Taç Yastık

Yastık kullanımı günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Kaliteli ve güvenilir markalardan olan Taç, uzun yıllardan beri sevilerek tercih ediliyor. Taç yastık, uykunun konforlu ve rahat geçmesine yardımcı olur. Uyku esnasında kullanabileceğiniz yastıkları, gün içinde dinlenirken de kullanabilirsiniz. Özel kumaşlar kullanılarak üretilen markanın yastıkları, uzun yıllar boyunca sönme ve eskime yapmadan kullanım sunar. Sağlıklı yapıya sahip olan yastıklar uykunuzun deliksiz olmasını sağlar. Başınız ve boynunuz ağrımadan rahat bir uyku saati yaşamak için tercihinizi Taç yastıklardan yana kullanabilirsiniz. Yeni evlenecek olan çiftler arasındaysanız, çeyiziniz için seçebilirsiniz. Aynı zamanda yastıklarınızı değiştirmeye karar verdiyseniz güvenle tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda uyku kalitenizin artmasında yardımcı olacak yastıklar ile kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Kendiniz için kullanmanın yanı sıra, misafirleriniz için de kullanabilirsiniz. Yumuşak ve hafif yapıları ile hijyenik kullanım sunacaktır. 

Taç Yastık Modelleri

Birbirinden farklı özellik ve yapılarda üretilen Taç yastıklar, geniş kullanım imkanı sunar. Silikon yastık, visko yastık, ortopedik yastık, koton yastık, yün yastık, elyaf yastık, bambu, boncuk, saten, natura ve kaz tüyü gibi pek çok çeşidi vardır. Uykunuzun aktif bir şekilde geçmesi için dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Taç yastık modelleri, tüm kullanım alanlarına uyum sağlar. Doğal kumaşları sayesinde herhangi bir alerjik durum ile karşı karşıya kalmazsınız. Her mevsim kullanıma uygun yastıklar, sıcak yaz aylarında terlemenizi önler. Taç yastıkların tüm modelleri anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Kir tutmaz yüzeyleri ile uykunuzun hijyenik geçmesini sağlar. Uyumak istediğiniz her yerde yastığınızı kullanabilirsiniz. Konforu kalıcı olarak sunan yastıklar, seyahat esnasında da yanınızda bulunabilir. Arabanızla yolculuk yaparken dinlenmek istediğinizde yastığınıza yatabilirsiniz. Pek çok avantaj sunan yastıklarla keyfinize keyif katabilirsiniz. 

Taç Ortopedik Yastık Modelleri

Ortopedik yastıklar, günümüzde sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Taç ortopedik yastık, kalite ve konforu ile en gözde markalardan biridir. Sırtüstü ve yan yatış pozisyonuna uygun olan ortopedik model kaliteli uyku saatleri sunar. Sırt, boyun ve bel ağrıları yaşayan bireylerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir modeldir. Ortopedik yastık modellerinin farklı ebat ve sertlikleri mevcuttur. Genellikle orta sertlik modeller tercih edilir. Isıya duyarlı olarak üretilen ortopedik yastıklar terletmez özelliktedir. Nem ve kir barındırmayan yüzeyi ile her mevsim kullanım sunar. Uykunuzun kesintisiz olarak devam etmesini istiyorsanız sizler de ortopedik yastık tercih edebilirsiniz. Günümüzde uzman doktorlar tarafından da önerilen yastık modellerinden biridir. Gün boyu yorgunluğunuzu kaliteli bir uyku ile sonlandırabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım sunan ortopedik modeller ile kendinize daha fazla değer verebilirsiniz. 

