Yılbaşı Tabloları

Yılbaşı Tabloları

Yaşam alanlarını süsleyen tablolar, geçmişten günümüze gelen ve popülerliğini koruyan dekoratif ürünler arasında yer alır. Ev dekorasyonunun önemli yapı taşlarından olan bu tablolar, her zevke hitap eden tasarımlarıyla büyük beğeni toplar. Yeni yıl için özel olarak tasarlanan yılbaşı tabloları ise özellikle aralık ayının gelmesi ile birlikte geniş kitleler tarafından rağbet görür. Tablolar dekorasyona önem veren ve sanata ilgi duyan pek çok kişi tarafından tercih edilir. Evlerin genellikle ön plana çıkan salonları için kullanılan tabloların mobilya ve diğer eşyalarla uyum içinde olması önemlidir. Birçok marka tarafından üretilen yılbaşı tabloları, klasik ve modern zevklere hitap etmesi için geniş ürün ağı ile piyasada yerini alır. Kimi zaman evinizin baş köşesinde yerini alan bu dekoratif ürünler, özel günlerde ideal bir hediye alternatifi olarak da görülebilir. Yeni yılı anımsatan ve renk skalası ile bulunduğu ortamı dinamik hale getiren bu ürünler, oluşturduğunuz dekorasyon temasıyla bütünlük oluşturur. Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülen yılbaşı tablo modelleri arasından zevkinize uygun olanları, ön plana çıkarmak istediğiniz alanın duvarına asabilirsiniz. Yılbaşı temasını farklı yorumlayan birkaç model tablo, dekorasyonunuzu daha zengin ve dikkat çekici kılmanıza yardımcı olur.

Evlerde Yeni Yıl Dekorasyonunu Tamamlayan Yılbaşı Tabloları

Yeni bir senenin başlangıcı olarak büyük bir coşku ile beklenen yılbaşı telaşı, şüphesiz yaşam alanlarında yapılan dekorasyon fikirleri üzerinde de etkilidir. Birbirinden farklı süslemeler ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Kırmızı, yeşil, gold ve gümüş renk detaylarıyla dizayn edilen objeler, yeni yıl ruhunu yansıtmak için tercih edilen klasikler arasında ön plana çıkar. Bu özel gün için evde bir şölen havası yaratmanıza yardımcı olan tablolar da dekoratif ürünler arasında zamansız parçalar olarak yerini korur. Evinizin duvarlarını şık bir hale getirmek için ihtiyacınız olan yılbaşı tabloları en ucuz fiyatlı ürünler ile karşılamanız mümkündür. Bununla birlikte ortamı daha zengin bir görünüme bürüyen bu tabloları, koltuk ve diğer yardımcı mobilyalarınıza uyumlu olacak şekilde seçebilirsiniz. Tabloyu kullanmayı düşündüğünüz alan geniş ise daha büyük ölçüde dizayn edilen tablo modelleri size göredir. Eğer ki daha dar bir alana sahipseniz de açık renklerin yoğunlukta kullanıldığı minimal tabloları tercih etmeniz alanı geniş ve ferah göstermenize yardımcı olabilir.

Her Zevke Hitap Eden Yılbaşı Tablo Seçimi 

Evinizin duvarlarını yeni yıl dekorasyonuna hazırlamak için ihtiyacınız olan dekoratif ürünlerini seçerken yılbaşı tabloları yorumları bölümüne bakabilir, diğer kullanıcıların ürün deneyimlerinden fikir alabilirsiniz. Dilerseniz de kendiniz ve sevdikleriniz için yılbaşı tablosu seçerken aşağıda belirtilen püf noktalarından yardım alabilirsiniz.


  • Yılbaşı tablosu kullanmak istediğiniz oda ile duvarda kullanmak istediğiniz tablo ölçülerinin uyumlu olması, odada şık bir görünüm elde etmeniz bakımından önemlidir.

  • Tablo seçiminde zevklerinizi ve evinizin dekorasyonunu göz önünde bulundurmanız ön koşuldur. Bu sayede her baktığınızda içinizi ferahlatan ve keyifli vakitlerinize eşlik eden bir dekorasyon bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

  • Yılbaşı tabloları genellikle çam ağacı, kar ve kutlama temaları üzerine farklı tasarımlardan oluşabilir. Bu sebeple tabloyu kullandığınız alanda dinamik bir dokunuş yapmak isterseniz canlı renklerin yoğunlukta olduğu yılbaşı tabloları sizin için idealdir.

  • Seçtiğiniz tablonun duvara asıldığında beklentinizi karşılayan bir görüntü yansıtması önemlidir. Bu sebeple eviniz için tablo alırken, tabloyu asacağınız duvarın rengini de göz önüne almanız, ihtiyacınızı karşılayan en doğru ürünü bulmanızı kolaylaştırır.

