En Ucuz ve Kaliteli Duvar Kağıdı Çıkartmaları

Evinizin duvarlarını özelleştirebilmenizi sağlayan duvar kağıdı çıkartmalar, itinayla oluşturduğunuz kişisel ev dekorasyonunuza karakteristik bir görünüm katıyor. Stickerlar, özel alanlarınızda yalnızca fon olarak değil, genel görünümün bir parçası ve odanızın dekoratif bir aksesuarı olarak da kullanabilmenize olanak sağlıyor. Farklı dekorasyon tarzlarına ve kişisel ilgi alanlarınıza yönelik şekillendirilmiş desen ve resimlerden oluşan duvar çıkartması modelleri silinebilme özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Duvar Stickerı

Duvar stickerı pek çok farklı yüzeye uygulanabiliyor. Cam, seramik, fayans ve yağlı boyalı pürüzsüz yüzeylere uygulanabilen ürünler sade odalara şık ve özgün bir hava katıyor. Ekstra bir ürüne ihtiyaç duymayan çıkartmaların arka kısmında güçlü bir yapıştırıcı katman ve katman üzerinde koruyucu yağlı kağıt bulunuyor. Kullanımı oldukça kolay olan ürünü yerleştirmeden önce uygulamanın gerçekleşeceği yüzeyi bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Zeminde toz, yağ ve kireç gibi yapıştırıcının etkisini azaltabilecek veya sorunsuz yapışmasını engelleyecek şeyleri temizledikten sonra ürünü duvara yapıştırabilirsiniz. Sürekli kalmasını istediğiniz boya, duvar kağıdı ve alçıpan gibi yüzeylere etiketi tek seferde yapıştırmanız gerekiyor. Güçlü yapıştırıcılar tarafından hasar görebilen bu tarz yüzeylerde uygulama konusunda titiz davranmalısınız. Etiket kaygan ve silinebilir yüzeylerden çekerek çok kolay bir şekilde çıkartılabiliyor. Etiket çıkartıldıktan sonra yüzeyde yapışkan artıkları kaldığını fark ederseniz bu artıkları alkollü bir bez yardımıyla ovarak çıkartabilirsiniz.

Arkasında yağlı kağıt bulunan etiketi keskin bir makasla talimatlara uygun şekilde keserek işe başlayabilirsiniz. Sonra çıkartmayı yüzeye kusursuz bir şekilde uygulayabilmek için ölçü almanız gerekiyor. Özelikle küçük girinti ve çıkıntılı çıkartmalarda veya büyük ebatlı çıkartmalarda ölçü almadan gerçekleştirilen uygulama üründe katlanmalara sebep olabiliyor. Ölçüyü almak için stickerı yapıştırmayı düşündüğünüz yüzey üzerine istediğiniz şekilde yerleştirip boşlukları, girinti ve çıkıntıları silinebilir bir kalemle işaretleyebilirsiniz. Koruyucu folyoyu stickerın arkasından çıkardıktan sonra dikkatlice işaretlediğiniz alana yerleştirebilirsiniz. Yalnızca üst kısmını bastırarak hafifçe yerleştirdiğiniz çıkartmanın yüzeyini, yumuşak bir nesne ile ortadan dışarıya doğru bastırarak düzeltip sabitleyebilirsiniz. Yapıştırdığınız ürün üzerinde katlar veya kabarcıklar oluşmuşsa ürünü biraz söküp tekrar yapıştırmayı deneyebilirsiniz. İstediğiniz gibi yapıştığından emin olduğunuz ürün üzerine yumuşak bir cisimle iyice bastırarak daha iyi yapışmasını sağlayabilirsiniz.

Duvar Sticker Modelleri

Evinizin havasını değiştirecek tasarım detaylarına sahip stickerların pek çok modeli bulunuyor. Doğadan ilham alan modellerde çiçek, hayvan ve ağaç desenlerinin kullanıldığı tasarımlar dikkat çekiyor. Çocuk odalarında kullanılan hayvan desenlerinde renkli ve sevimli detaylara sahip modeller tercih ediliyor. Daha çok kaplumbağa, kedi gibi sevimli ve yırtıcı olamayan, çocukların sevdiği hayvanların desenleri çocuk odası çıkartmalarında kullanılırken, yetişkinler ve gençler için tasarlanan modellerde ihtişamlı yırtıcıların figürleri de yer alıyor. Hayvan motifli ürünler arasında tek desenli veya birden çok desenli modeller yer alıyor. Çiçekli ürünlerin bazılarında çiçekler doğada göründükleri doğal halleriyle kullanılırken, bazılarında ise bezeme sanatından ilham alarak oluşturulan motifler içerisinde yer alıyor.

Duvar sticker modelleri arasında insan figürlerinin, özel ilgi alanlarına ve hobilere yönelik unsurların, çizgi karakterlerin çizimlerinin yer aldığı ürünler de bulunuyor. Müzikle ilgilenenler için enstrüman veya nota gibi müzik unsurlarının yer aldığı ürünler; fotoğrafçılıkla, sinema veya tiyatroyla ilgilenenler için spot ışıklı, fotoğraf makineli çizimlere sahip ürünler ve daha pek çok ilgi alanına sahip olanlara hitap edebilecek ürünler bulunabiliyor. Farklı ilgi alanlarına ve dünya görüşlerine hitap eden ürünlerin pek çoğu özgün ve esprili çizim detaylarıyla dikkat çekiyor. Dikkat çekici, esprili ve sevimli stickerların aydınlatma anahtarları ve prizlerin etrafını süslemek için tasarlanmış modelleri de bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duvar Kağıdı Çıkartmalar ve Sticker

2446 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Ev Dekorasyon Ürünleri
Ev Dekorasyon Ürünleri
Duvar Kağıdı ve Çıkartmalar (Sticker)
Duvar Kağıdı ve Çıkartmalar (Sticker)
Duvar üzeri
Duvar üzeri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 2446 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010084/9010088