Taç Çift Kişilik Nevresim

Nevresim takımları, yatağın, yastıkların ve yorganın daha konforlu kullanılmasını sağlayan ürünlerdendir. Hem tek hem de çift kişilik olarak üretimi yapılan nevresim takımları farklı markalar tarafından satışa sunuluyor. Yatak odalarının en çok kullanılan tekstil ürünlerinin başında gelen nevresim takımları, çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimden meydana gelmektedir. Taç çift kişilik nevresim ürünleri şık ve konforlu yapıları ile yatak odalarınıza muhteşem dokunuşlar yapmanızda yardımcı olacaktır. Geniş model seçeneklerinde üretilen nevresim takımları her tarza hitap etmeyi başarıyor. Üretiminde kullanılan pamuklu kumaşlar sayesinde cilt dostu kullanım sunuyor. Çift kişilik yatak çeşitlerine göre geniş ebatlarda üretiliyor. Yatağın üzerinde herhangi bir kayma ya da kırışma yapmadan kullanım sunuyor. Sizler de yataklarınızı daha konforlu kullanırken şık görünmesini istiyorsanız taçın çift kişilik nevresim takımları modellerinden tercih edebilirsiniz. 

Taç Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri

Birbirinden şık, klasik, spor ve hareketli renklerde üretilen taç çift kişilik nevresim takımları, tüm yatak odalarına hitap ediyor. Her zevke uyumlu olan geniş seçenekleri mevcuttur. Mevsimlik, yazlık ve kışlık kumaş seçenekleri ile tüm yıl boyunca konforlu kullanım sunar. Lisanslı nevresim takımları, desenli nevresim takımları, saten nevresim takımları, aşkı simgeleyen desen modeller gibi pek çok model mevcuttur. Yatak odanızın dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız nevresim takımlarınıza da el atabilirsiniz. Eşiniz ve kendinizin zevkine hitap eden bir model seçerek kullanabilirsiniz. Odanızın ferah görünmesi için açık renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Yüzlerce renk seçenekleri arasından odanıza en yakışan nevresim takımlarını kullanabilirsiniz. 

Taç Çift Kişilik Lisanslı Nevresim Takımları

Günümüzde nevresim takımı modelleri arasında sevilerek tercih edilenlerden biri lisanslı modellerdir. Özellikler erkeklerin daha çok sevdiği bu modeller yatak odalarına farklı bir hava katmaya yardımcı oluyor. Dört büyük takımın renk ve sembollerinde üretilen çift kişilik nevresim takımları pamuklu yapıya sahiptir. Yaz aylarında terletme yapmaz ve tene uyumlu yapıda kullanım sunar. Yumuşak dokuları ile gün boyu yatağınızdan çıkmak istemeyeceksiniz. Lisanslı modeller odanın spor görünmesine yardımcı olur. Taraftar yazılı, ekose desenli, çizgili, düz renk gibi geniş seçenekleri mevcuttur. Taraftar bağımlısı olan bireyler için lisanlı nevresim takımları vazgeçilmezlerden olacaktır. 

Taç Çift Kişilik Saten Nevresim Takımları

Markanın geniş model ve kumaşlarda üretilen nevresim takımları arasında saten modeller en sevilenler arasındadır. Pamuk saten kumaştan üretildiği için terletme ve kayma yapmadan kullanım sunar. Taç çift kişilik nevresim takımı saten modeller yatak odasının şık ve klasik bir ortama dönüşmesini sağlar. Dekoratif açısından büyük bir öneme sahip olduğu gibi kullanım olarak da son derece konforludur. Satenin şıklığını ve konforunu derinlemesine hissetmek istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Düşük ısıda ütülebilir yapıya sahip olan pamuklu saten nevresim takımları günlük kullanıma uygundur. Uzun süre kırışmadan kalabilen yapısı ile rahat kullanım sağlar. Sade ve düz renklerin yanı sıra desenli saten modeller de mevcuttur. Odanıza ve tarzınıza hitap eden modelden yana seçiminizi yapabilirsiniz. 

