Güne güzel bir başlangıç yapabilmenizi sağlayan rahat yataklarınızı yerleştirdiğiniz şık karyolalar, yatak odalarınızın havasını değiştiriyor. Yatak odası dekorasyonunuzu tamamlayan karyola modelleri, kullanışlı ve estetik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yatak başları ve çerçevelerinden oluşan mobilyalar, ağacın sağlıklı ve doğal görünümünün yanı sıra modern ve canlı renkleri ve modaya uygun tasarımları da odalarınıza taşıyor.

Ahşap Karyola Fiyatları

Odanıza renk katacak tek kişilik, çift kişilik, iki katlı ve ikiz karyola modellerinin fiyatları; üretimlerinde kullanılan malzemenin maliyetine, işçiliğe, tasarım detaylarına ve ürün ebatlarına göre farklılık gösteriyor. Zevkinize hitap edecek ve yatak odası dekorasyonunuzla uyum sağlayabilecek modeli, ürün özelliklerini ve ürünün farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını inceleyerek bulabilir; kolayca satın alabilirsiniz. Ürün özellikleri arasında bulabileceğiniz ürünün ölçülerine bakarak kullanacağınız alana uygun bir ürün olup olmadığını anlayabilirsiniz. Karyolayı koymak istediğiniz alanı metre yardımıyla ölçerek yatak odanız için gereken karyola boyutunu belirleyebilirsiniz.

Daha çok genç odalarında ve misafir odalarında tercih edilen tek kişilik modeller ve ranzaların fiyatları, model detaylarına göre değişiyor. Benzer malzemeden üretilen tek kişilik karyolalarda sade tasarımlar ile özgün ve dolayısıyla da daha fazla işçilik gerektiren tasarımlar arasında fiyat farkı bulunuyor. Özellikle çocuk odaları için üretilen modellerde çocukların ilgisini çekebilecek eğlenceli detaylar yer alıyor. Ranzalarda ise üst kat parmaklıklarının olması, açılır kapanır merdiven tasarımı, yeri değiştirilebilir merdiven tasarımı gibi detaylar, fiyatların değişmesinde rol oynayabiliyor. Tek kişilik modellerin bazılarında kullanılan orijinal başlık tasarımları, kumaşlı ve kapitoneli başlıklar da fiyatlarda değişime sebep olabiliyor. Çift kişilik karyola modellerinde başlık tasarımı, kasa kalınlığı ve kasaya eklenen ekstra fonksiyonlar etkili olabiliyor. İkiz yataklarda kasaya bir yatak sığabilecek açılıp kapanabilen ikinci bir karyola daha ekleniyor. Yere oturan ayaksız modellerde yüksekliği sağlamak için daha yüksek bir ahşap kasa kullanıldığından fiyat artabiliyor.

Ahşap Karyola Modelleri

Yatak odalarınıza estetik bir görünüm kazandıracak karyolalar, şifonyer ve gardırop gibi diğer mobilyalarınızla uyum sağlayabilecek renklerde üretiliyor. Mobilyalarda en sık kullanılan renklerin ana rengi oluşturması, diğer mobilyalarınızla birlikte kullanabilmenize olanak sağlıyor. Geneli kapsayan ana renk üzerine diğer renkler eklenerek karyolaya özgün bir görünüm kazandırılıyor. Karyolaların başlık kısmında ve ayak ucuna denk gelen kısmında özgün detaylar kullanılırken kasa için, daha çok, sade renkler ve düz tasarımlar tercih ediliyor. Başlıklarda kapitoneli kumaş kaplamaları, daha çok çift kişilik modellerde kullanılıyor. Farklı renklerin bir arada kullanıldığı başlıkların arasında canlı renklerin hakim olduğu modern modellerin yanı sıra kahverengi gibi ağır renklerin krem rengi gibi renklerle ikili kombinasyonu ile oluşturulan klasik modeller de bulunuyor. Canlı renkli modeller arasında ayak ucu bölümünde bu renklerden oluşturulan desenlerin kullanıldığı modeller de bulunuyor. Çocukların en sevdiği modeller arasında araba şeklindeki tasarımlar yer alıyor. Özgün görünümlü modeller, çocuk odalarını sevimli bir oyuncak dünyasına dönüştürüyor.

Eskitme karyolalar, her dönem dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Klasik oymalı başlıkların ve ayak ucu kısımların bulunduğu modellerin renklendirilmesinde mobilyalarda en sık kullanılan geleneksel renkler kullanılıyor. Bazı modellerde oymalı kısımlar altın veya gümüş varak ile renklendirilerek zengin bir görüntü yaratılıyor. Klasik tarzda dekore edilmiş olan evlerde ve tarihi tarza sahip binaların iç dekorasyonunda kullanılabilen bu gösterişli modeller, zengin ve zarif görünümleriyle dikkat çekiyor. Klasik modeller arasında yer alan ahşap görünümlü karyolalar ise yatak odasında doğal ve seçkin bir görünüm yaratmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Bu tarz modellerde ikinci bir renge çoğunlukla yer verilmezken bazı modellerin başlarında tokmaklı köşe detayları kullanılıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ahşap Karyola Modelleri

502 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. RomanoDizayn Ahşap Karyola
  2. Pasific Home Ahşap Karyola
  3. Mikey-Design Ahşap Karyola
  4. Setay Ahşap Karyola
  5. Kutlu Ahşap Karyola
  6. Ahşap Gemisi Ahşap Karyola
  7. Köşk Mobilya Ahşap Karyola
  8. Alfemo Ahşap Karyola
  9. Nevramo Ahşap Karyola
  10. Alp Marina Ahşap Karyola
  11. Ellaronia Ahşap Karyola
  12. Vudiva Ahşap Karyola
  13. Ürün Şehri Ahşap Karyola
  14. Lacivert Mimarlık Ahşap Karyola
  15. Mavna Craft Ahşap Karyola
  16. Musvenus Mobilya Ahşap Karyola
  17. Zerka Ahşap Karyola
  18. Cadde Yıldız Ahşap Karyola
  19. Mobea Tasarım Ahşap Karyola
  20. Palluli Ahşap Karyola
 2. Ev ve Yaşam Trendleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Boy A-Z
 7. Yükseklik A-Z
 8. Malzeme A-Z
 9. En A-Z
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/18021325/18021376
Başa dön