En Ucuz ve Kaliteli Yatak Pedleri & Şilteleri

Yatak Pedi 

Yatağın üzerine doğrudan serilen yatak pedi, birkaç santimetre kalınlığındaki şilte çeşididir. Kalınlığı ile alezlerden ayrılan ürünler, farklı özellikleri ile rahat bir uyku uyumanızı sağlar. Konforlu bir yüzeye sahip olduğu için uyku kalitesini arttıran yatak şilteleri, özellikle omurga ve eklem rahatsızlığı çeken, hassas bünyeye sahip insanlar için ideal bir tercihtir.

İhtiyaca göre farklı özelliklere sahip olan yatak pedi çeşitleri kalınlığı, dolgu malzemesi ve yüzey özellikleri ile birbirinden ayrılır. Uyku pedleri arasında vücudun ağırlığına ve şekline göre biçim kazanan visko ürünler bulunur. Vücuda göre biçimlenen akıllı visko süngerden üretilen ürünler ısıya ve soğuğa karşı duyarlı olduğu için vücut ısısının da etkisiyle şekillenir. Vücudu destekleyen ortopedik yapıda olduğundan basıncı azaltan ve ekstra rahatlık sunan ped çeşitleri, rahat bir uyku çekmenize imkan vererek güne daha dinç uyanmanızı sağlar. Aynı zamanda visko ped çeşitleri gözenekli yüzeyi ile de öne çıkar. Gözenekli malzemeden üretildiği için terlemeyi azaltan ürünler, farklı kalınlığa sahiptir.

Yatak şilteleri arasında yün, lateks ve pamuk ürün çeşitleri de bulunur. Kauçuk ağacından elde edilen köpüksü malzemeden üretilen lateks, esnekliği ve doğal hava kanalları ile tanınır. Visko yatak gibi vücuda göre şekillenen ve vücut ağırlığını destekleyen lateks ürünler, yüksek kilolu insanların da kullanabileceği ideal bir üründür. Hava kanalları ile teri emen ve doğal bir klima vazifesi gören ürünler, koku ve mantar oluşumunu da önleyerek kaliteli bir uyku sunar. Yün yatak pedi çeşitleri ise pamuklu dokuya ve ekstra yumuşak bir yapıya sahiptir. Isı dengeleme özelliği ve doğal yapısı ile benzer modellerden ayrılan yün şilteler, uyku sırasında yazın terleme yapmama ve kışın sıcak tutma özelliği ile öne çıkar. Özellikle bakterilere karşı dayanıklı bir yapıda olan yün ürünler, topaklanma yapmaz. Uyku şilteleri arasında pamuk dolgulu ürünlere de ulaşabilirsiniz. Yumuşak dokusuyla öne çıkan pamuk ürünlerin kalınlıklarını inceleyebilirsiniz.

Yatak Pedi Fiyatları

Üretildiği malzemeye göre farklı modellere sahip olan uyku pedi çeşitleri, kalınlıklarına ve niteliklerine göre farklı fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Kan dolaşımını hızlandırarak stresi azaltan visko pedlerin kalınlıklarını inceleyebilirsiniz. 7 cm ile 9 cm arasında kalınlığa sahip visko ürünler ve lateks şilteler aynı fiyat aralığında kullanıcıya sunulur. Özellikle üretim niteliği ve malzeme kalitesi ile uygun fiyatlarda sunulan ürünler arasında, el yapımı yün şilteler de dikkat çekici fiyatlara sahiptir. Kapitone dış yüzeyi ve ısıyı dengeleyen doğal niteliği ile dört mevsim ideal bir kullanım sergileyen ürünlerin ebatları da fiyatları etkiler. 160x190 ölçüleri ile tek kişilik yataklara uygun küçük ebatlı ürünlerin fiyatları, 200x200 çift kişilik ürünlerden daha uygundur. Kalınlığı 7 cm ile 5 cm arasında değişen visko, lateks ve yün uyku şilteleri ise kalın ürünlerden daha düşük fiyatlar ile satılır.

Yatak pedi fiyatları ürünün markasına göre de değişir. Özellikle visko yataklarda, tanınan ünlü markaların ürünlerini farklı fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Dört katmandan oluşan ve yüksekliği 10-11 cm olan kapitone yüzeyli ürünler ise daha cazip fiyatlara sahiptir. Uyku pedleri arasında yer alan ortopedik yün, visko ve lateks ürünlerde kendi aralarında değerine uygun fiyatlara sahiptir. Yün ürünler sağlıklı ve doğal yapısı ile diğer ortopedik yataklardan ayrılarak farklı bütçelere hitap eder. Dış kumaş özellikleri de farklılık gösteren ürünleri inceleyerek özellikle antibakteriyel kumaş kaplama ürünlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve konforlu bir uyku sunan farklı modelde yatak pedi çeşitlerinden bütçenize ve kişisel ihtiyaçlarınıza uygun olanı satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Yatak Pedi Fiyatları

.
.
Toplam 24 / 327 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/60002182