Yatak üretiminde Türkiye'nin ve dünyanın önemli markaları arasında gösterilen Yataş, tüketicilere oldukça geniş bir ürün seçeneği sunuyor. Yatak ve yatak ürünleri sektöründe bilinirliği en yüksek markalar arasında bulunan Yataş yenilikçi üretim anlayışı ile yatak modellerini her geçen yıl daha rahat ve konforlu hale getiriyor. 1996 yılından bu yana Yataş fabrikalarında üretilen Selena ürünleri de Yataş konforunu, rahatlığını ve şıklığını yansıtıyor. Yataş Grup markası olan Selena, yatak sektöründeki son teknolojiler kullanarak üretiliyor. Bu yüzden de tüketiciler Yataş Selena modelleri ile son derece sağlıklı, hijyenik ve konforlu bir uyku çekebiliyor. 

Yataş Selena Modelleri

Her yıl geliştirilen ve yenilenen teknolojilerle üretilen Yataş Selena modelleri geliştirilmiş ortopedik özellikleri ile sırt ve bel ağrılarının iyileşmesini sağlıyor. DHT yay sistemi kullanılarak üretilen Yataş Selena modelleri vücut ağırlığını yatağın bütün yaylarına dengeli bir şekilde dağıtarak yatakta esnemeye ve çökmeye karşı bir direnç oluşturuyor. Böylece Yataş Selena modelleri klasik yaylı yataklara göre daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü oluyor. Doğal viskonlu örme kumaşları ile fark yaratan Yataş Selena ürünlerinin fermuarlı ve çıkarılabilir pedi çamaşır makinelerinde rahatlıkla yıkanabiliyor. Spacer kumaş teknolojisi ile üretilen Yataş Selena modelleri her taraftan rahat hava alabiliyor. Bu sayede rahat ve kaliteli bir uyku için vücut ısısını da dengelemeyi başarıyor.

Basınç dağıtıcı sünger katmanları ile dikkat çeken Yataş Selena ürünleri yazlık ve kışlık taraf özelliği ile tüketicilerin büyük beğenisini kazanıyor. Yatakların kışlık tarafında Woolmark sertifikalı yüzde yüz vatka yün kullanılıyor. Antialerjenik özelliği ile hijyenik bir uyku vadeden woolmark yün teknolojisi, protein özlü yapısı ile de nefes alma özelliği taşıyor. Bu özelliği sayesinde kötü koku oluşumunu da engelleyerek uyku konforunu arttırıyor. Yatağın yazlık tarafında ise yüzde yüz pamuk vatka kullanılıyor. Bu kumaş sayesinde de Yataş Selena ürünleri sıcak yaz gecelerinde serin bir uyku vadediyor. Viscoelastic Memory Foam teknolojisi ile üretilen Yataş Selena modelleri vücudun sıcaklığına ve ağırlığına göre şekil alabiliyor. Bu sistem vücudu tüm noktalardan desteklediği için  bel ve sırt ağrılarının azalmasına ve uyku esnasında kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı oluyor. 

Yataş Selena Fiyatları

Yataş Selena ürünlerinde sadece DHT yay sistemi kullanılmıyor. Birbirinden bağımsız çalışan ve farklı sertliklere sahip olan beş bölgeli Pocket yay sistemi uygun omurga desteği sağlıyor. Tüm bu teknolojileri yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak için geliştiren Yataş, daha kaliteli, daha konforlu ve daha sağlıklı bir uyku için geliştirdiği yatak modellerini uygun fiyat seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine sunuyor. Her zevke ve her ihtiyaca uygun modelleri bünyesinde bulunduran Yataş Selena fiyatları ile de herkese hitap edebiliyor. Oldukça geniş ürün yelpazesi bulunan Yataş Selena fiyatları da tüketicilere geniş seçenekler sunuyor.

Yataş Selena ürünleri sadece teknolojik özellikleri, dayanıklılığı ve konforu ile değil tasarımları ile de son derece büyük bir beğeni kazanıyor. Gümüş iyon teknolojisi ile üretilen kumaşları yataklara son derece sağlıklı ve hijyenik bir özellik kazandırırken dekoratif bir özellik de kazandırıyor. Bunun yanı sıra yumuşak tuşeli, simli lüks örme kumaşlarıyla da dikkat çeken Yataş Selena modelleri alev almayan yapısı ile güvenli bir uyku vadediyor. Çift katlı rulo süngere sahip Yataş Selena ürünleri uyku konforunu arttırırken termobend elyaf ile kaplanan kumaşı vücut sıcaklığının yaz kış ideal seviyede tutulmasını sağlıyor. Yataş Selena ürünleri Euro-top tasarımları kenar bordürleri ile de son derece şık bir görünüm sergiliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Yataş Selena

10 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Kumaş Dokuması
  7. Ebatlar
  8. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön