VitrA Tuvalet Kağıtlığı

Mükemmel banyolar için kusursuz tasarımlar sunan VitrA, tuvalet kağıtlığı seçenekleriyle de estetik ve işlevsel çizgisini sürdürüyor. Yaşlılar, engelliler ve çocuklar için kullanımı oldukça rahat kullanılabilir modelleri bulunan markanın ürünleri şıklık ile işlevselliği başarıyla bir araya getiriyor. Evler, iş yerleri ve diğer alanlar için pek çok seçenek bulunurken, VitrA kapaklı tuvalet kağıtlığı daha hijyenik bir kullanım sağlıyor. Klasik VitrA tuvalet kağıtlığı çeşitlerinin yanı sıra yenilikçi tasarımları ile öne çıkan farklı seriler de bulunuyor.

Özel Tasarım Tuvalet Kağıtlığı Modelleri

VitrA marka banyo aksesuarları ile uyumlu bir estetik sunan tuvalet kağıtları, tek tek satın alınabildiği gibi banyo setleri ile birlikte de tercih edilebiliyor. Değişik renk ve tasarım özellikleri sunan modeller arasında siyah, beyaz ya da altın sarısı gibi renklerin yanı sıra krom gibi özel madeni dokular da bulunuyor. İş yerleri ve kafeler gibi tuvaletlerin toplu kullanıldığı yerler için özel hijyenik modeller öne çıkarken, ev kullanımı için de kapaklı ya da kapaksız pek çok seçenek bulunuyor. Paslanmaz çelik, krom gibi yüksek kaliteli metallerin yanı sıra akrilik gibi özel malzemelerden üretilmiş modeller de öne çıkabiliyor. VitrA tuvalet kağıtlığı krom, altın ve metalik renk seçenekleri arasından seçilebiliyor.

Korumalı ve Hijyenik Tuvalet Kağıtlıkları

Duvara monte edilerek kullanılan VitrA tuvalet kağıtlığı yedek ürünlerin saklanmasını ve gerektiğinde oldukça pratik biçimde takılmasını kolaylaştırıyor. Kolayca çekip koparmayı sağlayan özel mekanizması ve toza, suya karşı koruyan kapaklı yapı markanın ürünlerinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Markanın şık ve estetik tasarımlarıyla öne çıkan tuvalet kağıtlığı modelleri, banyo dekorasyonlarının ayrılmaz bir parçası olarak düşünülüyor. VitrA’nın zengin ürün gamı içinde banyodaki diğer aksesuarlar, fayans rengi ve diğer dekoratif özellikler ile uyumlu bir tuvalet kağıtlığı modeli kolaylıkla bulunabiliyor. Ekstra hijyen sağlayan ve daha güvenli bir kullanım sunan tuvalet kağıtlığı modelleri, yüksek kaliteli malzeme yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Paslanmaz çelik ya da krom gibi malzemeler uzun süre ilk günkü parlaklıklarını ve canlılıklarını korumayı başarıyor.

VitrA Tuvalet Kağıtlığı Fiyat Seçenekleri

Farklı banyo tasarımlarına uygun pek çok seçenek sunan VitrA tuvalet kağıtlığı modelleri, üretildiği malzemenin yapısına ve tasarım özelliklerine göre farklı fiyat düzeyleri sunuyor. Kapaklı modeller ya da yüksek kaliteli krom gibi malzemelerden üretilenler biraz daha farklı fiyat seçenekleri sunarken, Hepsiburada’nın geniş ürün yelpazesi içinden kişisel tercihinize ve bütçenize uygun tuvalet kağıtlığı modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tuvalet Kağıtlığı Nasıl Monte Edilir?

Ayaklı ya da vantuzlu pratik modellerin yanı sıra vidalı tuvalet kağıtlığı seçenekleri de bulunuyor. Matkap ile duvara delik açıldıktan sonra, vidayla ürün duvara monte ediliyor. Stantlı modeller kendi başlarına ayakta dururken, vakumlu ürünler ise fayans gibi düz zeminlere kolayca tutturulabiliyor. Vakumlu modellerde düşme riski bulunduğundan ayaklı ya da vidalı modeller tavsiye ediliyor.

Tuvalet Kağıtları Nasıl Takılmalı?

Tuvalet kağıdı nasıl takılır, sorusu sıklıkla merak edilen sorular arasında yer alıyor. Tuvalet kağıdının üstten gelecek şekilde asılması hijyen açısından tercih ediliyor. Elin duvara temas etmesinin önüne geçen bu asma biçimi, herkesin tuvalet kağıdının sadece kendi kullanacağı kısmına dokunmasını kolaylaştırıyor.

Tuvalet Kağıtlığı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişisel hijyen açısından büyük önem taşıyan tuvalet kağıtlığı modellerini satın alırken hem dekoratif, hem de işlevsel noktalara dikkat etmek gerekiyor. Küçük banyolar için duvara vidayla monte edilen modeller öneriliyor. Malzeme olarak ise plastik ürünler yerine metal, krom ya da paslanmaz çelik ürünlerin seçilmesi tavsiye ediliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

VitrA Tuvalet Kağıtlığı

41 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk
Toplam 36 / 41 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?