Decoraktiv TV Ünitesi

Decoraktiv TV Ünitesi çeşitleri kalite, şık tasarım ve keyifli kullanım olanakları ile bir adım öne çıkıyor. Marka, birbirinden farklı ve ilgi çekici TV ünitesi çeşitleri üzerinden sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Üniteyi yerleştirmek istediğiniz odanın fiziksel yapısına, TV boyutuna, depolama gereksinimlerinize, diğer mobilyalarınızın özelliklerine ve tarzınıza uygun modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kalite ve sağlamlık dereceleri göz önüne alındığında, klasmanı içerisinde avantajlı bir satın alım süreci vadeden Dekorativ TV ünitelerini, önerilen bakım yöntemlerini uygulayarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. 

Farklı Beklentilere Uygun TV Üniteleri

  • Dekorativ TV ünitelerinin renkleri, incelikleri, ağırlıkları, desenleri, parlaklık ve matlık dereceleri, ana malzemeleri, aksesuar özellikleri, yükseklik ve genişlik değerleri, fonksiyonellikleri, modül yapıları, kenar- köşe yapıları, kapaklı modellerin aç-kapa mekanizmaları farklılık gösteriyor.
  • Raflı modellere dekoratif objeler koyabilir ve bu alanı özgürce süsleyebilirsiniz. Duvara monteli ve raflı üst ünite tasarımları yer kaplamayan yapıları ile kullanıcıyı memnun ediyor. Bununla birlikte, odanın şeklini belirli dönemlerden değiştirmekten hoşlananlara yönelik hafif TV üniteleri de bulunuyor.
  • Üniteleri depolama alanı olarak kullanmak isteyenler için kapak tasarımlı modeller son derece avantajlı oluyor. Kapakların açılma yönü ve mekanizması çeşitlilik arz ettiğinden kullanıcı dilediği tasarımı tercih edebiliyor.
  • Kolay açılıp kapanan kapaklar konforu artırırken, gözlü üst ve alt ünite modülleri içerisine kitap, CD, dergi vb. eşyalar yerleştirilerek hem alandan tasarruf ediliyor hem de dağınık, kalabalık görüntü ortadan kalkıyor. Bunların yanı sıra, hem raflı hem de çekmeceli TV üniteleri sizlere dekorasyon yapabilme ve eşyaları muhafaza edebilme imkanı da sunuyor.

Kaliteli ve Dayanıklı Seriler

Ana bölümler, raflar, çekmece kapakları, ayak dizaynları da dahil tüm parça ve aksesuarlar uzun süre dayanım sağlayacak biçimde üretiliyor. Örneğin, dengeli olması gözetilerek imal edilen tüm yüzeyler emniyeti artırıyor. Böylece devrilme, kayma gibi problemler bertaraf ediliyor. Ayrıca ürünlerin kenarlarında özel yuvarlatma teknikleri kullanılmış olduğundan bu alanlar yumuşak geçişli bir yapı sergiliyor. Keskinliği giderilen kenarlar böylece kullanıcıları rahatsız etmiyor, emniyetin ve konforun yüksek olmasına katkı sağlıyor. Aşağı doğru açılan kapaklarda stoper sistemi, yukarı doğru açılan kapaklarda amortisör kullanılan TV üniteleri konforlu ve bir o kadar da keyifli bir kullanım sunuyor. Modern teknolojiler ve gelişmiş tekniklerle üretilen TV üniteleri bilgisayar kontrollü makineler aracılığı ile ideal açı, yüzey ve çerçeve oranları ile hazır hale geliyor. Özel montaj sistemi sayesinde ürünler kolaylıkla sökülüp takılabiliyor. Anlaşılır kurulum şeması ve montaj için gerekli olan tüm ekipmanlar ile bağlantı elemanlarının kutu içerisinde bulunması da kullanıcıyı memnun ediyor. Özel kaplamalı yüzeyleri ile hem şık bir görüntü hem de güvenli bir kullanım vadeden Decorativ TV üniteleri farklı renk seçenekleri ile bulunduğu alana güzel bir hava katıyor.

Tarzından Ödün Vermeyenlerin Tercihi

Farklı genişlik, derinlik ve yükseklik değerlerine sahip olan TV üniteleri, odanıza ve televizyonunuza uygun olanlar arasından seçim yapma olanağını sizlere sunuyor. Farklı modüllerin birleşiminden oluşan TV ünitelerinin tüm parçaları birbiri ile tasarım ve görünüm uyumluluğu esasına göre üretiliyor. Tamamı tek renkten oluşan ya da farklı yüzeyleri çeşitli renk kombinasyonlarını içeren modeller bulunabilmekle birlikte, kimi modellere kullanıcının dilediği kadar modül ilave edebilmesi mümkün oluyor. Renk ve ana materyal skalası geniş olan Decoraktiv TV üniteleri birinci kalite ana malzeme kullanımı ile ön plana çıkıyor. TV ünitesini yerleştireceğiniz alanın fiziksel yapısını göz önünde bulundurarak ve ürünün raf, alt-üst ünite genişliklerini hesaba katarak satın alım noktasında rahat edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Decoraktiv TV Ünitesi Fiyatları & Modelleri

Marka
Toplam 24 / 284 ürün
DSACategoryId/18021299/18021303/18021336/60002028/18021389/decoraktiv