Taç Çift Kişilik Pamuklu Nevresim Takımları

Geniş model, renk, tasarım, kumaş ve ebatlarda üretilen nevresim takımlarında pamuklu kumaşlar vazgeçilmezlerdendir. Her mevsim kullanıma uygun olan taç kristal çift kişilik nevresim takımı modelleri hem evinizde hem de gittiğiniz seyahatlerinizde uyum sağlar. Çiçek desenli, sonbahar konseptli, canlı renk desenleri, gül desenli, kar temalı, soft renk seçenekleri geniştir. %100 pamuk kumaş içeriği ile tene uyum sağlar. Ciltte herhangi alerji ya da tahriş yapmaz. Makinede yıkamaya uygundur. Yüzlerce renk ve desen seçenekleri arasından yatak odalarınıza hitap eden bir modelden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Odanızın daha loş görünmesini istiyorsanız koyu renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 

Taç Çift Kişilik Yazlık Nevresim Takımları

Taç çift kişilik nevresimlerin arasında yer alan, yaz aylarında kullanıma uygun modeller, pamuklu kumaş içerir. Taç brielle çift kişilik nevresim takımı, seriler arasında en sevilenlerdir. Yüzlerce desen seçeneğine sahip olan bu modeller yatak odalarını renkli ve ferah bir ortama dönüştürür. 200x220 ve 160x215 ebat seçenekleri tüm çift kişilik yataklara uyum sağlar. Brielle serisi içerisinde 2 adet yastık kılıfı, çarşafı ve nevresim takımı yer alır. Kir tutmayan ve uzun süre temiz kalabilen yüzeyleri ile yazlık kullanıma en uygun seridir. Sizler de nevresim takımlarınızı kullanırken zorluk yaşamak istemiyorsanız güvenle taçın nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz. 

Taç Çift Kişilik Desenli Nevresim Takımları

Günlük hayatta kullanıma en iyi hitap eden nevresim takımları desenli modeller oluyor. Taçın çift kişilik ebatlarda üretilen nevresim takımlarında yüzlerce desenli modeller yer alır. Yatak odasını hareketli göstermeye yardımcı olan desenli modeller evinizin en seveceği oda olmasını sağlar. Desen seçenekleri arasında; ekose, çiçek, gül, yaprak, kalpli, klasik desen, kar temaları ve birbirinden fazla desen yer alır. Taç çift kişilik nevresim takımları fiyatları desen modeline göre değişir. Daha ağır desenli modeller, fiyat olarak yüksektir. Her bütçeye uygun desenli modeller arasından bütçe aşımı yaşamadan odanız için en özel tasarımı tercih edebilirsiniz. Zengin renk seçenekleri ile odanızı hayalinizdeki atmosfere dönüştürebilirsiniz. 

Taç Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Farklı ebatlarda üretilen taç çift kişilik nevresim takımlarının geniş fiyat seçenekleri de mevcuttur. Taç çift kişilik nevresim takımı fiyatları, nevresimin kumaşına, modeline, ebatına, desenine, rengine ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Saten kumaş tasarımına sahip olan modeller fiyat olarak daha yüksektir. Evlenecek ve yeni evli çiftlere hediye edilebilecek uygun fiyatlı tekstil ürünlerindendir. Üretildiği kumaşa göre değişen fiyat seçenekleri arasından bütçenizle uyumlu modeli satın alabilirsiniz. Hem kendi eviniz hem de sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz. Taç çift kişilik nevresim takımı en ucuz fiyatlarda satın almak istiyorsanız indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz. 

Taç Çift Kişilik Nevresim Takımı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm ev tekstil ürünlerinde olduğu gibi Taç’ın nevresim takımlarını satın alırken de dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Nevresim takımınızı satın almadan önce yatağınıza uygun ebatlarda olmasına dikkat etmelisiniz. Küçük ya da büyük geldiği taktirde kullanımı konforsuz olacaktır. Seçeceğiniz nevresim takımının, kumaş yapısı her mevsim kullanıma uygun olanını tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha uzun ömürlü kullanım sunar. Renk ve desen tercihini odanıza uygun seçebilirsiniz. Ferah bir ortamda uyumak istiyorsanız açık renk tercih edebilirsiniz. Satın alacağınız nevresim takımının orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde kullanım ömrü daha kısa olan çakma bir ürüne yüksek fiyat ödeyebilirsiniz. Nevresim takımı seçiminizi ne kadar doğru yaparsanız, kullanımını da daha çok seveceksiniz. Tüm hususları göz önünde bulundurarak satın alma işlemi yapabilirsiniz. 

Taç Çift Kişilik Nevresim Takımları Ebatları Nedir?

Taç’ın çift kişilik ebatlara uygun üretilen nevresim takımları değişiklik gösterir. 200x220 ve 165x220 ebatları mevcuttur. 

Taç Çift Kişilik Nevresim Dokusu Nasıldır?

Yumuşak dokuda üretimi yapılan taç nevresim takımları, pamuklu kumaş özelliğine sahiptir. Elyaf ve pamuk içeriği ile yumuşak his sunar. 

Taç Çift Kişilik Nevresim Nasıl Yıkanmalıdır?

Taç çift kişilik nevresim takımları modelleri makinede ve elde yıkamaya uygundur. Maximum 40 derecede ters çevirebilir ve yıkayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taç Çift Kişilik Nevresim

1226 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Tipi
Toplam 44 / 1226 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?