Şık Tasarımlarıyla Göz Dolduran Yılbaşı Tablo Modelleri

Yılbaşı ruhunu ve şıklığını yansıtan tablo modelleri tekli ve birkaç parçadan oluşan set halinde üretilebilir. Kullanıldığı hemen her ortamda zarif ve kaliteli bir atmosfer oluşturan yılbaşı tabloları, farklı ebatta bulunan modelleri ile her ihtiyaca hitap eder. Tüm bir yılı geride bırakırken, sokak ve caddeler ile dükkanlar kadar evleri de yeni yıl coşkusu sarar. Noel baba, kardan adam ve çam ağaçları ile süslediğiniz evlere yılbaşı tabloları ile derinlik kazandırabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzu dekoratif materyaller ile ilham veren bir şölene çevirebilirsiniz. Eğer planınızda eğlenceli bir yılbaşı kutlaması varsa, ışıklı yılbaşı tablosu modelleri beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayabilir. Işıl ışıl görünümü ile özellikle hava karardığında ön plana çıkan bu tablolar, gelen misafirleriniz için de sıcacık bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Yaşam alanlarınızda yapacağınız bazı düzen değişiklikleri ile yeni yılı karşılamaya tam anlamıyla hazır olabilirsiniz. Coşkuyla karşıladığınız yılbaşı için duvarınızda asarak kullanabileceğiniz yılbaşı tabloları, zamansız tasarım çizgisi ile bu dekoratif parçaları uzun ömürlü kılar. Yeni yıl kutlaması için evinizde özgün bir dekorasyon yapmak isterseniz ışıklı yılbaşı tabloları sizin için idealdir. Yılbaşı dinamiğini yansıtan bu tablolar ilham veren görselleri ile de yaşam alanlarınızda zevkini yansıtmanıza yardımcı olur. Siz de evinizi yeni yıla hazır hale getirmek için tasarlanan bu dekoratif parçaları yılbaşı tabloları kampanya fırsatları ile uygun fiyatlarla edinebilirsiniz.

Canlı Renkleriyle İlham Veren Yılbaşı Tabloları

Canlı renkleriyle evinizi masalsı bir hissiyata büründüren yılbaşı tabloları, her yıl sıklıkla tercih edilen dekoratif ürünler arasında yerini alır. Kırmızı, yeşil ve beyaz renkler ile donatılan yılbaşı tabloları, yeni yılın habercisi olarak görülen objlerdir. Çam ağacı ve masa üzeri süslemelerin yanı sıra duvarınıza derinlik katarak ortamın havasını değiştiren tablolar, her alanda kullanılabilir. Genellikle salon ve oturma odasında kullanımı daha yaygın olan bu ürünleri, ufak dekorasyon dokunuşuyla renklendirmek istediğiniz diğer pek çok odanın duvarına asabilirsiniz. Evinizde yılbaşı konseptini modern çizgiyle yansıtmak isterseniz, birden fazla tablodan oluşan setlerden yardım alabilirsiniz. Bununla birlikte yine bu tabloları duvarınıza simetrik olarak asarak klasik tarzdan uzaklaşabilirsiniz. Şömine, kar ve geyik gibi figürlerin ve sahnelerin kullanıldığı tasarımlar ise daha sıcak ve romantik alanlar yaratır. Bu tablolar sadece kare veya dikdörtgen değil kimi zaman metal ve ahşap formda da görülebilir. Genellikle metal ve ahşap malzemelerden lazer kesim ile imal edilen bu tablolar, kapı girişi ve balkon içinde  yılbaşı süsleri olarak kullanılabilir. Yıpranma ve solmalara karşı dayanıklı yılbaşı tabloları, uzun süre canlı görünümünü korur. Bunun yanında zaman zaman tablolarınızın tozunu nemli bir bez yardımıyla silerek temizlemeniz de görüntüsünü korumasına yardımcı olur.

Sevdiklerinizi Yılbaşı Tabloları İle Yeni Yıl Sevincinize Ortak Edin! 

Yeni yıla az zaman kala her evi saran yılbaşı heyecanı şüphesiz ki tüm bireyleri de aynı coşkuyla kaplar. Birçok kişi için yılbaşı demek şüphesiz ki sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli vakitlerdir. Yeni yıl ruhunu evinize yansıtmak için kullandığınız dekoratif ürünler, kimi zaman arkadaş, ev, aile bireyleri için düşünülmüş ideal dekoratif hediyeler olabilir. Çam ağacı, kardan adam, geyik ve noel baba gibi yılbaşı denildiğinde ilk akla gelen aksesuarların yanı sıra yılbaşı tabloları da şık tasarımlarıyla beğeni toplar. Canlı renkleri ve birbirinden özel tasarımlarıyla evinizi bir sanat galerisine çevirebileceğiniz bu tablolar, farklı ölçülerdeki çeşitleri ile kullanıldığı her alana uyum sağlar. Işıklı ve saatli tabloların da günümüzde sıklıkla tercih edildiğini görebilirsiniz. Her zevke hitap eden modelleri ile bu tablolar ise genellikle daha spor ve şık bir tarzı yansıtabilir. Özellikle yılbaşının olmazsa olmazı ışıklandırmalar, yeni yıl temasıyla bezenen tablolarla harmanlanarak görsel bir şölen sunar. Saatli tablolar ise işlevsellik arayan kişiler için uygun olabilir. Hem keyifli bir görüntü hem de her an saati görmenize yardımcı bu ürünleri sevdikleriniz için yılbaşı tabloları indirim fırsatları ile uygun fiyata edinebilirsiniz. Şık bir hediye paketi ve bu özel günü anımsatan küçük bir not ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Cebinize Dost Olan Yılbaşı Tablo Fiyatları

