En Ucuz ve Kaliteli Uyku Setleri

Yatak odası tekstilinde yer alan en önemli ürünlerden biri olan uyku seti, sağlıklı bir uyku için oldukça önemlidir. Dinlendirici bir uyku için kumaş özellikleri, dolgu malzemesi gibi çeşitli özellikleri göz önünde bulundurularak seçilmesi gereken uyku setleri, farklı parçalardan oluşur. Temel olarak nevresim ve yorgandan oluşan ürünler; ebatları, kalitesi, tasarımı gibi özellikleri ile de farklı kullanıcılara hitap eder. Özellikleri ile değişen uyku seti çeşitlerinin modellerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Uyku Seti Modelleri

Uyku seti modelleri arasında tek kişilik ürünler, çift kişilik takımlar, çocuklara ve bebeklere yönelik ürün çeşitleri yer alır. Çift kişilik takımların içinde yorgan, yorgan kılıfı, iki adet yastık kılıfı ve çarşaf gibi temel ürünler bulunur. Ekstradan yorgan gerektirmediği için tercih edilen uyku setlerinde yatak eteği, koku kesesi, düz ve volanlı yastık kılıfı olan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Standart yastık kılıflarına ve çarşaflara sahip olan setlerin, kumaş çeşitleri de farklılık gösterir. Setler arasında %100 pamuklu kumaştan üretilen ürünler bulunduğu gibi %100 pamuk saten ürünleri de temin edebilirsiniz. Kumaş özelliklerinin yanında tasarım olarak da değişiklik gösteren uyku setleri, farklı zevklere hitap eden temalara sahiptir. Canlı renk tonlarında çiçek ve kuş desenleri ile süslü ürünleri bulabilirsiniz. Özellikle 3D dijital baskı ile oldukça modern resimlerin süslediği setler ve Londra, Paris gibi ünlü şehirlere ait resimlerin kullanıldığı modellere ulaşabilirsiniz.

Tek kişilik setlerde ise farklı yaş gruplarına uygun ürünler bulunur. Çocuklar için kız çocuklar için prenses motifli ürünler, erkek çocukları için ise yarış arabalı ürünler dikkat çeker. Yetişkinlere yönelik takımlarda daha sade modeller ve modern desenlerle süslü modeller öne çıkar. Özellikle çocuklarınız için %100 pamuktan üretilen setleri tercih edebilirsiniz.

Bebeklere yönelik üretilen uyku takımları arasındaysa kız ve erkek çocuklara yönelik farklı temalarda ürünler mevcuttur. Battaniye, yorgan, çarşaf, kenar koruyucu, yorgan koruyucu ve yastık kılıfından oluşan ürünler, antialerjik ve antibakteriyel yapısı ile sağlıklı bir kullanım sunar. Çeşitli baskılar ile süslenmiş ürünler arasında kanserojen ve zararlı baskı boyası kullanılmamış ürünleri detaylıca inceleyebilir, bebeğinizin sağlığı için %100 pamuklu kumaştan üretilen ürünleri tercih edebilirsiniz.

Uyku Seti Fiyatları

Uyku seti fiyatları, ürünün modeline bağlı olarak değişir. Çift kişilik setlerde ürünün markası, parça sayısı, yastık kılıfı adedi ve kumaş niteliği ürünün değerini belirler. %100 pamuktan üretilen, toplamda dört adet yastık kılıfı içeren ve baza fırfırına sahip ürünler, fiyatları ile benzer modellerden ayrılır. Dijital baskılı pamuk saten setlerse hem şık modeli hem de daha uygun fiyatları ile kullanıcının dikkatini çeker. Dört adet kılıf ve lastikli çarşaf gibi parçalardan oluşan setlerin yorganlarında kullanılan dolgu malzemesini de öğrenebilirsiniz.

Tek kişilik uyku setleri arasında lisanslı ürünler fiyatları ile dikkat çeker. Özellikle dört büyük futbol takımına uygun temalarda üretilen setleri ve Disney Land kahramanlarının süslediği ürünleri fiyat açısından inceleyebilirsiniz. Çocuklara yönelik birçok farklı temada üretilen setlerden çocuğunuzun yaşına ve cinsiyetine uygun ürünü seçebilirsiniz. Yetişkinlere yönelik tek kişilik setlerse paket içeriğindeki parça sayısına paralel fiyatlar ile satılır. Klasik temalı modeller ise küçük fiyat farkları ile kullanıcıya sunulur.

Uyku seti çeşitleri arasında yer alan bebek uyku takımları yüksek fiyat farkları ile satılır. Ranforce geçişli %100 pamuktan üretilen, antialerjik ürünleri farklı markalarda farklı fiyatlar ile bulabilirsiniz. Setler arasında kirli torbası, havlu, önlük ve kırlent gibi farklı parçalara sahip modellerse fiyatları ile farklı bütçelere hitap eder. Modelleri ile farklı kullanıcı kesimlerine hitap eden uyku setlerinden bütçenize uygun ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Uyku Seti Modelleri

1766 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Uyku Seti
Uyku Seti
Çift Kişilik Uyku Seti
Çift Kişilik Uyku Seti
Tek Kişilik Uyku Seti
Tek Kişilik Uyku Seti
Bebek/Çocuk/Genç Uyku Setleri
Bebek/Çocuk/Genç Uyku Setleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1766 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/510005