Banyo Stickerları

Yoğun ve stresli geçen bir iş gününün ardından alacağınız duş, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Banyoya yöneldiğinizde banyo kapısında ya da banyo içinde karşınıza çıkan esprili ya da estetik yönü ağır basan görseller de en az alacağınız duş kadar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Çok sayıda marka tarafından geliştirilen ve banyonuzun monoton görünümünü bir anda değiştirebilecek yapıdaki banyo stickeri çeşitlerinden dilediklerinizi kolayca edinebilir; kendinize yepyeni bir banyo oluşturabilirsiniz.

Banyo Stickeri Modelleri

Yöneleceğiniz markanın modeline göre tek renkli ya da çok renkli olarak imal edilen ürünler, kullanım alanlarına göre farklı boyutlardadır. Banyo kapısı, lavabo, duvar, küvet, klozet kapağı, klozet su haznesi ve duşakabin için özel olarak tasarlanan banyo sticker'i modellerinin arka bölmeleri, güçlü yapıştırıcı ile donatılmıştır. Seçeceğiniz ürüne göre bitki, deniz kabukları, çizgi film karakterleri, soyut çizimler, esprili uyarılar ve bilgilendirmelerle ilgili görsellere sahip sticker çeşitleri, tek parçalı ya da çok parçalı tasarımlarla gelebilir. Farklı odalarınızda kullanabileceğiniz duvar ve priz sticker çeşitleriyle uyum sağlayabilecek yapıda olan sticker'lar, banyosuna daha estetik bir hava katmak isteyenler için de ideal ürünlerdir. Geçmişin esintilerini bugüne taşımak arzusunda olanlara da hitap eden ürünler, retro ve soyut çizgileriyle dikkat çekerler. Yetişkinler kadar çocukların da hoşuna gidebilecek tasarımlara sahip olan banyo sticker'i modelleri, duş almayı sevmeyen çocukların bu aktiviteyi daha eğlenceli hâle getirmesine de yardım edebilir.

Banyonuz için edineceğiniz kimi ürünlerin paket içeriklerinde banyo içinde kullanmak üzere edindiğiniz görselle uyumlu priz sticker modelleri de bulunabilir. Banyonuzda sticker takımı oluşturarak şık ve modern bir görünüm elde etmenizi sağlayan ürünler; neme, suya ve yüksek sıcaklığa karşı dayanıklı olup uzun süreli kullanımlarda ayrılma, yırtılma ve kabarma neticesinde bozulmazlar.

Edindiğiniz ürünler, kendilerinden yapışkanlı olduğu için haricen yapıştırıcı kullanmadan ürünleri doğrudan uygulayabilirsiniz. Ancak, uygulama öncesinde banyo sticker'i modellerini yapıştıracağınız alanın kuru ve temiz olmasını sağlamanız gerekir. Aksi takdirde uygulama sırasında sticker altında kabarma ya da baloncuk oluşabilir. Cam, plastik, fayans ve seramik gibi alanlarda kolaylıkla değerlendirilebilecek ürünler, gerekli görüldüğü zaman nemli bir bezle silinebilir.

Banyo Stickeri Fiyatları

İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve banyonuzu tepeden tırnağa değiştirebilecek nitelikteki banyo stickeri fiyatları, yöneleceğiniz ürünün niteliklerine göre farklılık gösterebilir. Hayalinizdeki banyoyu elde edebilmeniz için size yardımcı olacak sticker'lar, banyonuzun her yanının eşit güzellikte görünmesini sağlar.

Modern ve klasik çizgilerin bir araya geldiği tasarımları ile ilgi toplayan banyo sticker'i modelleri, evlerinde birden fazla banyosu olanlar için de eğlence kaynağı hâline gelebilir. Özellikle çocukların kullandıkları banyolarda uygulanabilecek esprili görsellere sahip sticker çeşitleri, aile boyu keyifli bir banyo deneyimi yaşamanıza yardımcı olabilir. Yalnızca evlerde değil; yeniliğe ve değişikliğe açık iş yerlerinin tuvalet alanlarında da değerlendirilebilecek banyo sticker'i modelleri, özellikle üzerlerinde esprili uyarı yazıları bulunan modelleri ile kullanıldıkları yerin havasını değiştirirken banyo ve tuvaletleri kullananların gülümsemesini de sağlayabilir.

Sahip olduğunuz ürünleri belirli bir süre kullandıktan sonra ya da ev değişikliğine gideceğiniz zaman sticker'larınızı yapıştırdığınız alanlardan çıkarmak isterseniz bu işlemi mümkün olduğunca yavaş ve dikkatli bir biçimde gerçekleştirmeniz, ürünün bütünlüğünü korumak açısından uygun olur. Sticker'ı çıkarma işlemini tamamlamanızın ardından uygulama alanında yapışkan yüzey parçaları kaldıysa alkol kullanarak bu parçaları da kolayca temizleyebilirsiniz.

Gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan banyo sticker'ı modellerinden arzu ettiklerinizi edinebilir; banyonuzun eskisinden çok daha canlı ve şık görünmesine yardım edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Sticker Modelleri

162 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 162 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60006444/60006446