Ahşap Karyola

Yatağınızı güvenli bir şekilde kullanmak için ahşap karyola modellerinin sağladığı pratik özelliklerden yardım alabilirsiniz. Farklı malzemelerle üretilen birçok karyola çeşidinin bulunması, ihtiyaçlarınıza uygun olan modelleri kolayca seçmenize imkân tanır. Renk tonları bakımından alternatif yaratan ahşap karyola modelleri arasından odanızın dekoruna uygun olan ürünleri seçebilirsiniz. Ahşap karyola çift, tek kişilik ürünlerin bir arada size sunulması, yataklarınızın ölçüleriyle uyumluluk gösteren modellere ulaşmanızı sağlar. Dayanıklı yapılarıyla kullanıcılarını memnun eden karyolalar, uzun süreli kullanıma olanak tanıyan sağlam gövdeleriyle kullanıcılarına güven verir. Bu ürünlerin üzerinde farklı özelliklere sahip yatak modellerine yer verebilirsiniz. Bütçenize uygun olan yatak fiyatları sayesinde ekonomik seçimler yaparak gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Ahşap bazalı, bazasız karyola çeşitlerinin sağladığı opsiyonel modelleri inceleyerek hem beğenilerinize hem de evinize en uygun ürünlere erişebilirsiniz. Farklı yüksekliklere sahip olan karyolalar, yatağınızın yükseklik seviyesini belirlemenize yardımcı olur. Denge sağlayan ayaklarıyla öne çıkan beyaz, siyah ahşap karyola modelleri, düz zeminlerde güvenli bir kullanım gerçekleştirmenize imkân tanır. Karyolaların ayakları son derece estetik şekilde dizayn edildiği için bu ürünlerle beraber yatak odanıza oldukça zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yatak odanızın tasarımını tamamlamak için yararlanabileceğiniz ürünler arasında komodin modelleri de yer alır. Komodinlerin yanı sıra şifonyer modellerini de yatak odanızda çeşitli eşyalarınızı muhafaza etmek için kullanabilirsiniz.

Pürüzsüz Yüzeyleriyle Dikkat Çeken Ahşap Karyola Çeşitleri 

Yüzeyleri pürüzsüz olduğu için yatakları kolayca yerleştirmeye imkân tanıyan ahşap karyolalar, konforlu bir şekilde yatak odanızı kullanmanıza yardım eder. Yataklarınızın ölçüleriyle uyumlu ebatlarda tasarlanmış olan karyolaları tercih ederek oldukça güvenli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Aşınma ve solma gibi sorunlara karşı da dayanıklılık gösteren karyolalar, uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirmenize yardımcı olur. Masif malzeme ile imal edilen ve yüksek ağırlıklara karşı dayanıklılık gösteren karyolalar yardımıyla da evinizdeki yataklar için elverişli ürünlere sahip olabilirsiniz. Ahşap yüzey detayıyla estetik bir görünüm oluşturan karyolalar, şık desenleri sayesinde bulundukları alanı daha estetik hale getirir. İç kısmının ölçülerini dikkate alarak seçebileceğiniz 120x200 ahşap karyola modellerinin yanı sıra genişlik ve boy ölçüsü bakımından da bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Başlık yüksekliği seviyesi, yatağınızda kullandığınız başlığa uygun olan modelleri seçmenizi kolaylaştırır. Ayak ucu yüksekliği ve ayak yüksekliği bilgisi de doğal, palet ahşap karyola modellerini seçerken size kolaylık sağlar. Doğal ahşap malzeme ile üretilen modellerin sahip olduğu dikkat çekici ve otantik desenler, yatak odanızın tasarımına kolayca uyum gösterir. Fırınlanarak daha da sağlam hale getirilen ahşap paneller, dayanıklı bir ürüne sahip olmanıza imkân tanır. Bu ürünleri tek, çift kişilik ahşap karyola fiyatları açısından değerlendirerek bütçenize tam uyum sağlayan seçimler yapabilirsiniz.

Ahşap karyola çeşitlerinin hangi özelliklere sahip olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki maddeleri okuyabilirsiniz:

  • Koruma yaratan akrilik vernikle kaplanmış olan 140x190, 140x200, 150x200, 160x200, 180x200 ahşap karyola çeşitlerini kullanarak dış etkilere karşı dayanıklı ürünlerden yararlanabilirsiniz.
  • Beyaz ahşap karyola modelleri arasında yer alan ve el işçiliği ile imal edilen modelleri kullanarak son derece şık ürünlerden evinizdeki odalarda faydalanabilirsiniz.
  • Zımparalanmış şekilde kullanıcılara sunulan alçak ahşap karyola modelleri, takılma sorununa karşı koruma sağlayarak yataklarınızı yüzeye kolayca yerleştirmenize imkân tanır.
  • Ahşap karyola çocuk ürünleri, dar ve ince hatları sayesinde çocuk yataklarını rahatça sığdırabileceğiniz bir alan yaratır.
  • Özel geçme sistemi ile üretilen ahşap çift kişilik karyola modelleri sayesinde parçaları kısa bir sürede birleştirebilirsiniz.

