Konfor ve işlevselliğiyle banyo deneyiminizi bir adım öne taşıyan duş tekneleri, birbirinden farklı tasarım ve ölçüleriyle rahatlığı ve estetiği bir araya getiriyor. Uzun bir günün ardından yorgunluğunuzu atabileceğiniz ve kendinizi her daim rahat hissedebileceğiniz onlarca çeşit duş teknesi modeli arasından banyo ölçülerinize ve beğeninize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Dikdörtgen, oval ya da kare; 80 cm ya da 180 cm arasında değişen ölçülerde onlarca farklı opsiyon ile sunulan duş tekneleri arasından siz de ihtiyacınıza ve beğeninize uygun modeli bulabilirsiniz. Uzun süreli bir kullanım ve sağlıklı bir banyo deneyimi için tekne modelini seçerken öncelikle banyonuzun ölçülerini göz önünde bulundurmalısınız. Eğer küçük ölçekli bir banyoya sahipseniz 80 x 80 cm, 90 x 90 cm veya 100 x 100 cm’lik duş tekneleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İnsan ergonomisine uygun ölçekleriyle daha dar olan bu tekneler sayesinde alandan tasarruf ederken konforunuzdan da vazgeçmemiş olursunuz. Daha büyük ölçekli banyolarda ise bir kenarı 100 cm’den başlayarak 180 cm’e kadar uzanan dikdörtgen modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer duş tekneniz; çamaşır makinesi, dolap veya lavabo gibi diğer ıslak zemin elemanlarının hemen yanında bulunuyorsa oval bir forma sahip tasarımları seçebilirsiniz. Bu sayede hem duşa giriş ve çıkışlarda bir sorun yaşamamış olur hem de tasarımları nedeniyle köşe alanların temizliğini daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Duş teknelerini tercih ederken bir diğer önemli kıstas olarak monoblok veya "flat" tekne modellerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Mimaride “düşük zemin” olarak ifade edilen ve zeminin ıslak alanlarda eksi kotlara uzandığını belirten mekanlar ile normal zeminlerde kullanılacak tekne seçenekleri birbirinden farklı olmaktadır. Bunu anlamak içinse koridorunuzun tavanı ile banyo tavanınızın aynı hizada bitip bitmediğini kontrol edebilir; eğer banyonuzun tavanı daha alçakta bitiyorsa düşük zeminler için üretilen flat tekneleri seçebilirsiniz. Ana kısmı zeminin altında kalan; ancak, zemin yüzeyi banyo tabanıyla aynı seviyede biten bu tip tekneler, özellikle yaşlıların ve çocukların kullanımı için büyük bir kolaylık sağlar. Eğer banyonuzda düşük zemin mevcut değilse zeminden bir miktar daha yüksekte biten monoblok tekneleri seçerek ürününüzün daha uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Duş Teknesi Fiyatları

Duş tekneleri, tasarımlarının ve boyutlarının yanı sıra sağladıkları hijyenle de öne çıkar. Özellikle çocuklu aileler için pratiklik kazandıran ve kolay bir temizlik imkanı sunan modeller, AB standartlarında üretilen materyalleri ile sağlığınızı da korumaya devam eder. Suya ve çarpmalara dayanıklı modeller, kullanma talimatlarına uygun bir şekilde kullanıldığında uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümlerini ve işlevselliklerini korumaya devam ederler. Kenarlarında ölçekten ölçeğe değişen bant yükselikleri sayesinde sızdırmazlık sağlayan duş bazaları, banyonuzu korumaya devam eder. Kaydırmaz yüzeyleri sayesinde banyo esnasında oluşabilecek olumsuz koşulları da en az seviyeye indirir. Böylece onlarca çeşit seçenek arasından çocuklarınız ve sevdikleriniz için gözünüz arkada kalmadan seçiminizi tamamlayabilirsiniz.

İnce tasarım çizgileriyle banyonuzun modern havasını güçlendiren ve sade görünümleriyle çağdaş tasarım anlayışınızı yansıtan onlarca seçenek arasından tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz alışılmış geometrik formların dışına çıkabilir ve seçiminizi, asimetrik modellerden yana kullanabilirsiniz. Banyonuzun monotonluğunu ritmik formuyla güçlendiren bu modeller ile özgün kişiliğinizi banyo tasarımınıza yansıtabilirsiniz. En ve genişlik ebatlarına, "flat" ya da "monoblok" biçimlerine ve markalarına göre fiyatları değişen duş tekneleri, her beğeniye olduğu gibi her bütçeye de hitap eder. İhtiyaca göre belirlenen model seçiminde ürünün kullanışlılığını artırırken size en uygun ürünü de bulabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duş Teknesi

Konumseçilmedi