Taç Bambu Yastık Modelleri

Son zamanlarda adından daha sık bahsedilen bambu yastık, kaliteli uykunun vazgeçilmezlerindendir. Taç bambu yastık, kalite bakımından ve performans bakımından tercih edilen yastıklar arasındadır. Yumuşak ve hafif yapısı ile kendine hayran bırakıyor. Bambunun doğal içeriği sayesinde yaz mevsimlerinde ferahlık sunuyor. Bakteri tutmayan özelliği ile hijyenik kullanım sağlıyor. Markanın bambu yastık modeli sırtüstü yatış pozisyonu için uygundur. Kolay ve konforlu kullanım sunan bambu yastık, koku yapmayan özelliğe de sahiptir. İstenildiği zaman çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yumuşaklığını uzun yıllar boyunca kaybetmeden kullanabilirsiniz. Aralıksız ve dengeli bir uyku için tercihinizi bambu yastık modelinden yana kullanabilirsiniz. İçeriğinde yer alan bambu lifleri ile çevre dostudur. Uykunun en konforlu halini yaşayabileceğiniz bir modeldir. Sizler de en sıcak yaz günlerinde rahat uyuyabilmek için tercih edebilirsiniz. 

Taç Visko Yastık Modelleri

Taç visko yastık, özel olarak tasarlanan ve her bireyin rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. Yaşam kalitesini son derece iyi yönde etkiler. Günün tüm yorgunluğunu severek atacağınız visko yastık vazgeçilmezlerinizden olacaktır. Anti bakteriyel özelliğe sahip olan bu model uzun yıllar boyu hijyenik kullanım sunar. Özellikle bel, sırt ve boyun bölgesinde ağrı sorunu yaşayan bireyler için kullanıma uygundur. Genellikle hassas bünyeye sahip olan bireylerin tercih ettikleri bir modeldir. Sırtüstü ve yan yatış pozisyonuna uygundur. Uykunuzun güvenli ve kesintisiz geçmesi için sizler de tercih edebilirsiniz. Esnek yapısı ile ağırlığınızın eşit olarak yayılmasını sağlar. Isıyı tutan ve terletmeyen yapısıyla her mevsim kullanıma uygundur. Özel tasarlanan yapısı ile gece boyunca değişen pozisyonlarınıza uyum sağlar. Farklı ebatlar arasından kendinize en uygun büyüklükte yastığı seçebilirsiniz. Sağlıklı bir uyku rutini için visko modelini göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Taç Silikonlu Yastık Modelleri

Günlük kullanıma en uygun olan yastıklar arasında Taç silikon yastık, sevilerek tercih ediliyor. Silikon model yastıklar, kullanış bakımından en iyiler arasındadır. Kullanılan kumaş sayesinde nemi buharlaştırma özelliği vardır. Hafif ve yumuşak yapısı ile rahat bir uyku süreci sunar. Her mevsim kullanıma uygundur. Kış aylarında üşütmez, yaz aylarında ise terletmez. Silikon dolgu malzemesinin yumuşaklığı ile fizyolojik pozisyona uyumlu bir modeldir. Yıkanabilir özelliği sayesinde uzun yıllar boyu kullanım sunar. Yumuşak ve orta sertlikte çeşitleri mevcuttur. Sizin için en uygunluk sağlayan çeşidini seçerek kullanabilirsiniz. Hem sırtüstü hem de yan yatış pozisyonuna uygun olduğundan, geniş kullanım sağlar. Tüm günün yorgunluğunu rahatlıkla atabileceğiniz silikon yastıklar vücut ağırlığınızı destekler. Sabahları daha dinç ve enerjik uyanmak için sizler de tercih edebilirsiniz.

Taç Yün Yastık Modelleri

Markanın son derece kaliteli ve uzun ömürlü üretilen yastık modellerinden biri de yün yastıktır. Özel içeriği sayesinde soğuk ve sıcağa karşı dayanıklılık sunar. Bu sayede dört mevsim kullanıma uygundur. Uykularınızı benzersiz deneyimlerde yaşamak istiyorsanız Taç yün yastık tercih edebilirsiniz. Nemi emerek buharlaştırma yapısı sayesinde yaz aylarında terletmezken kış aylarında da üşütmez. Nefes alan yapıya sahiptir. Böylelikle uykunuzun daha sağlıklı ilerlemesini sağlar. İçeriğinde kullanılan kumaşlar doğal olduğundan alerji riski ortaya çıkmaz. Farklı ebat ve sertlik dereceleri arasından kendiniz için seçim yapabilirsiniz. Yün yastıkları yalnızca kendiniz için değil, misafirleriniz için de kullanabilirsiniz. Sırtüstü yatış pozisyonuna uygun bir model olarak kullanabilirsiniz. 

