Kaliteli ve Ucuz Yaz Sil Sticker Çeşitleri

Duvar dekorasyonunda kullanılan tablo, çerçeve, saat gibi aksesuarların yerini almaya başlayan sticker'lar, görsellik açısından evinizi şıklaştıran modern ürünlerin başında geliyor. Kendinden yapışkanlı arka yüzeyleri ile ev dekorunu değiştirmek için kullanılabilecek en pratik ürünlerden olan sticker çeşitleri arasında üzerine tebeşirle yazı yazılabilen ürünler dikkat çekiyor. Dekoratif bir ürün olmasının yanı sıra işlevsel bir kullanım da sunan yaz sil sticker'lar, değişen temaları ile mutfak, antre, çocuk odası, çalışma odası, salon ve yatak odası gibi ortamlara şık bir hava katıyor.

Yaz Sil Sticker Modelleri

Yaz sil sticker modelleri, kullanılacak ortama göre farklılık gösteriyor. Ağırlıklı olarak mutfaklara uygun temada üretilen yaz sil stickerlar arasında menü şeklinde ürünler, çaydanlık ya da bardak gibi mutfak gereçleri biçiminde ürünler, mutfağınızda sıcak bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Menü şeklindeki ürünler, büyük ebatları ve yaratıcı tasarımları ile hem dikkat çekiyor hem de üzerine rahatça yazı yazmaya imkan veriyor. Mutfak gereçleri biçimindeki ürünler ise daha küçük ebatları ile not bırakmak için ideal bir kullanım sunuyor. Buzdolabına yapıştırılmak için tasarlanan yaz sil sticker'lar ise konuşma balonu gibi biçimleri ile esprili bir atmosfer oluşturarak evinize eğlence katıyor. İşlevsel tasarımı ile mutfakta kullanılan diğer bir yaz sil sticker ise kavanoz etiketleri oluyor. Çeşitli kavanozların üzerine yapıştırılarak üzerine yazı yazılabilen ürünleri, baharat kavanozlarından reçel kavanozlarına kadar birçok alanda kullanabilirsiniz.

Yaz sil sticker modelleri arasındaki çocuk odası ürünleri ise çocukların üzerinde karalama yapabileceği büyük ebatlı ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Çeşitli hayvanlar; ev, ağaç ya da peri gibi biçimlere sahip ürünler, hem çocuklarınızın odasına şık bir hava katıyor hem de çocuklarınıza bir oyun alanı yaratıyor. Çalışma alanında kullanabileceğiniz ürünlerse haftalık ve aylık ajanda görünümüne sahip oluyor. Günlük işlerinizi üzerine yazabileceğiniz ajanda görünümlü sticker'lar ebatları ile değişiklik gösteriyor. Salonlarda ve antrede yer verebileceğiniz yaz sil sticker'lar ise ayna, tabela, kitap, çerçeve gibi yaratıcı temaları ile evinizi güzelleşiyor.

Yaz Sil Sticker Fiyatları

Kullanıldığı ortama göre farklı tasarımlar olarak karşınıza çıkan yaz sil sticker'lar fiyatları ile de farklılık gösteriyor. Tasarımına ve ebadına bağlı olarak fiyatları belirlenen ürünler arasında dünya haritası şeklinde büyük ebatlı ürünler, aylık ajanda şeklinde 30 sticker içeren ürünler ve çocuk odaları için tasarlanan büyük ebatlı ürünler öne çıkıyor. Çocukların üzerinde karalama yapabileceği, resim çizebileceği ürünlerde hayvan temalı ürünler ve oyuncak temalı modelleri bulabilirsiniz. Salon ve antre gibi alanlarda not bırakmak, oyun oynamak veya çeşitli yazılar yazmak için kullanabileceğiniz büyük stricker'ların fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Aylık ajanda şeklindeki ürünler ise tasarım açısından değişse de fiyat açısından birbirine yakın oluyor.

Yaz sil sticker fiyatları, ürünlerin işlevsel özelliklerine bağlı olarak da değişiyor. Kare şeklinde hem evde hem de iş yerinde kullanabileceğiniz ürünler, büyük ebatlı sticker'lar ile aynı fiyat aralığında sunuluyor. Mutfakta kullanıma uygun menü biçimindeki ürünler ise boyutlarıyla orantılı olarak daha farklı fiyatlara sahip oluyor. Yine mutfak için tasarlanmış kavanoz etiketleri ise parça sayısına bağlı olarak farklı fiyatlarda satılıyor. 20'li ya da 18’li setler hâlinde satılan ürünler ile 6 sticker'dan oluşan setler, farklılık gösteriyor. Mutfak ürünlerinin yanı sıra antrelerde ya da evin farklı ortamlarından kullanılabilecek orta boy ebatlı dekoratif sticker'lar hem işlevsel bir kullanıma sahipler hem de dekoratif biçimleri ile evinize şıklık katıyorlar. Yaz sil sticker çeşitlerini inceleyerek uygun biçime ve ebatlara sahip ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yaz Sil Sticker Fiyatları

244 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 244 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?