Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gelişim Yatak Latexgold Lateks Katmanlı Torba Yaylı Bambu Kumaşlı

Gelişim Yatak
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/60002182

LATEX GOLD

TORBA (PAKET) YAY

Paket yaylarımız 14 cm lik yüksekliğe sahip. Her biri ayrı tela kumaşlara geçirilmiş ve birbirinden bağımsız yay sistemidir. Bu sistemle insan vücudunun tüm bölgesinin yayın muhteşem konforundan faydalanılması istenmektedir.

GRİ SÜNGER

3 cm kalınlığında İŞBİR marka gri süngerimiz konforluolmasının yanında gayet dayanıklı, yüksek yoğunluklu ve uzun ömürlüdür. Busünger ile yatağın ömrünün uzatılması ve konforunun artırılması hedeflenmiştir.

LATEKS

4 cm lateks, ağırlıklı olarak Hindistan da yetişen lakin uzak doğu ülkelerinde de bulunan kauçuk ağacı yılın belirli zamanlarında içerisinde bulunan ve süte benzeyen sıvısı damıtılarak ve çeşitli işlemlerden geçirilerek lateks meydana gelmektedir.

KUŞ TÜYÜSÜNGER

Yüksekyoğunluğunun yanı sıra yumuşağa yakın konforu ve esnek yapısıyla kullanıldığıher yatakta ekstra bir rahatlık hissi oluşturur. 2,5 cm kalınlığında ve ortakatmanda kullanılmıştır.

 

BAMBOO KUMAŞ

Boyteks marka bamboo kumaş antibakteriyel özelliğe sahipolup bulunduğu ortamdaki nemi hızlı emer. Bu sayede ekstra bir serinlik verir,terleme yapmaz.

MUHTEŞEM UYKU

Çift taraflı kullanımlı bir tarafı lateks diğer tarafı İŞBİRGri sünger yaz/kış istediğiniz tarafı kullanabilir, vücut anatominiz hangi tarafa elverişli ise bu siz karar verebilirsiniz. Ayrıca lateks gibi doğal bir üründe yatmak size konfordan ziyade huzur verecektir. Lateks ayrıca dayanıklı bir üründür bu nedenle uzun yıllar yatağınızı deforme olmadan kullanabilirsiniz.

TORBA(PAKET) YAY NEDİR ve NE İŞE YARAR

Torba paket yay 14 cm lik yüksekliğe sahip ve her bir yayınbirbirinden bağımsız olmasından kaynaklı yatağı full ortopediklik katanmalzemedir. Bu sistem tüm yay helezonlerının tela kumaş ile kaplı olması vekumaşların birbirine bağlanmasıyla oluşur. Vücudun her bir bölgesinin yayınkonforu ile buluşması sağlanmıştır. Ayrıca diğer yaylara oranla daha uzunömürlüdür.

BAMBOO KUMAŞ

Bamboo ağaçları uzak doğu ülkelerinde yetişen, hafifolmalarına rağmen mükemmel dayanıklığa sahip olan ağaçlardır. Ayrıca devamlınemli iklim koşullarında bulunmasından dolayı nemi çok hızlı emerler. Gelişentekstil sektörü ile adını sıkça duyduğumuz bamboo kumaş nedir ve ne işe yarar;bamboo doğal olmasından dolayı diğer kumaşlara göre çok daha kalitelidir. Enbüyük özellikleri bulunduğu ortamdaki nemi çok hızlı emmesi ve devamlı serinkalmasından dolayı terlemeyi önlemesidir. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin,satın aldığı bamboo ürünleri iyi araştırması ve özellikle sertifikası olanfirmalardan temin etmesi önem arz etmektedir. Gelişim Yatak firması olarakkumaş malzemelerimizi dünyanın sayılı tekstil firmalarından olan BOYTEKS’ tenalmaktayız. Bamboo kumaşımızın tüm sertifikalarına firmamızdan ulaşabilirsiniz.Ürünümüzde kullanmış olduğumuz bamboo kumaş kılıfı fermuarlı çıkarılabilir olup,maksimum 30 derecede yıkanabilmektedir. 30 dereceyi aşan sıcaklıklarda hakikibamboo olmasından dolayı çekme yapabilir.

BOYTEKS MARKA BAMBOO KUMAŞ ÖZELİKLERİ

*Doğal

*Antibakteriyel

*Yumuşaktuşe

*Zararlımadde içermez

*Zararlı asoboyaları içermez

 

BOYTEKS MARKA BOMBOO KUMAŞ SERTİFİKALARI

*OEKO-TEX100

*ORGANIC 100CONTENT STANDARD

*ORGANICBELENDED KONTENT STANDARD

*GLOBALORGANIC TEXTIL STANDARD

 

YÜKSEKLİK: 27-28 CM

 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön