Evlerimiz, konforu ve huzuru en çok aradığımız ortamlar olmakla birlikte dekorasyonu çok büyük bir titizlik gerektirir. Özellikle antreler evimizin girişinde bizi ve konuklarımızın karşılandığı samimi bir atmosfer yaratmak istediğimiz yaşam alanlarıdır. Holler evlerin giriş kısmında ve odalarla arasında bağlantı yolu olduğundan dolayı dekorasyonları önemli bir ayrıntıdır. Yolluklar antreler için seçilen tek dekorasyon aksesuarı olduğu için tercih ederken hem kullanışlı hem de ihtiyaç doğrultusunda seçim yapılması gerekir. Else yolluklar, çok çeşitli ürün alternatifi ile tüm kullanıcılara hitap edecek yolluk çeşitleri sunar. Küçük detay gibi algılansalar da yolluklar çoğunlukla tamamlayıcı görevi görerek genellikle seçimi en son yapılan dekorasyon ürünleridir. Else yolluklar, kaymaz taban, saçaklı, kesme, jel tabanlı kaymaz yolluk çeşitleri ile çok geniş ergonomide ve tasarımda ürün çeşidi sunar.

A' dan Z' ye Dekorasyonda Yollukların Önemi

Unutulmamalıdır ki ev dekorasyonu bir bütündür ve ancak bütünde uyum sağlandığında şıklık yaratır. Yollukların seçimi de tıpkı halılar gibi zevkimizi ve evimizin tarzını yansıtmalıdır. Küçük antrelerde az desenli ve açık renk yollukları tercih etmek mekanı daha büyük ve ferah gösterir. Büyük bir antreye sahipseniz hem koyu hem de açık renkli yollukları tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz yollukların özellikleri de seçim yaparken çok önem gerektirir. Sürekli kayan ve buna bağlı olarak bozulan, düzeltmek zorunda kaldığımız yolluklar bir süre sonra can sıkıcı bir hal alır. Else kaymaz taban yollukları bu sorunlara kalıcı çözümler sunar. Else kaymaz taban yolluklar ve özellikleri;

 • Else kaymaz taban yolluklar çok farklı ölçülerde bulunur. Bu nedenden dolayı hem büyük hem de küçük antreler için tercih edilebilirler. 
 • Tabanı noktalama yöntemi ile üretilmiş olup kaymaz tabanlıdır, zemine tutunur, dökülmez ve koku yapmaz. 
 • Kaymaz taban yolluklar 8 mm kalınlığındadır ve tüylenme yapmazlar. Ayrıca dört mevsim kullanabileceğiniz bir ürünlerdir.
 • Ürünler overlok işlemleri yapılıp gönderilir. Son derece titiz bir el işçiliğiyle üretilmiş ürünler olup,uzun ömürlü yolluk arayanların tercihidir.

Saçaklı yolluklar, yazlıklarda, klasik ve rustik yapılı evlerde genellikle tercih edilir. Else saçaklı yolluklar ayrıca kaymaz taban özelliğine de sahip olup buna bağlı olarak düşme, kayma gibi kazaları önlemeye yardımcı olurlar. Else saçaklı yolluklar ve özellikleri;

 • Yüzde yüz baskılı mikro polyamid malzemeden üretilmiştir. 

 • Son derece esnek ve yumuşak özellikte yolluklardır.

 • Temizliği ve bakımı pratiktir. Çamaşır makinasında 30 derecede ya da elde yıkanabilir. Ürünü sıkmamanız, çitilememeniz ve ütülememeniz önerilir. Böylelikle satın almış olduğunuz ürünü uzun yıllar deneyimleyebilirsiniz.

Kesme yolluklar, bilinen en eski yolluk türü olup ve en sık tercih edilen yolluklardır. Else kesme yolluklar ve özellikleri;

 • Çok farklı tip ve ölçülerde, renk ve tasarımda olan yolluklardır. Bu nedenden dolayı her stil evde tercih edilip kullanılabilirler.
 • Bu ürünler yüzde yüz yün tuşeli triko akrilik ipliklerle 12 mm yüksekliğindeki yolluklardır.

 • Else kesme yolluklar naylon karışımı içermez, kıl tüy toplamaz, kir leke tutmaz ve yatma yapışma ve keçeleşme yapmazlar.

Jel tabanlı kaymaz yolluklar, kaymaz tabanlı yolluklardan farklı olarak kaymaz taban malzemesinin jel tabanlı olmasıdır. Yapısal olarak farkları olmamakla birlikte teknik olarak farklıdır. Else jel tabanlı kaymaz yolluklar ve özellikleri;

 • Mükemmel desen ve renk kalitesine sahiptir. Yine çok farklı ölçülerde olduğu için kullanım alanı çok geniştir. 
 • Dokuması peluş kumaş olup yumuşacık ve sıcacık bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur.
 • 7 mm yüksekliğinde yolluklar olup antialerjik ve antistatik ürünlerdir.

 • Temizliği ve bakımı son derece kolaydır. 30 derecede çamaşır makinesinde yıkanabilirler. Deforme olmazlar, kolay temizlenir ve tüylenme yapmazlar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Else Yolluk Fiyatları ve Modelleri

60 ürün var
 1. Ebatlar
 2. Markalar A-Z
  1. Else Yolluk
  2. Merinos Yolluk
  3. Bahariye Yolluk
  4. Padişah Halı Yolluk
  5. Sanat Halı Yolluk
  6. Dinarsu Yolluk
  7. Payidar Yolluk
  8. Aksu Yolluk
  9. Royal Halı Yolluk
  10. Confetti Yolluk
  11. Eko Halı Yolluk
  12. Sarar Yolluk
  13. Halı Home Yolluk
  14. Sevdiz Halı Yolluk
  15. Kozzy Home Yolluk
  16. Anatolian Carpet Store Yolluk
  17. Halıforum Yolluk
  18. Else Halı Yolluk
  19. Ewans Home Yolluk
  20. Durusel Halı Yolluk
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Satıcı
 • Markalar Else
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/80275209/else
Başa dön