Taç Cotton Natura Yastık Modelleri

Taç cotton natura yastık modelleri ise her açıdan %100 pamuk içeren modeldir. Hem iç dolgusunda hem de kumaş tasarımında pamuk iplikler kullanılır. Böylece dört mevsim boyunca rahat bir kullanım sunar. Renkli kılıf modelleri geçirdiğinizde dekoratif yatak ürünü olarak da kullanabilirsiniz. Kılıfsız bir şekilde kullanmak istediğinizde ise üzerine alez geçirebilirsiniz. Ancak tek başına da pamuklu yüzeyleri sizler için rahatlığı gözler önüne serer. Özellikle de yaz aylarında geceleri terlemek ve ense kısmında ağrı hissetmemek adına Taç cotton natura yastık modelleri tam olarak aradığınız modellerdir. Temizliği için ister elde yıkama ister makinede yıkama yapabileceğiniz bu modeller fiyatları açısından da son derece uygundur. 

Taç Elyaf Yastık Modelleri

İç dolgusunda elyaf kullanılan ancak dış kısmında pamuklu yüzeylere yer verilen modeller ise elyaf yastıklar olarak bilinir. Adından da anlaşılacağı üzere elyaf kullanılarak doldurulan modellerden birisidir. Dört mevsim boyunca kullanıma uygun olan elyaf yastık modellerinde çeşitli ebatlar mevcuttur. Büyük ebatları uyku için tercih ederken küçük ebatları dekoratif amaçla kullanabilirsiniz. Her açıdan kullanım kolaylığı ve hijyen sunan modellerin kir tutmama özelliği de vardır. Üstelik gerekli tüm testlerden başarıyla geçen elyaf yastık modelleri, ikili şekilde de satışa sunulur. İkili bir set şeklinde temin edebilirsiniz. Böylece uzun yıllar boyunca farklı yastıklar almanıza da gerek kalmaz. Severek kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Taç Mikro fiber Yastık Modelleri

Hem nefes alabilen yüzeyleri ile hem de iç dolgusunun yumuşaklığı ile adından söz ettiren Taç mikro fiber yastık modelleri günlük kullanım için en çok tercih edilen modellerdir. Dilediğiniz her an her yerde başınızı koyduğunuz andan itibaren uykuya dalmanıza yardımcı olan bu modeller özellikle de yaz aylarında ferah geceler yaşamanıza olanak sunar. Baş ağrısı yaşamamak, ensede terleme ve isilik gibi sorunlarla karşılaşmamak adına mikro fiber yüzeye sahip olan yastık modellerini tercih edebilirsiniz. Kullanımı da temizliği de son derece pratik olan bu modeller yaz aylarının vazgeçilmez uyku ürünlerinden birisidir. Her yaş grubuna uygun ebatları sayesinde de herkes için temin edebilirsiniz. Mikro fiber yüzeye sahip olan yastık modellerini ister kılıflı ve alezli bir şekilde ister tek başına kullanabilirsiniz. Özel lifli şekilde tasarlanan yüzeyleri, yastığı direkt olarak kılıflı bir görünümle sizlere sunar. Ancak kirlenmesini önlemek ve daha uzun ömürlü bir şekilde kullanmak adına kılıf ve alez kullanımına da yer verebilirsiniz. 

