1955 senesinde İstanbul'da kurulan Dinarsu Halı, halıcılık sektöründe köklü ve saygın bir geçmişe sahip bulunuyor. Günümüzde iplik ve mobilya üretimi de yapmakta olan marka, halıcılık alanında dünya çapında prestij sağlayan CE sertifikasını almış durumda ve nitelikli tesislerinde üstün teknolojisi ile fotoğraf görselliğinde yüksek çözünürlüğe sahip halılar üretebiliyor. Duvardan duvara ve parça halı üreten Dinarsu Halı, makine halısı üretiminde önde gelen markalar arasında yer alıyor. El yapımı halıların yerlerini makine dokuması halılara bıraktığı göz önüne alınacak olursa, Dinarsu Halı'nın sunduğu üst düzey makine halısı standardı ve geniş ürün yelpazesi ile markanın halıcık sektörü içerisindeki önemi çok daha net bir şekilde anlaşılmış oluyor.

Dinarsu Makine Halısı

Makine halısı modelleri, parça halı olarak nitelendirilen ve ağırlıklı olarak mesken kullanımında tercih gören halıları ifade ediyor. Makine halıları, el yapımı halılara nazaran daha hızlı üretildikleri ve daha az kusurlu dokundukları için yaygın şekilde kullanılıyor. Dinarsu makine halısı, gerek dokuma kalitesi, gerekse zengin model çeşitliliği ile kullanıcılar tarafından talep görüyor. Üstelik bahsi geçen çeşitlilik sadece renk ve desen farklılıklarına değil çok daha ayrıntılı bir seçim yapabilme fırsatına işaret ediyor

Dinarsu makine halısı çeşitleri, genel olarak ev ve bürolarda kullanılıyor. Dinarsu imzası taşıyan makine halısı modelleri şık, kaliteli ve çarpıcı görünümleri ile bulundukları ortama görsel anlamda değer katıyorlar. Model sayısının fazla oluşu seçenekler arasından ev ya da büro ortamında yer alan mobilyalar ile tam uyumlu bir makine halısı bulma şansını bir hayli arttırıyor.

Dinarsu Makine Halısı Modelleri

Dinarsu makine halısı modelleri, renk, desen, ebat, tema, ilme sıklığı ve dokuma ipliği türü gibi birçok kritere göre birbirlerinden ayrılıyor. Dokuma ipliği türü ve ilme sıklığı gibi kriterler makine halısının kalitesinde doğrudan rol oynarken, renk, desen, ebat ve tema gibi kriterler ise daha ziyade kullanıcının zevklerine hitap ediyor. Dinarsu, belli bir renk ya da desendeki makine halısının farklı ebatlardaki modellerini de üreterek kullanıcının alanına uygun ölçülerde halı alabilmesine olanak sağlıyor. Marka, modellerin ebat çeşitliliklerini ev ve büroların büyüklüklerine göre tespit ediyor. 

Dinarsu makine halısı modelleri, modern ya da klasik gibi temalar ile üretiliyorlar. Halı desenlerinde ise trendler belirleyici oluyor. Böylece kullanıcı, arzusuna göre geleneksel ya da yenilikçi bir makine halısı modelinde karar kılabiliyor. Halı kalitesinde önem arz eden ilme sıklığı, halı dokunurken yan yana gelen düğüm adedini ifade ediyor. Dinarsu, farklı ilme sıklığı sayısına sahip makine halısı modelleri sunuyor. Böylelikle kullanıcının alacağı makine halısı modelinde ilme sıklığı kriterine göre seçim yapabilme imkanı da oluyor. Marka, iplik türü olarak ise akrilik ve yün gibi alternatifler kullanıyor.

Dinarsu Makine Halısı Fiyatları

Dinarsu makine halıları, sağlamlık, yıpranma, renk solması gibi kullanıcıları son derece yakından ilgilendiren değerlendirmelerde göz dolduruyor ve uzun kullanım ömrü ile dikkat çekiyor. Dinarsu makine halıları model fark etmeksizin uzun yıllar boyunca renkli, canlı ve dayanıklı kalarak ilk günkü kalitesini yansıtıyor. Oldukça zor leke tutan bir yapıya sahip olması, kullanım rahatlığını yukarılara taşıyor. Kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilir olması, bir diğer olumlu yönü olarak kullanıcılar tarafından dile getiriliyor. Dinarsu makine halısı fiyatları, modelden modele farklılık gösteriyor. Halıcılık sektöründeki yarım asrı aşkın uzun yolculuğunda müşteri memnuniyeti konusunda sürekli üst sıralarda kalmayı başarmış olan Dinarsu, fiyat değerlendirmelerinde de kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.

Dinarsu Makine Halısı Fiyatları

835 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Dinarsu
  2. Merinos
  3. Padişah Halı
  4. Sanat Halı
  5. Saray Halı
  6. Brillant
  7. Confetti
  8. Payidar
  9. Artemis
  10. Halıforum
  11. Cici Halı
  12. Efsane Halı
  13. Pierre Cardin
  14. MarkaEv
  15. Karmen
  16. Allmode
  17. Else Halı
  18. Apex
  19. Royal Halı
  20. Kaşmir
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Ebatlar A-Z
 5. Tema
 6. Taban
 7. Hav Yüksekliği A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Markalar Dinarsu
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/60000307/dinarsu
BAŞA DÖN