İyi bir dekorasyonda perdelerin yaşam alanlarıyla uyumu ve harmonisi çok önemlidir. Bu nedenden dolayı perde seçimi yaparken, duvar rengi, halılar, mobilyalar, tavanlar, yer döşemesi ve hatta kullanılan aksesuarların bile perdelerle birbirini tamamlaması gerekir. Perde çeşitlerinden biri olan fon perdeler, mekanların havasını değiştirdikleri gibi dekorasyonda da tamamlayıcı görevi görürler. Fon perdeler, ortama hem nötr ve sade hem de renkli ve eğlenceli bir hava katarak huzurlu ve dingin bir atmosfer yaratır.  İyi seçilmiş bir fon perde evinizin atmosferini tamamen değiştirerek sıra dışı bir dokunuş etkisi yaratır. Else Fon Perde, sınırsız ürün çeşidi, tasarımı ve 3d modelleri ile her ortamının ihtiyacını karşılayarak, mükemmel bir uyum içinde olmasını sağlar. Else Fon Perdenin renkli dünyasından her mekana uygun sayısız ürün alternatifinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Çok Geniş Kullanım Alanlarına Sahip 3D Fon Perdeler ve Özellikleri ile Dekorasyonun Keyfini Doyasıya Yaşayın!

Fon perdeler; işlevsel özelliği olmayan ve pencerenin sağında ve solunda kullanılan dekoratif perdelerdir. Kenar perde olarak da bilinirler. Ortama ihtişamlı ve zengin bir görünüm katarlar. Kullanım alanı çok geniş olan 3d fon perdeleri; salonlardan, oturma odalarına, çocuk odalarından, mutfaklara, antrelerden, misafir odalarına kadar eviniz hemen her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Else Fon Perdelerin teknik ve kullanım özellikleri;

 • Mikrofiber petek kumaş özelliği sayesinde bu perdelerin temizliği ve bakımı son derece kolaydır. 30 derecede hassas yıkama programında makinede yıkanabilir. Leke tutmaz, kuru temizlemede temizlenebilir ve kolaylıkla silinir. 
 • Ürünün yıkama ve temizleme işlemi yapılırken optikli deterjan, ağartıcı ve çamaşır suyu kullanmanız önerilmemektedir. Kullanılması halinde satın almış olduğunuz perdelerin kullanım ömrünün azalacağı unutulmamalıdır.
 • Eoka Tex belgesine sahip olan bu ürünleri uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Kaliteli kumaş özellikleri ve uygulama teknikleri sayesinde zaman içinde boya ve desenleri solmaz. Ayrıca ısıdan ve sudan etkilenmezler.
 • Else fon perdeler tek kanat olarak satılmakta olup, korniş ve rustik ile kullanılır. Bu ürünleri satın almış olduğunuzda paket içerisinde korniş düğmeleri mevcuttur. 
 • Ürün ölçüleri 140 x 270 cm'dir. Her kanat için bir adet 43 cm x 43 cm fermuarlı kırlent kılıfı hediyedir.
 • Yıkandıktan sonra, asmadan ürünü maksimum 150 derecede ütüleyebilirsiniz. Ürünü tersten ütülemeniz önerilmektedir.
 • Garantisi 2 yıl olan Else fon perdelerin yurt dışı satışı yoktur.

Çok geniş kullanım alanına sahip olan Else fon perdelerin salon, oturma odası ve misafir odalarında kullanımı;

 • 3d özelliğine sahip olan Else fon perdelerinin klasik desenli, tek renk, çiçekli, soft ve natürel, koyu renk skalasına sahip çok faklı modellerinden yaşam alanınıza en uygun olan perdeyi kolaylıkla seçebilirsiniz.
 • Salon ve oturma odalarında gösterişli bir görünüm sağlar. Ayrıca tül perdelerle kolaylıkla kombinlenebilir.
 • Dilediğiniz zaman fon perdeleri kapatarak karanlık ve loş bir ortam yaratabilirsiniz. İstediğiniz zaman açarak yada kenar bantları ile toplayarak gün ışığından yararlanabilirsiniz.

Else Fon perde çocuk odası, mutfak ve antrelerde kullanımı;

 • Çocuk odası tasarımı için sınırsız ürün seçeneği bulunan fon perdelerden renkli, masal kahramanlı, figürlü ürünlerini tercih ederek çocuğunuzun odasını eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.
 • Mutfak ve geniş pencereli antreler için yazılı, çiçekli, duvar kağıdı desenine sahip 3d modelleri ile farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz.
 • Else fon perdeler kumaştan üretilen fon perdeler olduğu için kullanımı uzun ömürlüdür. Çocukların asılması veya tutunmasıyla kolay kolay yıpranmaz ve deformasyona uğramaz.
 • Eğlenceli tasarımları ile mekana güzel bir görsellik katarken lazer kesimi sayesinde hareketlilik kazandırılır.

 

 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Else Fon Perde Modelleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 237 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/60001358/else