Taç Boncuk Elyaf Yastık Modelleri

Taç boncuk elyaf yastık modelleri hem bebekler için hem de çocuk ve yetişkinler için kullanımı en ideal olan modellerden birisidir. Tamamen orijinal silikon boncuk elyaftan üretilen yastık modellerinin dokusu oldukça yumuşaktır. Yatarken hiçbir şekilde ses yapmaz ve böylece kullanımının konforunu da en üst düzeyde hissedebilirsiniz. Mikro fiber iplikler kullanılarak sık bir şekilde dokunan boncuk elyaf yastık modellerinin hava geçirgenliği de bir hayli yüksektir. Hem yaz aylarında hem kış aylarında kullanımı bu açıdan uygundur. Tene temas etmesine rağmen hava akımını düzenli olarak sağlar. Dış kumaşlarında ise polyester kullanımına yer verilir. İç dolgu olarak tamamen boncuk elyaf tercih edilen modelleri çamaşır makinesinde gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Herhangi bir bozulma ya da elyaflarında topaklanma meydana gelmez. Kuruduktan sonra el ile açarak ya da yastıkları birbirine vurarak kabartmanız önem taşır. Ebatları genel olarak 50-70 cm şeklinde karşınıza çıkan boncuk elyaf yastık modellerinde dikiş kalitesi de oldukça yüksektir. Dolgun yapısına rağmen dikişleri uzun yıllar boyunca atmadan ve sökülmeden kullanım avantajı sunar. Yastıkları yıkamak istediğiniz zaman da dikişlerinde herhangi bir sökülme ya da atma meydana gelmez.

Taç Saten Yastık Modelleri

Şıklığı ile ön plana çıkmayı başaran saten yastık modelleri de, Taç tarafından sizlere en kaliteli şekilde sunuluyor. Hem kullanımı rahat olan hem de kumaşının dayanıklılığı sayesinde en güzel şekilde yastıklarınızı yatak örtülerinizle ya da nevresim takımlarınızla kullanabilirsiniz. Kullandıkça memnun kalacağınız saten modellerde, tüm yatış pozisyonlarında da rahat edebilirsiniz. %100 pamuk saten ve jakar kullanılan modellerde, kılıf kısımları da parlak şekilde sunuluyor. İç kumaşında ise %100 pamuk kullanılan modellerin saten kısımlarında kayma meydana gelmez. Tamamen sıkı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Online rafta yerini alan saten modelleri hem günlük hem de özel günlerde kullanmak için satın alabilirsiniz. 

Taç Bebek Yastık Modelleri

Bebekler dünyanın en masum ve en küçük varlıklarıdır. Bebekler için kullanılan tüm ürünlerin kalitesi en üst seviyede olmalıdır. Burada devreye giren Taç markası yastıklarını da bebeklerin anatomik yapısını göz önüne alarak tasarlar. Taç yastık fiyatları arasında en uygun fiyatlardan birine sahip olan bebek yastık modelleri standart olarak 35x45 cm ebatlarına sahiptir. Bebekler uykudayken farklı pozisyonlara girdiğinde başlarında ve boyunlarında düşme ve ağrı meydana gelmemesi adına özel olarak tasarlanırlar. Yastık tipi olarak silikon malzemeler kullanılır. %100 pamuk ve alerjik reaksiyona neden olmayan kumaşlar tercih edilir. İç dolgusunda ise elyaf kullanımı tercih edilir. Böylece bebekler uykularında çok daha rahat bir şekilde hareket edebilirler. İster tekli olarak sunulan ister set halinde sunulan bebek yastık modellerine göz atabilirsiniz. Kullanımı son derece rahat olan bu yastık modelleri, ebeveynlerin de gönlünü rahatlatıyor. Bebeklerini güvenle yatırma hissi doğuruyor. Bebeklere özel tasarlanan boncuk ya da silikon elyaf yastık modellerini ister yataklar üzerinde ister beşiklerinin içinde kullanabilirsiniz. Bebeklerin sağlığını tehlikeye atacak hiçbir maddeye ve kimyasal bileşene, kılıf ve dolgularda yer verilmez. 

