Çevresini ve kendisini yeni yeni tanımaya başlayan çocukların anlayacağı en iyi dil oyun dilidir. Her çocuk farklıdır ve gelişim süreçleri de farklılık gösterir. Ancak oyun oynama ihtiyaçlarının ve isteklerinin doğru oyuncaklarla giderilmesi, çoukların gelişimleri üzerinde olumlu etki yapar. Clementoni Oyuncak geniş oyuncak çeşitliliği ile çocukların oyun oynarken ve eğlenirken öğrenmelerini sağlar.

Eğlenirken Öğrenmelerini Sağlayan Yaratıcı Seriler

Clementoni Oyuncak çeşitleri birçok araştırmacı tarafından çocukların gelişimleri için özel olarak tasarlanır. 

Clementoni Oyuncaklar, 0 ile 12 yaş arasındaki tüm çocukların gelişimlerini desteklemek amacıyla hazırlanan oyuncaklardır. Her yaş grubunun öğrenmeye olan ihtiyaçları ve öğrenme hızları farklı olduğundan dolayı, Clementoni Eğitici Oyuncalar da değişiklik gösterir.

Bebeklere yönelik olarak hazırlanan serisi, Clementoni Eğitici Oyuncaklar serisinin ilk çocukluk dönemine uygun olanlarıdır. Daha ileriki yaşlar için okul öncesi çocukların gelişimlerini destekleyen eğitici oyuncaklarla seri devam eder. Bilim ve Oyun serisi, modern tablet ve mini bilgisayar gibi teknolojik oyuncaklarla ve farklı yapboz çeşitleriyle Clementoni Oyuncaklar, her yaşta oyun tutkunlarının vazgeçilmezidir.

Mantık ve Hafıza Geliştiren Zeka Oyuncakları

Çocuklar hayata geldikleri ilk andan itibaren keşfetmeye ve öğrenmeye başlarlar. Clementoni, çocukların oyuncaklarla tanıştığı ilk andan itibaren, onların mantıksal becerilerini geliştirecek oyunlar tasarlar. 

Çocuklar açısından öğrenme ve hafıza gelişimi doğal olarak ilerleyen bir süreçtir. İçerisinde bulundukları oyun dünyası ve oynadıkları oyuncaklarla, sürekli olarak dünyayı tanır ve öğreniler. Clementoni Oyuncak çeşitleri, çocukların görsel algı ve mantıksal becerilerinin gelişmesini sağlar.

Bebeklere Yönelik İnteraktif Oyuncaklar

Kendisini ve çevresini tanımaya çalışan bebeklerin; koordinasyon, refleks becerilerini geliştirecek ve mekan-zaman algısını artıracak oyuncaklarla oynamaları önemlidir. Clementoni Eğitici Oyuncakların, renkli ışıkları ve birçok ses efektiyle çocuklar sıkılmadan uzun süre oyun oynar.  

Farklı oyuncak seçenekleriyle çocukların el-göz koordinasyonları ve motor becerileri gelişirken, yeni bilgiler de öğrenmeleri sağlanır. Kendi yaşlarına uygun olarak hazırlanan oyuncaklarla bebeklerin; sayıları, hayvanları ya da renkleri öğrenmeleri desteklenir. 

Çocuklar İçin Özel Tasarımlar

Çocuklarda becerilerin öğrenilmesi ve gelişmesi, çevrelerinde onları kapsayan eşyaların ve kişilerin aracılığıyla olur. Oyun oynayarak yeni bir şeyler öğrenmeleri için özel olarak tasarlanan oyuncaklarla çocuğun büyümesi ve dünyayı keşfi farklı aşamalarda desteklenir. Clementoni Oyuncaklar, her yaşta çocuğa yönelik farklı oyuncak seçenekleriyle çocukların bilgilerini artıracak ve daha kolay öğrenmelerini sağlayacak eğlenceli ve eğitici oyuncak çeşitleri sunar.

Dokunma duyusu çocukların dünyayla ilk temas hali ve en önemli öğrenme araçlarıdır. Görsel, dokunsal duyuların ön plana çıktığı yumuşak, büyük ve renkli oyuncak çeşitleri, aynı zamanda çocukların motor hareketlerinin gelişimine olanak tanır.

Hayal Ettiren Oyuncaklar, Yaratıcı Fikirler

Çocuğun doğru oyuncaklarla oynayarak büyümesi zeka ve fiziksel gelişiminin dışında, kişiliğinin şekillenmesi açısından da önemlidir. Hayal dünyası sınırsız olan çocuklar, hayal güçlerini oynadıkları oyunlarla yeniden üretir ve geliştirirler.

Clementoni Yaratıcı Oyuncak seçenekleriyle çocukların hayal kurmalarını destekler. Fantastik dünyaları içerisinde özgür olan çocukların, kendilerine özgü yanlarının gelişimini sağlar.

Bilimle Oyunu Birleştiren Eğlenceli İçerikler

Zeka gelişiminin ve öğrenme sürecinin hızlı ilerlediği çocukluk döneminde, çocukların sıkılmadan ve eğlenerek öğrenmeleri önemlidir. Clementoni Eğitici Oyuncaklar, büyüklerin dünyasını küçüklerin oyun dünyası haline getirir. Konuşan robotlardan helikopter ya da uçaklara kadar geniş oyuncak yelpazesi, her çocuğun isteğine cevap verirken hayal gücünün gelişmesini desterkler.

İlkokul seviyesindeki çocuklara uygun olarak hazırlanan laboratuvar oyuncakları, çocukların içlerindeki bilim insanını canlı tutmalarını sağlar. Clementoni Bilimsel Oyunlar, çocukların gerçek laboratuvar aletleriyle güvenli bir şekilde deneyler yapmalarını ve birçok sırrı kendi kendilerine öğrenmelerine olanak tanır.

Clementoni Oyuncaklar ile çocuklar, eğlenerek büyürler ve öğrenirler.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Clementoni En Güzel Oyuncaklar

Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Oyuncak
Oyuncak
Bebek Oyuncağı (0-24 Ay)
Bebek Oyuncağı (0-24 Ay)
Oyuncak Bebek ve Aksesuar
Oyuncak Bebek ve Aksesuar
Figür Oyuncağı
Figür Oyuncağı
Meslek Oyun Seti
Meslek Oyun Seti
Sanat & Bilim & Beceri Oyuncakları
Sanat & Bilim & Beceri Oyuncakları
Taşıtlar & Kumandalı Araçlar
Taşıtlar & Kumandalı Araçlar
Lego, Yapı Oyuncağı
Lego, Yapı Oyuncağı
Dış Mekan ve Spor Oyuncağı
Dış Mekan ve Spor Oyuncağı
Peluş Oyuncak
Peluş Oyuncak
Bisiklet, Scooter ve Paten
Bisiklet, Scooter ve Paten
Çocuk Multimedya
Çocuk Multimedya
Oyun Odası
Oyun Odası
Çocuk Kutu Oyunu
Çocuk Kutu Oyunu
Eğitici ve Öğretici Oyun
Eğitici ve Öğretici Oyun
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yaş Aralığı
Toplam 24 / 1011 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/clementoni