Birbirinden farklı tasarımıyla kullanıldığı ortamı keyifli hale getiren yılbaşı tabloları fiyatları belirlenmesinde çeşitli parametreler bulunur. Yılbaşı tablosunun tasarım ve üretim süreci ile belirlenen ürün fiyatları, üreten markanın politikasıyla değişiklik gösterebilir. Birçok farklı markanın üretimine yer verdiği yılbaşı tabloları, her zevkin beğenisini toplayan modeller ile piyasada yerini alır. Evinizde yaptığınız yeni yıl hazırlıkları arasında yer verebileceğiniz yılbaşı tabloları, zamansız tasarımları sayesinde uzun yıllar keyifle kullanılır. Üretiminde kullanılan kaliteli materyaller sayesinde bu tablolar hem alırken hem de kullanırken bütçenizi korur. Parlak, yarı mat ve mat yüzey görünümüne sahip yılbaşını yansıtan bu tablolar, stilinizi evlerinizde yansıtmanıza yardımcı olur. Asmayı tercih ettiğiniz duvarla bütünleşerek alanda estetik bir görünüm oluşturan bu ürünler, farklı şekil ve desenlerde kesilerek imal edilir. Çeşitli geometrik formlarda hazırlanan bu ürünlerin bazı modellerinde mesaj içerikli yazılara yer verilebilir. Belirgin hatları ile görsel zevkinize dokunan bu yılbaşı tabloları, sizi ve sevdiklerinizi mutlu eder. Siz de yeni yıla girmeden önce kendiniz ve sevdikleriniz için online alışveriş sitesi Hepsiburada’yı ziyaret edebilir, yılbaşı tabloları satın alarak keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

Yılbaşı Tabloları Üretiminde Hangi Teknik Kullanılır?

Çoğunlukla kanvas ve mdf tablo olarak karşınıza çıkan yılbaşı tabloları, çeşitli baskı teknikleri kullanılarak üretilir. Kanvas tablo modelleri kanvas kumaştan imal edilirken, farklı kalınlıktaki levha üzerine baskı teknikleri uygulanması ile mdf türü ürünler elde edilir.

Yılbaşı Tabloları Hangi Mekanlar İçin Uygundur?

Yılbaşı tablo modelleri, yeni yılın yaklaşması ile birçok kişi tarafından tercih edilen ürünlerdir. Bununla birlikte bu tablolar, yılbaşı konsepti oluşturmak istenen her alanda kullanılabilir. Yılbaşı tablolarının genellikle ev duvarına asılması tercih edilse de iş yerleri içinde ortamı şıklaştırmak amacıyla edinilebilir. 

Yılbaşı Tabloları Nasıl Temizlenir?

Tablolar duvara asılarak kullanılan dekoratif ürünler olması sebebiyle zamanla tozlanması doğaldır. Bu sebeple bu ürünleri belirli aralıklarla temizlenmesi önerilir. Bu sayede yılbaşı tablosunun hem canlı görünümünü koruyabilir hem de uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz yılbaşı tablosunu ağırtıcı içermeyen hafif nemli bir bez ile silerek temizleyebilirsiniz

Yılbaşı Tablo Modellerinin Ölçüleri Nedir?

Yılbaşı tabloları genel tasarımı sebebiyle canlı renklerden ve ilham verici görsellerden oluşur. Yeni yıl hissiyatını yansıtmak istediğiniz yerin duvarında kullanabileceğiniz bu tablolar, farklı ölçülerde üretilir. Bu sayede yılbaşı tablosunu kullanacağınız alanla uyum sağlayacak şekilde tercih ederek ortama şık ve trend bir görünüm kazandırabilirsiniz. Seçtiğiniz tablo ile odanın ölçülerinin orantılı olmasına dikkat ederek dekorasyonunuza şık bir dokunuş yapabilirsiniz.

Yılbaşı Tabloları Hangi Zevklere Hitap Eder?

Yılbaşı tabloları, zamansız tasarımları ile klasik ve modern zevk sahiplerine uygun modelleri ile göz doldurur. Keyifli anlarınızı masalsı görselleri ile değerli kılan bu tablolar, yeni yılın olmazsa olmazı dekorasyon objeleri arasında yer alır. Evinizde yılbaşı için özel olarak yaptığınız düzenlemeleri, duvarlarınıza astığınız bu tablolar ile kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yılbaşı Tabloları

48 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 48 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?