Çevresini ve kendisini yeni yeni tanımaya başlayan çocukların anlayacağı en iyi dil oyun dilidir. Her çocuk farklıdır ve gelişim süreçleri de farklılık gösterir. Ancak oyun oynama ihtiyaçlarının ve isteklerinin doğru oyuncaklarla giderilmesi, çoukların gelişimleri üzerinde olumlu etki yapar. Clementoni Oyuncak geniş oyuncak çeşitliliği ile çocukların oyun oynarken ve eğlenirken öğrenmelerini sağlar.

Eğlenirken Öğrenmelerini Sağlayan Yaratıcı Seriler

Clementoni Oyuncak çeşitleri birçok araştırmacı tarafından çocukların gelişimleri için özel olarak tasarlanır. 

Clementoni Oyuncaklar, 0 ile 12 yaş arasındaki tüm çocukların gelişimlerini desteklemek amacıyla hazırlanan oyuncaklardır. Her yaş grubunun öğrenmeye olan ihtiyaçları ve öğrenme hızları farklı olduğundan dolayı, Clementoni Eğitici Oyuncalar da değişiklik gösterir.

Bebeklere yönelik olarak hazırlanan serisi, Clementoni Eğitici Oyuncaklar serisinin ilk çocukluk dönemine uygun olanlarıdır. Daha ileriki yaşlar için okul öncesi çocukların gelişimlerini destekleyen eğitici oyuncaklarla seri devam eder. Bilim ve Oyun serisi, modern tablet ve mini bilgisayar gibi teknolojik oyuncaklarla ve farklı yapboz çeşitleriyle Clementoni Oyuncaklar, her yaşta oyun tutkunlarının vazgeçilmezidir.

Mantık ve Hafıza Geliştiren Zeka Oyuncakları

Çocuklar hayata geldikleri ilk andan itibaren keşfetmeye ve öğrenmeye başlarlar. Clementoni, çocukların oyuncaklarla tanıştığı ilk andan itibaren, onların mantıksal becerilerini geliştirecek oyunlar tasarlar. 

Çocuklar açısından öğrenme ve hafıza gelişimi doğal olarak ilerleyen bir süreçtir. İçerisinde bulundukları oyun dünyası ve oynadıkları oyuncaklarla, sürekli olarak dünyayı tanır ve öğreniler. Clementoni Oyuncak çeşitleri, çocukların görsel algı ve mantıksal becerilerinin gelişmesini sağlar.

Bebeklere Yönelik İnteraktif Oyuncaklar

Kendisini ve çevresini tanımaya çalışan bebeklerin; koordinasyon, refleks becerilerini geliştirecek ve mekan-zaman algısını artıracak oyuncaklarla oynamaları önemlidir. Clementoni Eğitici Oyuncakların, renkli ışıkları ve birçok ses efektiyle çocuklar sıkılmadan uzun süre oyun oynar.  

Farklı oyuncak seçenekleriyle çocukların el-göz koordinasyonları ve motor becerileri gelişirken, yeni bilgiler de öğrenmeleri sağlanır. Kendi yaşlarına uygun olarak hazırlanan oyuncaklarla bebeklerin; sayıları, hayvanları ya da renkleri öğrenmeleri desteklenir. 

Çocuklar İçin Özel Tasarımlar

Çocuklarda becerilerin öğrenilmesi ve gelişmesi, çevrelerinde onları kapsayan eşyaların ve kişilerin aracılığıyla olur. Oyun oynayarak yeni bir şeyler öğrenmeleri için özel olarak tasarlanan oyuncaklarla çocuğun büyümesi ve dünyayı keşfi farklı aşamalarda desteklenir. Clementoni Oyuncaklar, her yaşta çocuğa yönelik farklı oyuncak seçenekleriyle çocukların bilgilerini artıracak ve daha kolay öğrenmelerini sağlayacak eğlenceli ve eğitici oyuncak çeşitleri sunar.

Dokunma duyusu çocukların dünyayla ilk temas hali ve en önemli öğrenme araçlarıdır. Görsel, dokunsal duyuların ön plana çıktığı yumuşak, büyük ve renkli oyuncak çeşitleri, aynı zamanda çocukların motor hareketlerinin gelişimine olanak tanır.

Hayal Ettiren Oyuncaklar, Yaratıcı Fikirler

Çocuğun doğru oyuncaklarla oynayarak büyümesi zeka ve fiziksel gelişiminin dışında, kişiliğinin şekillenmesi açısından da önemlidir. Hayal dünyası sınırsız olan çocuklar, hayal güçlerini oynadıkları oyunlarla yeniden üretir ve geliştirirler.

Clementoni Yaratıcı Oyuncak seçenekleriyle çocukların hayal kurmalarını destekler. Fantastik dünyaları içerisinde özgür olan çocukların, kendilerine özgü yanlarının gelişimini sağlar.

Bilimle Oyunu Birleştiren Eğlenceli İçerikler

Zeka gelişiminin ve öğrenme sürecinin hızlı ilerlediği çocukluk döneminde, çocukların sıkılmadan ve eğlenerek öğrenmeleri önemlidir. Clementoni Eğitici Oyuncaklar, büyüklerin dünyasını küçüklerin oyun dünyası haline getirir. Konuşan robotlardan helikopter ya da uçaklara kadar geniş oyuncak yelpazesi, her çocuğun isteğine cevap verirken hayal gücünün gelişmesini desterkler.

İlkokul seviyesindeki çocuklara uygun olarak hazırlanan laboratuvar oyuncakları, çocukların içlerindeki bilim insanını canlı tutmalarını sağlar. Clementoni Bilimsel Oyunlar, çocukların gerçek laboratuvar aletleriyle güvenli bir şekilde deneyler yapmalarını ve birçok sırrı kendi kendilerine öğrenmelerine olanak tanır.

Clementoni Oyuncaklar ile çocuklar, eğlenerek büyürler ve öğrenirler.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Clementoni En Güzel Oyuncaklar

425 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Clementoni Oyuncaklar
  2. Pilsan Oyuncaklar
  3. LEGO Oyuncaklar
  4. Barbie Oyuncaklar
  5. Fisher-Price Oyuncaklar
  6. Dolu Oyuncaklar
  7. Hotwheels Oyuncaklar
  8. Nerf Oyuncaklar
  9. Baby Alive Oyuncaklar
  10. L.O.L Oyuncaklar
  11. Kanz Oyuncaklar
  12. Littlest Pet Shop Oyuncaklar
  13. Play-Doh Oyuncaklar
  14. Bondigo Oyuncaklar
  15. Dede Oyuncaklar
  16. Playgro Oyuncaklar
  17. Cicciobello Oyuncaklar
  18. Chicco Oyuncaklar
  19. Harika Kanatlar Oyuncaklar
  20. Transformers Oyuncaklar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Karakter / Tema A-Z
  1. Frozen
  2. Hayvan
  3. Eğitici
  4. Prenses
  5. Cars
  6. Mickey Mouse
  7. Avengers
  8. Disney Prenses
  9. Maşa ile Koca Ayı
  10. Spiderman
  11. Süper Kahraman
  12. Toy Story
  13. Big Hero 6
  14. Donald Duck
  15. Mickey Mouse Kulüp Evi
  16. 101 Dalmaçyalı
  17. Araçlar
  18. Aslan Kral
  19. Hannah Montana
  20. Marvel
 6. Cinsiyet
  1. Erkek Çocuk
  2. Kız Çocuk
 7. Yaş Aralığı
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Clementoni
DSACategoryId/2147483639/23031884/clementoni
Başa dön