Kolayca Demonte Edilebilen Ahşap Karyolalar

Taşıma işlemleri konusunda kolaylık yaratan beyaz ahşap çift kişilik karyola çeşitleri, demontaj özelliğiyle size yardımcı olur. Kısa bir sürede demonte edilebilen bu karyolaları evinizden taşınırken son derece pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz. Kanserojen madde içermeyen yonga levha kullanılarak imal edilen 90x190, 100x200 ahşap karyola modellerinden yararlanarak son derece güvenli ürünlere evinizde yer verebilirsiniz. Kesici noktalara tasarımlarında yer vermeyen ahşap bebek karyola modelleri, ebeveynlerin güvenini kazanmayı başaran tasarımlarıyla anne babalardan tam not alır. Tasarımlarında eklentilere yer vererek işlevsellik yaratan karyolalar da vardır. Bu ürünler arasındaki kitaplıklı karyolalar, yatak odanızda çok sayıda kitaba yer vermenizi sağlar. Birden fazla bölmeye sahip olan karyola setleri ile beraber dekoratif eşyalarınızı yerleştirmek için uygun bir alan elde edebilirsiniz. Bölmeleri vazo, fotoğraf çerçevesi, biblo gibi çeşitli ürünleri yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Ahşap karyola fiyatları konusunda çok sayıda alternatif modelin sağladığı ekonomik avantajları değerlendirerek bütçenizle uyumlu olan ürünlere rahatça sahip olabilirsiniz. Ahşap karyola modelleri ve fiyatları, hem şık hem de hesaplı ürünlere erişmeniz için size yardımcı olur. Konforlu bir şekilde uyumak ve odanızı daha şık hale getirmek için ahşap karyola yatak çeşitleri arasındaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Suntalam malzeme kullanılarak imal edilen zarif karyolalar, hem hafif hem de son derece sağlam ürünlere sahip olmanız için geliştirilmiştir.

Ergonomik Özelliklere Sahip Ahşap Karyola Seçenekleri

Tasarımlarında yer alan başlık kısmı ergonomik şekilde üretilen karyolaları kullanarak son derece konforlu bir yatağa sahip olabilirsiniz. Metal profil detayıyla üretilen karyolaları tercih ederek son derece dayanıklı bir ürüne sahip olmanın sağladığı avantajları değerlendirebilirsiniz. Melamin malzeme ile kaplanan yonga levhalar, deforme olma ve çizilme sorunlarına karşı son derece dayanıklı bir yapı oluşturur. Çevreye zararlı maddeler kullanılmadan imal edilen ahşap karyola modelleri, hem dayanıklı hem de çevreci ürünlere sahip olmanızı sağlar. İçeriklerinde kullanım kılavuzuna yer veren karyola modelleri, kurulum işlemlerini kısa bir sürede tamamlamanıza imkân tanır. Vida ve dübel gibi bağlantı parçalarına da içeriklerinde yer veren karyola çeşitleri, hem güvenli hem de hızlı bir şekilde kurulum işlemlerini tamamlamanıza yardımcı olur. Tasarımlarında minifiks ve rafiks gibi kullanışlı parçalara yer veren ahşap karyola çeşitleri, ürünü kısa bir sürede ve emniyetli şekilde taşımanız için size kolaylık sağlar. Hafifçe nemlendirilmiş bezlerle yüzeyleri temizlenebilen ahşap karyolaları hijyenik şekilde kullanabilirsiniz. Kolayca silinip kurulanabilen karyolalar, pratik bir şekilde temizlik yapmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Kenar kısımlarında koruma noktalarına yer veren karyolalar, şık ve güvenli yapılarıyla kullanıcılarını memnun eder. Başlık kısmı çıkarılabilir olan modelleri tercih ederek hem başlıklı hem başlıksız şekilde ürününüzden yararlanabilirsiniz. Yatağınızı güvenli bir şekilde yerleştirmeniz için yan kısımlarında koruyucu ahşaplara yer veren modeller, yatağınızın sabit kalması için de size yardımcı olur.

Karyola Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yatak odanızdaki mobilyaların renklerine ve desenlerine uygun şekilde tasarlanmış olan karyolaları tercih ederek uyum yaratabilirsiniz. Karyolaların hangi ölçülere sahip olduğu, evinizdeki yataklara uygun modelleri seçebilmeniz konusunda size yardımcı olur.

Karyolalar Nasıl Yerleştirilmelidir?

Odanızın ölçülerine uyumlu olan karyolaları halı ya da parke zemin üzerine yerleştirebilirsiniz. Bu ürünleri duvara sıfır şekilde yerleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda odanızın merkezinde de tercih edebilirsiniz. Çapraz ya da düz şekilde yerleştirebileceğiniz karyolalarla odanızın dekorunu şık şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ahşap Karyolaların Özellikleri Nelerdir?

Üretimlerinde PVC bant detayına yer verilen karyolalar, estetik ve şık yüzeyleriyle zarif bir tarz oluşturmayı başarır. Parlaklık sağlayan yüzey kaplamalarına sahip olan karyolalar, oldukça estetik bir ürüne sahip olmanız için idealdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ahşap Karyola

1701 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 37 / 1701 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?