Taç Yastık Kılıfı Modelleri

Yastıklarınızın iç yüzeylerinde kirlenme meydana gelmemesi, daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesi için kılıf kullanımı son derece önemlidir. Tek renk modellerden, desenli modellere birçok farklı tasarıma sahip olan Taç yastık kılıfları ile yastıklarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Tekli temin edebileceğiniz gibi birden fazla adet bulunan kılıf modellerine de göz atabilirsiniz. Elyaf kumaşlar, saten kumaşlar, pamuklu kumaşlar ve polyester kumaşlar Taç yastık kılıfı modellerinde en çok tercih edilen kumaş türleridir. Hem kullanım pratikliği hem de dört mevsim boyunca kullanıma uygun oluşu sayesinde terleme ve üşümeye neden olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Kılıfların, yastıklar üzerinde daha sağlam durması, yastıkların yüzeyini havalandırmak için avantaj sunması açısından Taç yastık alezi modelleri de kullanılması gereken ürünler arasındadır. Yüzeyi pürüzlü şekilde tasarlanan alez modellerinin kullanım amacı hem yastık kılıflarının yastık ile arasına hava girmesini sağlamak hem de ense ve baş bölümlerinde daha rahat bir yatış pozisyonu sunmaktır. Kılıf ve alez kullanılmayan yastık modelleri yaz aylarında yoğun bir terlemeye neden olabilir. Bu tür bir sorunla karşılaşmamak adına hem Taç yastıklarını hem de bu yastıklara özel tasarlanan kılıf ve alez modellerini incelemenizde fayda vardır. 

Taç Yastık Fiyatları 

Günümüzde en sevilen ve kaliteli markalardan olan Taç, uzun yıllardır tercih ediliyor. Taç yastıklar, 7’den 70’e her bireyin kullanabileceği modellerde satışa sunuluyor. Fiyat bakımından her bütçeye uyum sağlar. Taç yastık fiyatları, yastığın modeline, ebadına, ağırlık gibi durumlara göre değişir. 2’li olan modeller tekli modellere oranla daha avantajlıdır. Yastık modellerinde yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde daha uyguna alışveriş yapabilirsiniz. Kalite bakımından daha iyi olan modeller fiyat bakımından da maliyetlidir. Günlük kullanıma uygun modeller daha uyguna satışa sunulur. Sizler de bütçenize ve kullanımınıza en uygun yastık modelini tercih edebilirsiniz. Yastığınızı seçerken fiyatının yanı sıra doğru uyku pozisyonuna ve konforuna önem vermelisiniz. Avantajlı paketler halinde satılan yastıklar ile bütçenizi aşmadan alışveriş yapabilirsiniz. 

Taç Yastık Modelleri Yumuşak Mıdır?

Tüm Taç yastık modellerinde kullanılan içerikler oldukça yumuşaktır ve yatış pozisyonu ne olursa olsun baş ağrısı, boyun ağrısı gibi sorunlara yol açmaz. 

Taç Yastık Modelleri Fiyatları Uygun Mudur?

Silikondan elyafa, kaz tüyünden pamuğa tüm modellerde fiyatlar oldukça uygundur. Bütçe açısından sorun yaşamadan istediğiniz yastık modelini temin edebilirsiniz. 

Taç Yastık Modelleri Sağlıklı Mıdır? 

Özel olarak tercih edilen dolgu malzemeleri, sağlıkla alakalı tüm testlerden geçtikten sonra kullanıma sunulur. Bu nedenle sağlıklı yastıklara sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taç Yastık

66 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Yastık
Yastık
Silikon Yastıklar
Silikon Yastıklar
Yün Yastık
Yün Yastık
Ortopedik / Visco Yastık
Ortopedik / Visco Yastık
Pamuk Yastık
Pamuk Yastık
Kaz Tüyü Yastık
Kaz Tüyü Yastık
Elyaf Yastık
Elyaf Yastık
Lateks Yastık
Lateks Yastık
Bambu Yastık
Bambu Yastık
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Sırtüstü Yatış Yastık
Yüzüstü Yatış Yastık
Destekleyici Yastık Yastık
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 48 / 66 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?