Else, halı örtüsü tasarımları ile Bursa'dan tüm Türkiye'ye hizmet veriyor. Halı örtüsünün yanı sıra nevresim takımı, paspas ve masa örtüsü gibi tekstil ürünleriyle de beğeni toplayan marka, dekoratif ve modern tasarımları ile ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Dekorasyon trendlerini gözeterek hazırlanan Else Halı Örtüsü tasarımları ise kullanışlılıklarıyla yaşamınıza konfor getiriyor. 

Else, Halı Örtülerinde Kalitenin Adresi 

Dijital baskı ile renklenen Else halı örtüleri, baskı kaliteleriyle mutfaklara, çocuk odalarına ve salonlara renk getiriyor. Ofislerde de halı örtüsü kullanılarak temizlikte kolaylık sağlanıyor. Genellikle ayakkabılarla gezilen ofislerde halı örtüsü sayesinde halı kullanmak sorun olmaktan çıkıyor. Odalarınızı renklendirerek evlerinizin ve iş yerlerinizin atmosferini değiştiren örtüler, kısa tüylü welsoft kumaştan üretiliyor. Lastikli tasarımları ile halınıza kolaylıkla geçirerek kullanabileceğiniz örtüler, halı üzerine rahatlıkla tutunuyor. Kumaşları üzerinde baskıda eoka text belgeli boyalar kullanılıyor. Sağlığa zararsız olan boyalar; net baskıları, farklı tasarımları ve canlı renkleri ile halı örtüsünün kalitesini artırıyor. Modern desenler ile süslenen tasarımlar odanızın dekorasyonunuzu tamamlıyor.

Halı Örtüsünün Özellikleri

 • Welsoft kumaşlı Else halı örtüleri, çamaşır makinesinde 30 derecede kolaylıkla yıkanabilir.
 • Leke tutmaz polyester kumaş, özellikle çocuklu ailelerin gözdesi haline geliyor. 
 • Esnekliği sayesinde takıp çıkarması oldukça kolaydır. 
 • Hijyenik ve kullanımı pratik olan örtüler, asarak kurutulabiliyor. 
 • Günlük temizlik esnasında elektrikli süpürge ile süpürülebilir. 
 • Özel ölçülerde üretilebiliyor. 
 • Antibakteriyel olan halı örtüleri, elde silinerek de temizlenebiliyor.

Halı Örtüsü Kullanmanın Faydaları 

 • 3D desenler dahil olmak üzere modern tasarımları ile halı dekorasyonunuzda değişiklik yapmanıza imkan tanıyor.
 • Halının lekelenmesini önleyen örtüler, halı desenlerinin güneşten solmasına da engel oluyor.
 • Leke tutmayan örtüler sayesinde çocuklar özgürce oynarken, yetişkinler için leke stresi ortadan kalkıyor. 
 • Örtüler kaymıyor, halı üstünde toplanma yapmıyor. Bu sayede halı örtüsünü sürekli düzeltmeye de gerek kalmıyor. 
 • Halı örtüleri ütülenmeden direkt serilebiliyor, tam ölçülere uygun dikildiği için pürüzsüz görünüyor. 
 • Halı örtüleri, mobilya değiştirildiğinde ve çocuk büyüdüğünde halı değiştirme derdini ortadan kaldırıyor. Örtüler sayesinde mevcut halının deseni değişiyor, eskimeden depoya kaldırılan halıların yerini senelerce kullanılan tasarımlarıyla örtüler alıyor.
 • Halı örtüleri, halı değiştirme süresini uzattığı için aile ekonomisine katkı da sağlıyor.

Halı Örtülerini Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı örtülerini kullanırken ürünlerin kumaş olduğunu unutmamalısınız. Isı kaynaklarından uzak tutulması gereken örtüler üzerinde ütü yapılmaması öneriliyor. Çamaşır suyu ile temastan kaçınmalısınız. Halı örtülerinin yıkanması esnasında çamaşır makinesinde başka bir ürünün olmaması tavsiye ediliyor. Antibakteriyel olmalarına rağmen üzerlerine dökülen malzemeler, yemekler ve diğer kirler nedeniyle rutin olarak temizlenmesi gerekiyor. Halı gibi zahmetli bir temizlik süreci gerektirmeyen örtüler, temizlik talimatları uygun şekilde 30 veya 40 derecede yıkandığında çekme ve küçülme sorunu yaşatmıyor. 

Desen Desen Şıklık 

Else halı örtülerinin salon, çocuk odası ve mutfak için farklı desenlerde çeşitleri bulunuyor. Mutfak halılarında yiyecek desenleri yer alırken, çocuk odaları örtülerinde eğlenceli figürler bulunuyor. Salon için ise daha klasik modellerin yanında modern tasarımlar ile ağaç, deniz ve gökyüzü gibi doğa temalı baskılar öne çıkıyor. Çocuk odaları için kullanılan renkler ve desenler ise çocukların seveceği temaları bulunduruyor. Desen desen şıklık vadeden Else halı örtüsü çeşitleri, zaman içinde değişen modaya da ayak uydurmanıza yardım ediyor. 3D desenli halıların moda olduğu günümüzde, halı değiştirmektense eski halınızın üzerine halı örtüsü satın alarak modaya uyum sağlayabilirsiniz. 

Siz de Else halı örtüsü modelleri ile zahmetli halı temizliğinden kurtulabilir, modern ve kullanışlı ürünlerin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Else Halı Örtüsü

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 122 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/80195002/else