Enza Home Tekli Koltuklar

Bazı mobilyalar mekânların karakteristik özelliğini yansıtarak yaşam alanlarının havasını birden bire değiştirebiliyor. Berjer koltuklarda bu özel mobilyalardan biri. Dekorasyondan bağımsız, birbirinden farklı tasarımları ile dikkat çeken Enza Home tekli koltuklar, görsel ve işlevsel artılarını yenilikçi fonksiyonel kullanım avantajları ile birleştirerek müşterilerinden tam not almayı başarıyor. Ayrıca Enza Home tekli koltuklar, yaşam alanlarında farklı kullanım olanağı sunarak, ürün çeşitlerini ve modellerini zenginleştiriyor. Bu da tekli koltukları evin her odasında kullanım imkânı sağlıyor. Tasarımına göre modern ya da klasik görünüme sahip olan tekli koltuklar, tek başına evin havasını değiştirebildiği gibi özel bir alan oluşturmak ya da çok çeşitli ürün alternatifi ile iç mekanlara dekoratif çözümler sunmak amacıyla da tercih ediliyor.

Ufak Dokunuşlarla Şıklık Katan Berjerler

Ev dekorasyonunda şık seçenekler sunan ve ortamın havasını değiştirmek için tasarlanan Enza Home tekli koltuklar kaliteli, fonksiyonel ve tasarımsal çeşitleriyle her kullanıcıya hitap ediyor. Ayak uzatma, yatma fonksiyonu, kol koyma, elektrikli kumanda ile kontrol edilebilme özelliği, sırt minderi uygulaması gibi detayları ile üründen ürüne değişiklik gösteren farklı seçenekler geliştiriyor. Ayrıca geniş renk yelpazesi, desen ve kumaş özellikleri sayesinde her dekorasyon stiline kolaylıkla uyarlanabiliyor.

Enza Home tekli koltuk seçiminde tercihiniz ne olursa olsun, rahatlığın ön planda tutulduğu tasarımlar ön plana çıkıyor. Modelden modele farklılık gösteren ölçü ve ebatlarla her ortam için en ideal ürün sunuluyor. Enza Home hem alandan faydalanabilmek hem de güzel ve şık bir dekorasyon yaratabilmeniz için birbirinden farklı tasarımı bir araya getiriyor.

Evinizin Havasını Enza Home Tekli Koltuklar ile Değiştirin

Modelden modele farklılık gösteren Enza Home berjer ürünlerinde tasarıma özel ahşap ayak yapısı ön plana çıkıyor. Birinci sınıf ahşaptan üretilen ayaklar, yine özel tasarım pirinç pabuçlu detaylarla birleştiriliyor. Ayrıca yüksek lükens ayak (hafif eğilimli duran estetik kıvrımlı ayak) yapısı, gürgen ve ceviz ağacından üretiliyor. Berjer tasarımını tamamlayan detaylardan bir diğeri olan biyeli kırlent uygulaması ürünlere konfor ve estetik katıyor. 36 DNS sünger kullanımı ile işlevsellik ve rahatlık maksimum düzeye çıkarılıyor. 

El işçiliği ve dekoratif dikiş özellikleri Enza Home kalitesinde büyük bir hassaslıkla tamamlanıyor. Oturma kısmında ara konfor katman uygulaması yapılarak rahatlık ve şıklık bir arada sunuluyor. Gövde ve kollarda şıklığı tamamlayan, tasarımı ön plana çıkaran özel dikiş uygulamaları ile uzun yıllar yıpranmadan ve dikişlerinde atma yapmadan kullanılabilme imkânı sağlıyor.

Berjer seçiminde nelere dikkat etmeliyim?

Berjer koltuk satın alırken kullanım amacını göz önünde bulundurmak oldukça önemlidir. Yaşam alanınızda keyif köşesi oluşturmak için açılabilen ve yatma imkânı veren berjer modellerine yönelebilir, renk ve deseni mobilyanızdan bağımsız olarak tercih edebilirsiniz. Mobilyanın yanında tamamlayıcı unsur olarak tercih edeceğiniz berjerler de ise ölçü, desen ve renk uyumuna göre seçim yapmanız önerilir.

Tekli koltukları dekorasyonda nasıl kullanabilirim?

Tekli koltukları, odanın bütünlüğünü tamamlayarak daha şık ve gösterişli bir hal almasını sağlamak amacıyla pencere önünde ya da varsa şömine ve kütüphane önünde konumlandırabilirsiniz. Dilerseniz zigon sehpa ile kullanarak yaşam alanınıza hem şıklık hem de keyif katabilirsiniz.

Enza Home tekli koltukları nasıl temizleyebilirim?

Enza Home tekli koltukları temizlerken satın almış olduğunuz berjerin kumaş özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Kadife kumaş tekli koltukları ılık su, fırça ve bez yardım ile temizlemeniz önerilir. Deri koltukları sünger yardımıyla ve keten kumaş koltukları sabunlu bez ile yavaş hareketler eşliğinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Enza Home Tekli Koltuklar

Fotoğraflı Değerlendirme
Toplam 24 / 100 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021333/18021494/enzahome