor. Havluları, banyonuzun dekorasyonuna uygun olarak tercih edebilirsiniz.

Çocuklar için bornoz modelleri arasında çizgi film karakterlerine ait tasarımları üzerinde taşıyan havlular da yer alıyor. Modellerin içinde Star Wars, Winx, Hello Kity, Winnie The Pooh, Cars, Şirinler, Mickey Mouse, Spiderman gibi birçok karakterin desenleri çocuklar tarafından ilgi görüyor. Rengarenk tasarımlar çocukların hayal dünyasına yeni bir heyecan katıyor. Eğlenceli, maceralı ve gizemli bir banyo yapma olanağı tanıyor. Çocuklarınızın sevdiği karakterlerden oluşan ürünleri alarak onların banyo saatini keyifli hale getirebilirsiniz.

Bornoz ve havluları, üzerinde yazan kullanım talimatlarına uygun olarak yıkamanız öneriliyor. Kullandıktan ve yıkadıktan sonra ıslak bırakmamaya, asarak kurutmaya özen göstermeniz gerekiyor. Kullanım talimatlarına uyduğunuz takdirde ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz.

Taç Bornoz Fiyatları

Taç bornoz fiyatları ürünlerin tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere, desenlere, set olup olmamasına göre farklılık gösteriyor. Taç, ürünleri arasında kalite fiyat dengesini korumaya çalışıyor. Belirli bir fiyat politikası güderek ürünlerini fiyatlandırıyor. Markanın yeni koleksiyonları ile geçmiş sezon koleksiyonları arasında fiyat farklılığına rastlanabiliyor. Stok sayısı azalmış, yeni gelmiş, sınırlı sayıda üretilmiş ürünler arasında fiyat farkı görülebiliyor. Aile setlerini, çeyiz olarak satın alabilir ya da hediye edebilirsiniz.

Bornozların üzerlerinde, genellikle de yakalarında yer alan nakışlar özenle hazırlanıyor. Nakışı oluşturacak ipliklerin renkleri bornozun dokusuna ve rengine uyum sağlayacak tonlardan seçiliyor. Desenlere karar verildikten sonra rengarenk iplerle işlenen nakışlar, iğnenin her batışında bornozu farklılaştırıyor. Nakış bittiğinde bornoz da kendi tasarımını, estetik vurgusunu ortaya çıkarıyor. Çiçekler, dallar, yapraklar veya spor kulüplerinin logolarından oluşan desenler, ince ince işleniyor. Ürüne zarif bir detay kazandıran işlemeler, canlı renklerini ve motiflerini uzun zaman kaybetmiyor. Setlerin içinde yer alan yüz havlusu ve banyo havluları da bornozun aynı renginden oluşuyor. Erkek ve kadın için ayrı ayrı seçilen nakışlar, takımı oluşturan yüz ve banyo havlularının üzerlerine de işleniyor.

Taç Bornoz Fiyatları ve Modelleri

49 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Taç
  2. Linens
  3. Özdilek
  4. Cemil İpekçi
  5. Karaca Home
  6. Chakra
  7. Eponj Home
  8. Ecocotton
  9. Nefnef Home
  10. Minteks
  11. Marie Claire
  12. Z&R Home
  13. Cotton Box
  14. İrya
  15. Bilgiçler
  16. Buldan Concept
  17. Soley
  18. Tril
  19. Bedinn
  20. Aryıldız
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Ebatlar
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Taç
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010073/60005084
BAŞA DÖN