Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dyno Tab Ultra Yakıt Performans Arttırıcı ve Sistem Temizleyici (Benzin ve Dizel)

Dyno Tab
261,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483631/26005/80531051
Dyno Tab Ultra Yakıt Performans Güçlendirici Benzin ve Dizel

Dyno tab ULTRA Fuel Booster, daha düşük kükürtlü dizel yakıt veya düşük kaliteli benzin için tasarlanmıştır. Bu çok işlevli katkı maddesi sürtünme, aşınma, emisyon ve karbon birikmesi gibi tüm problemleri çözer. Gücü ve performansı artırır, yakıtı taze tutmaya yardımcı olur, kilometre performansını artırır ve motorun uzun ömürlü olmasına yardımcı olmak için özel bir yağlayıcıya sahiptir.

Blister Card 6 tablet içerir (her biri 0,5 gram).

Her bir tablet  (30 litre) kadar işlem yapar.

Dyno-tab ULTRA Fuel Booster, Dyno-tab® yakıt ürünlerinin amiral gemisi serisinin en son üyesidir. ULTRA, artan oktan ve hızlanma, hidrokarbon yakıtların daha iyi yanması, azaltılmış emisyonlar ve yakıt ekonomisinin iyileştirilmesine yardımcı olma dahil, mevcut Dyno-tab yakıt ürünlerinin aynı kanıtlanmış ve popüler faydalarına sahiptir.

Dyno-tab ile yeni olan ULTRA kimyası, birçok yeniden formüle edilmiş benzin ve dizel yakıtlar için önemli bir avantaj olan bir yakıt yağlayıcıdır. Yakıt, sülfürü ortadan kaldırmak için rafine edildiğinde çok daha kuru hale gelir ve daha az kayganlığa sahiptir. Bu, eski mekanik yakıt enjektörlerinde ve motorun kendisinin üst kısımlarında sürtünmeyi artırabilir. Artan sürtünme, aşınmanın hızlanmasına katkıda bulunur ve ULTRA, artan yakıt yağlama özelliği göstermesi için test edilmiştir.

Dyno-tab® ULTRA ayrıca, yakıtı motorun tıkanmasına neden olan sakız, vernik ve çamur oluşumundan korur ve motor gücünü, performansı ve tasarrufu arttırır.

 

Yağ Tipi Yakıt Katkıları
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 2
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000Y2TIZ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Wepp Dizel Enjeksiyon Yakıt Sistemi Katkısı 300 ml. Abro Benzinli Sistem Temizleyici Abro Hidrolik Direksiyon Yağı Katkısı Kunzel Dizel Egzoz Sistem Temizleyici 300 ml Liqui Moly Benzin Sistem Temizleyici 300 ml Abro Enjektör Temizleyici ve Yakıt Katkısı Benzin ( Madein Usa) LIQUI MOLY LPG Yakıt Katkısı 250 ml Kunzel Detox Pro Benzin Sistem Temizleyici 300 ml Motul Fuel System Clean Auto 300 ml Mann Bor Motor Içi Temizleyici 250ML Içi Temizleme Karter Temizleme Katkısı 250ML Içi Temizleme Katkısı Würth Benzin Enjektör Temizleyici 300 ml Kunzel Benzin Egzoz Sistem Temizleyici 300 ml STP Power Booster Oktan Arttırıcı, Sistem Temizleyici Yakıt Katkısı 200ml Rislone Süper Konsantre Benzinli ve Dizel Yakıt Enjektör Temizleyici 177 ml Kunzel Dizel Enjektör Temizleyici Dyno Tab Benzin & Dizel Yakıt Tasarruf ve Enjektör Temizleyici (2 depoluk) Made in USA Kunzel Benzin Enjektör Temizleyici Wellmax İGSAŞ Wellblue Adblue 10 Lt, Yeni Üretim, Dolum Aparatlı Dizel Araç Emisyon Düşürücü Motul Fuel System Clean Benzin Enjektör Temizleyici yakıt Katkısı 300 Ml. Krafting Dizel Partikül Filtre Temizleme Yakıt Katkısı 300 ml Jo Moyner Dizel Yakıt Sistemi Komple Bakımı Temizleyici Onarıcı Performans Yükseltici 325 ml Jm-90 Dyno Tab Ultra Yakıt Performans Arttırıcı ve Sistem temizleyici (Benzin ve Dizel) 2 li Set STP Ultra 5 Özellikli Benzin Yakıt Sistemi Temizleyici 400 ml Kunzel Motor Iç Temizleyici 300 ml Kunzel Dizel Partikül Filtre Temizleyici Botogen Dizel Partikül Filtre Temizleme Katkısı 300 ml Liqui Moly Liqui Moly  Motor Üst Parlatıcı Sprey (3327) Botogen Fren Balata Sprey 500ML General
Başa dön