Fiskos Sehpa ve Masa

Eskiden daha çok cam önlerinde ve koltuk kenarlarında dekoratif amaçlı kullanılan fiskos sehpaları yenilenen modelleriyle farklı amaçlarla da kullanılır hale gelmiştir. Oturma odalarında yan sehpa olarak; büyük salonlarda ise güzel köşeler yaratmak ve çiçekleriniz için özel alanlar oluşturmak için kullanılır. Ev eşyalarınızla uyumlu renklerde olabileceği gibi eşyalarınıza kontrast oluşturacak renklerde de seçebilir; evinizin dekorunda farklılık yaratabilirsiniz. Çay, meyve, pasta gibi küçük servis gerektiren ikramlarınız için de kullanabileceğiniz geniş model seçeneğiyle sunulan fiskos sehpalarıyla küçük dokunuşlarla büyük değişimler yaratabilirsiniz.

Fiskos Sehpası ve Masası Fiyatları

Fiskos sehpası fiyatları; ürünlerin modeline, kullanılan malzemeye göre değişir. Düz, sade modellerle özel tasarım ürünler arasında fiyat farkı vardır. Farklı malzemelerden tasarlanmış ürünlerden zevkinize uygun olanı seçebilir; evinizde dilediğiniz bir köşeyi ona ayırabilirsiniz. Fiskos sehpalarının bakımı da kullanılan malzemeye göre değişir. Cam ve metal malzemelerden tasarlanmış olanları, hafif nemli bezle silerek daha sonrasında kurulamanız gerekir. Ahşap malzemelerden üretilmiş modelleri ise hafif ıslak bezle temizlemek yeterlidir. Daha sonrası için uzun süre yeniliğini koruması ve yıpranmaması adına metal ve ahşap olanlar için ayrı ayrı bakım ürünleri bulabilirsiniz. Çizik, aşınma ve leke gibi herhangi bir hasar oluştuğunda yeniden yapılandırıcı cilalardan da yardım alabilirsiniz.

Orta sehpalardan biraz daha yüksek formda tasarlanan fiskos sehpaları, evinizin dekorunda önemli bir rol oynar. Modern, minimal, bohem, retro ve klasik tarzlarda dekore edilen mekanlara uygun fiskos sehpaları tasarlanmıştır. Ayrıca, yeni trendlerde farklı stillerden parçaları bir arada kullanarak kendinize özel bir yaşam alanı yaratabilir; zevkinize özel tarzlar oluşturabilirsiniz. Salonunuzun, mutfağınızın ya da yatak odanızın dekorasyonunu tamamlarken kullandığınız mobilyaların uyum ve ahenk içinde olması, gözünüze daha hoş görünmesini sağlar. Bohem tarzlardan hoşlanıyorsanız zıt ve koyu renkleri geometrik desenlerle bir arada kullanmalısınız. Daha klasik bir zevkiniz varsa pastel tonlar ve birbirine yakın renklerin hakim olduğu bir dekorasyon idealdir. Modern ve minimal bir ortam içinse özel tasarlanmış ürünler kullanmak ve genelde siyah ve beyaz gibi birbirine zıt 2 renk üzerinde yoğunlaşmak gerekir.

Fiskos Sehpası Modelleri

Klasikleşmiş modellerin dışında metal ayakların üzerine tepsi şeklinde tasarlanmış cam sehpalar, evinizde oryantal bir hava yaratır. Dümen şeklinde tasarlanmış olanlar, dekoratif amaçlı kullanılabilir. Üzerine bir çiçek koyarak ve şekline uygun aksesuarlarla evinize yeni bir tarz verebilirsiniz. Ağaç dallarından tasarlanmış modeller ile farklı bir tarz yaratabilir; kuş figürlü biblolarla ve mumlarla koltuklarınızın yanında kullanabilirsiniz. Üst tablası ve ayakları yuvarlak formda hazırlanmış canlı renkleriyle enerjik bir görünüm veren modelleri; oturma odalarınızda hem servis sehpası olarak kullanabilirsiniz hem de modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kelebek şeklindeki ayakları ve desenli üst tablasının üzerine yerleştirilmiş cam yüzeyle romantik bir görünüm oluşturan modelleri, yatak odalarınızda komodin yerine kullanabilirsiniz. Üzerine yerleştireceğiniz yapay çiçekler veya şık bir abajurla rustik bir tarz yaratabilirsiniz. Bohem tarz sevenler için tasarlanmış ahşap malzemelerden hazırlanan ve üzerine ahşaptan şekiller verilen modeller de istenilen şık görüntüyü oluşturacaktır. Modern ve minimal stillerden hoşlananlar için 3 ayaklı, yuvarlak modeller; farklı renk seçenekleriyle sunulur. "Country" stilinden hoşlananlar için eskitme görünümü verilmiş olanlar mutfakta, salonda ve yatak odalarında yaşam alanınızı güzelleştirecektir. Klasik modellerden vazgeçmeyenler için tek ayak üzerine yuvarlak yüzeylerden tasarlanmış ahşap fiskoslar üzerine dantel ve çiçekler kullanarak pencere önünde hoş bir kahve köşesi oluşturabilirsiniz. Üzerine özel baskı yapılmış modelleri ise çocuklarınızın odasında kullanabilirsiniz.

Fiskos sehpası modelleri, birçok farklı tarza uygun, çok çeşitli tasarımlarda üretilerek sizlere sunulduğundan ürünler arasında biraz gezinerek zevkinize en uygun sehpayı kolaylıkla bulacaksınız.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fiskos Fiyatları

234 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 234 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?