Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan 4. sınıf öğrencilerinin yararlanabileceği kitaplarla sınıfınızı kolayca geçebilirsiniz. Müfredata uygun olarak hazırlanan ve güncellenen baskılar doğru bilgiye sistemli bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Belirtilen müfredat konularının sırasıyla işlendiği kitaplar sayesinde çalıştığınız ders hakkında akılda kalıcı bilgiler edinebilirsiniz. Kaliteli baskılarla öğrencilere ulaştırılan kitaplar Açıköğretim Fakültesi'nden mezun olarak daha iyi bir diplomaya sahip olmak isteyen kişilere yardımcı olur. Birden fazla uzman eğitimcinin kaleme alarak hazırladığı kitaplar geniş çaplı bilgi almanızı sağlar. Sınavda karşılaşabileceğiniz tüm konuları içeren 4. sınıf AÖF kitapları aracılığıyla konu eksikliklerinizi kapatabilirsiniz. Denetim dersine ait kitaplarla uzman isimlerin müfredata uygun şekilde hazırladığı konu anlatımlarından yararlanabilirsiniz. Çıkmış soru kitapları yardımıyla, gireceğiniz sınavda önceki senelerde hangi konularda nasıl sorular sorulmuş olduğunu öğrenebilirsiniz. Çıkmış sorularla pratik yaparak sınav hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.

4. Sınıf AÖF Kitapları Nelerdir?

Kavram haritası aracılığıyla ünitelerdeki kavramları toplu halde görerek pratik yapmanızı sağlayan AÖF kitapları daha kalıcı bilgiler edinmenize yardım eder. Çevre Sorunları ve Politikaları dersine ait kitaplarla bölümünüze uygun şekilde sınavlarınıza çalışabilirsiniz. Bol soruya yer veren baskılar sayesinde ders çalıştıktan sonra test çözerek öğrendiklerinizi daha akılda kalıcı hale getirebilirsiniz. Aktif öğrenmeyi destekleyen testler ile farklı soru tiplerini yakından tanıyıp sınavdaki şaşırtmacalara karşı önceden hazırlıklı olabilirsiniz. Soru çözme pratiğinizi geliştiren AÖF soru bankalarını satın alarak soru köklerindeki yanıltıcı ifadelere karşı daha dikkatli hale gelebilirsiniz. Çözümlü soru bankaları sayesinde yanlış işaretleme yaptığınız sorularda nerede hata yaptığınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Açıköğretim 4. Sınıf Uluslararası İşletme Yaprak Testleri gibi testlerle sınav öncesinde bilgilerinizi nitelikli sorularla sınayabilirsiniz. Hatalı bilgiler içermeyen ve kontrolden geçerek öğrencilere sunulan testler sayesinde kaliteli sorular çözerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Yırtılmaya karşı dayanıklı kağıtlarla basılan testler rahat bir şekilde çalışabilmenize yardım eder.

AÖF Kitaplarının Fiyatları Ne Kadar?

Alternatif yayınevlerine ulaşabilmenize olanak tanıyan AÖF kitapları bütçenize uyum sağlayan çok sayıda çeşit içerir. Ünitelendirilmiş konu anlatımlı eserle sayesinde eksiklerinizin yoğun olduğu ünitelere çalışabilirsiniz. Sonraki bölümleri daha iyi anlayabilmenize sağlayan önceki bölümler yardımıyla derse daha hakim hale gelirsiniz. Bölüm sonu ve ünite sonu testleri aracılığıyla ne kadar öğrendiğinizi görebilirsiniz. Genel tarama testlerine sahip kitaplar bütün bir ders hakkında çeşitli sorularla bilgi seviyenizi ölçer. Cevap anahtarının test sonunda yer aldığı eserler yanıtları öğrenmek için kitabın sonuna bakmakla uğraşmanıza gerek bırakmaz. Deneme sınavları aracılığıyla AÖF dersinizi geçmek için yapmanız gereken soru çözümlerini sınav kalitelisindeki sorular üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tamamı özgün sorularla farklı konularda sizi farklı açılardan zorlayan soruları çözebilirsiniz.

AÖF 4. Sınıf Dersleri Nelerdir?

İşetmeden edebiyat, ilahiyat ve ekonomiye kadar çok sayıda ders alabilen AÖF 4. sınıf öğrencileri sınav çalışmalarını uygun kitaplarla sürdürerek yüksek not ortalamalarına ulaşabilmektedir. Tarih, felsefe, hukuk gibi dersleri daha kolay anlayıp hafızanızda daha iyi bir şekilde tutmanızı sağlayan konu anlatımlı eserler sayesinde ileriki yıllarda da kullanabileceğiniz önemli bilgilere sahip olursunuz. Bu sayede KPSS, ALES gibi sınavlarda da başarıyı yakalayabilirsiniz. Detaylı soru çözümleri ile dikkat çeken çözümlü soru bankaları ile konu tekrarı yapabilirsiniz. Eksikliklerinizi hızla kapatan ve unuttuğunuz bilgileri size yeniden hatırlatan soru bankaları AÖF sınavlarındaki punto boyutlarına uygun şekilde basıldığı için daha uyumlu bir şekilde ders çalışarak sınavlarınıza hazırlanabilirsiniz. Sınıfınıza göre seçebileceğiniz ve işletme, iktisat, istatistik gibi dersleri konu alan çıkmış sorul kitaplarıyla geçmiş yıllardaki soru tiplerini yakından tanıyabilirsiniz. Sınav formatına daha kolay uyum sağlamak için de çıkmış soruları çözebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

4. Sınıf Aöf Kitapları

Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 127 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/1500000/1514952