Ev tekstili ve perde üretiminde Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alan Brillant'ın geniş ürün yelpazesinde perdeden halıya, klozet takımlarından banyo paspasına, nevresimlerden yatak örtülerine kadar yüzlerce çeşit ürün bulunuyor. Farklı kategorilerde 15000'nin üzerinde model seçeneği sunan Brillant, tüketicilere son derece geniş bir seçim özgürlüğü sağlıyor.

Her tarza ve her zevke uygun seçeneklerin yer aldığı Brillant ev tekstili ürünlerinde yatak odası, misafir odası, çocuk odası gibi her odanın ruhuna uygun bir seçenek mutlaka bulunuyor. Brillant'ın geniş ürün yelpazesi arasında bulunan güneşlikler zengin model ve renk seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Brillant güneşlik modelleri kaliteli kumaşları, tasarımları ve renkleri ile göz dolduruyor. Brillant'ın ISO 9001 Kalite Belgesi'ne sahip fabrikalarında üretilen Brillant güneşlik modelleri 50'den fazla ülkeye ihraç ediliyor.

Brillant Güneşlik Modelleri

4500'ün üzerinde deneyimli, eğitimli ve uzman çalışanı bulunan Brillant'ın tasarım ekibi tarafından oluşturulan Brillant güneşlik modelleri farklı kumaş türlerinden üretiliyor. Tamamen tüketicinin tercihine kalmış olan kumaş seçiminde de müşterilerine oldukça avantaj sağlayan Brillant atlas saten, polyester, viskon gibi farklı kumaş türleri ile üretiliyor. Aşınmaya, güveye, neme ve toza karşı oldukça dayanıklı olan kumaş türleri ile üretilen Brillant güneşlik çeşitleri leke tutmama özelliği ile de dikkat çekiyor. Farklı renk seçenekleri ile tüketicinin beğenisine sunulan Brillant güneşlik modelleri çekmeye ve kırışıklığa karşı da yüksek bir mukavemet gösteriyor. Pencerelerden içeriye giren güneş ışığının kontrol altına alınmasında son derece önemli bir rol oynayan Brillant güneşlikler, özellikle güneş ışınların daha yoğun olduğu zaman dilimlerinde maksimum verimlilik sağlıyor. 

Brillant'ın güneş ışığını tamamen kesen karartma güneşlikleri  %99'a kadar güneş ışığını engelleyebiliyor. Bu özelliği sayesinde Brillant karartma güneşlikleri özellikle gece vardiyasında çalışanlar için, gündüz vakti kaliteli bir uyku ortamı hazırlıyor. Karartma özelliğine sahip Brillant güneşlik modelleri yüksek sıcaklığı ve düşük sıcaklığı engelleyen termal yapısı ile kullanıldığı odanın ısı değerinin korunmasını da sağlıyor. Bu özelliği ile kullanıldığı odalarda yüksek bir ısı verimliliği sağlıyor. Isı yalıtımının yanı sıra gürültü önleyen özelliği ile huzurlu, sessiz ve sakin bir ortam oluşturulmasına da katkı sağlıyor. Karartma özelliğine sahip güneşlik modelleri özellikle çocuk odalarında, güneşin yoğun olduğu zaman dilimlerinde; sinema keyfini gündüzleri de yaşamak isteyenler için oturma odalarında; daha rahat bir gündüz uykusu için yatak odalarında kullanılabildiği gibi yurt ve otel odalarında, kreşlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Brillant Güneşlik Fiyatları

Oldukça fonksiyonel bir kullanım özelliğine sahip olan Brillant güneşlikler yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışının bir parçası olarak oldukça düşük fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor. Kullanılan ipliğin kalitesi, dokuma türü ve güneşliğin boyutları gibi farklı faktörler Brillant güneşlik fiyatları için belirleyici faktörler arasında yer alsa da güneşlik fiyatlarını belirleyen temel unsur Brillant'ın yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı oluyor. Her bütçeye ve her zevke hitap eden Brillant güneşlik çeşitleri Türkiye ve dünya geneline yayılan Brillant satış mağazalarında ve showroomlarında tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 

Brillant güneşlikler fonksiyonel işlevlerinin yanı sıra ev dekorunun en önemli parçalarından birisi olan perdelerin görsel tamamlayıcısı olarak da büyük bir ilgi görüyor. Uygun renk ve desenlere sahip perdelerle kombine edilen Brillant güneşliklerin sağladığı dekoratif güzellik gerek misafir odalarında gerek oturma odalarında gerekse de yatak odalarında kendisini rahatlıkla gösterebiliyor. Tek başlarına perdesiz kullanılsalar dahi ev dekoruna önemli bir katkı sağlayan Brillant güneşlik fiyatları hem dekoratif özellikleri hem de fonksiyonel özellikleri ile tüketicilerden tam not almayı başarıyor. 

Brillant Güneşlik Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar
  1. Taç
  2. Brillant
  3. Evsa Home
  4. Marvella
  5. Garden
  6. Azze Concept
  7. Gerok
  8. Gizem
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Ebatlar A-Z
 5. Satıcı
 • Marka Brillant
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/9022249/brillant
BAŞA DÖN