Ayna Etajeri

Banyoda yer alan ve işlevsel yapısıyla öne çıkan ayna etajeri, birçok ihtiyacınızı karşılayan en önemli ürünlerden biridir. Günlük yaşamda sıkça kullandığınız diş fırçanızı, sabun ve bakım ürünlerinizi sergilemenizi sağlayan ayna etajeri, hem pratik bir kullanım sunar hem de banyonuzun daha düzenli görünmesini sağlar. Oldukça şık tasarıma sahip olan bu raflar, cam ya da seramik gibi farklı malzemelerden üretilir. Cam yapıdaki ayna etajerleri, her tarzdaki banyoya kolaylıkla uyum sağlar ve değişik boyutlarıyla her alana rahatlıkla konumlandırılabilir. Banyonuz dar veya geniş ise büyüklüğüne uygun şekilde ayna etajeri modelini belirleyebilirsiniz. Ayna etajerleri, eğer ihtiyaç varsa banyonun olmadığı tuvaletlerde kullanım için de uygundur. Aynanın hemen altına yerleştirilen bu raflar, çoğu zaman banyo dolabının altında da olabilir. Dilediğiniz şekilde kullanım imkânı bulunan ayna etajeri, çeşitli modelleriyle banyonuza estetik bir görünüm kazandırabilir. Ayna etajeri fiyatları ise modelin boyutlarına, kullanılan malzemeye ve markasına göre değişkenlik gösterebilir.

Banyonuza Şıklık Katan Ayna Etajeri Modelleri

  • Metal yapıdaki ayna etajeri modelleri, paslanmaz özellikleriyle uzun süre parlaklığını koruyarak kullanmanıza imkân tanırlar.
  • Barikatlı tasarıma sahip olan modelleri, kullandığınız kişisel bakım ürünlerinin düşmesini önler.
  • Tozlandığında ya da kirlendiğinde su ve bir leke çıkarıcı yardımıyla temizlenebilir.
  • Cam tasarıma sahip olan modeller, üzerine koyulan sabunluk ve diş fırçası gibi ürünlerin iz bırakmasını engeller.
  • Dar banyolar için ufak yapıda bulunan tasarımları seçerek alanı geniş tutmayı sağlayabilirsiniz.

Bakım Ürünlerinizi Sergilemeniz İçin İdeal Raf Seçeneği

Banyoda zarif ve modern bir hava yaratmak için ortamda kullanılan her ürün ve mobilyanın özenle seçilmesi gerekir. Bir banyonun en önemli detaylarından biri olan ayna etajeri, son dönemde birbirinden farklı modelleriyle aradığınızı bulmanızı kolaylaştırır. Ahşap ve metal ayna etajeri modelleri, en çok tercih edilen tasarımlar arasındadır. Cam tasarımdaki modeller, genellikle musluk üzerine monte edilir ve şık bir görüntü oluşturur. Ayna etajeri modellerinin birçoğu tek başına raf olarak bulunurken, ayna ile bir bütün olarak kullanılan çeşitleri de vardır. Banyonuzun rengi ve tasarımına yakışan modeli belirleyerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Sade, otantik ve modern tasarıma sahip ayna etajeri alternatifleri arasından tarzınızı yansıtan ürünü kolayca bulabilir, ayna ve rafın birbirine montajlı olduğu modelleri tercih ederek güzel bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Her Banyo İçin Farklı Tasarım

Tüm ayna etajeri modellerinin farklı özellikleri vardır. Her biri banyoda ayrı bir ambiyans yaratarak rahat bir kullanım sunarlar. Son yıllarda kullanılan ayna etajeri türleri daha çok metal yapıdadır. Onu takip eden ahşap tasarımlar ise farklı banyolara uyum sağlamasıyla sıklıkla tercih edilir. Banyonuz geniş bir alana sahipse büyük raflı ayna etajeri kullanmak daha doğru bir seçim olabilir. Bu sayede hem alanı doldurabilir hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayna etajeri fiyatları ve benzersiz modelleri arasından aradığınızı bulduktan sonra kullanım avantajlarının tadını çıkarabilirsiniz. Banyonuzda aynanın hemen altına monte edilen ayna etajeri sayesinde bakım ürünlerinin yanı sıra çeşitli aksesuarları da bu rafın üzerine koyabilirsiniz. Ortamda hijyeni sağlamanızda yardımcı olan bu raflar, su lekesi bırakmaz ve kolayca temizlenebilirler. Böylelikle lavabo temizliğinizi de kolaylaştırarak pratik bir kullanım sağlarlar. Belirlediğiniz ayna etajeri ile banyoda oluşturmak istediğimiz tasarıma katkıda bulunabilirsiniz. Cam ayna etajeri modelleri, banyoda oluşan nem ve buhardan etkilenmedikleri için deforme olmazlar. Bu nedenle en sık kullanılan modellerden biridir. Farklı malzemelerden üretilen ayna etajeri modellerinin boyutlarını ve özelliklerini inceleyerek ihtiyacınızı karşılayan ürünü bulmaya başlayabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ayna Etajeri Fiyatları

676 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 676 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021925/18021995