Halı, paspas ve kilim gibi eşyaları zemine sabitlemek ya da daha sıkı tutunmasını sağlamak için tasarlanan halı kaydırmaz ürünleri, günlük hayatı kolaylaştırıyor. Yapıştırma, tutturma ya da serme teknikleri ile halının altına yerleştirilen kaydırmaz pedler ve örtüler, halının zemine daha güvenli ve dengeli bir şekilde serilebilmesine olanak tanıyor. Yapıştırma ile halı altına konumlandırılan ürünler, tek taraflı yapıştırıcı bant ile halı altına ya da halının köşelerine kolaylıkla eklenebiliyor. Serme yöntemi ile uygulanan kaydırmazlar ise herhangi bir yapıştırma ya da kurulum işlemine ihtiyaç duymadan pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Halıların organik bir parçası haline gelen ped parçalar, kullanım konforunu ve güvenliğini de büyük oranda artırıyor.

Halı Kaydırmaz Modelleri

Kaydırmaz ürünlere sahip olmayan halılar, özellikle ahşap parke ve seramik zeminlerde çok ani bir şekilde yerinden oynayabiliyor. Halı üzerinde yürürken halının şekli ve konumu aniden değişebiliyor. Bu durum hem estetik olarak hem de güvenlik anlamında birçok farklı olumsuzluğu da beraberinde getiriyor. Özellikle küçük çocuk sahibi kullanıcılar halı kaydırmaz ürünlerinden büyük fayda sağlıyor. Çocukların oynarken ve koşarken halı üzerinde güvenle hareket edebilmesi büyükleri de mutlu ediyor. Halı, kilim veya paspasları orta noktalarından ya da köşelerinden zemine sabitleyen ürünler, olası kaza risklerini ortadan kaldırıyor. Fonksiyonel özellikleri ile göz dolduran kaydırmaz çeşitleri, halıların orijinal görünümünü korumaya da yardımcı oluyor.

Siyah, mavi, kırmızı, gri, yeşil, turuncu ve beyaz gibi oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip olan halı kaydırmaz modelleri, ihtiyaca uygun olarak halı ya da paspasın farklı bölgelerine konumlandırılabiliyor. Yekpare tasarıma, yumuşak içeriğe ve hızlı sarım özelliklerine sahip olan geniş paspas kaydırmaz çeşitleri, 5, 6 veya 7 metre kare gibi ölçülere sahip olan büyük halıların ya da uzunlamasına serilen antre ve koridor halılarının aynı çizgi üzerinde sabitlenebilmesine imkan tanıyor. Yumuşak, delikli ve ince form halinde imal edilen kaydırmaz paspaslar, halının kendi ağırlığı sayesinde zeminle bütünleşiyor. Oldukça hafif olan ve kolayca şekil alabilen ürünler, kullanılmadığı zamanlarda ise ufak alanlarda dahi kolaylıkla muhafaza edilebiliyor.

Halı Kaydırmaz Fiyatları

Delikli gözlere sahip olan halı kaydırmaz çeşitleri; halı ve paspas gibi zemin örtülerinin yanı sıra dolap, çekmece, terek ve raf altında da kullanılabiliyor. Soft içeriğe sahip olan ürünler, darbeleri hafif bir şekilde sönümleyerek sert zeminlerin üzerini kolaylıkla izole ediyor. Bu sayede bardak, şişe ve tabak gibi kırılgan eşyalar için sert zeminler üzerinde kullanışlı alanlar açılabiliyor. Rulo halinde satılan ve hızlıca açılabilen kaydırmaz bant ve şeritler, tırtıklı birleşim noktaları üzerinden pratik bir biçimde koparılabiliyor ya da makas yardımıyla istenilen şekle uygun olarak kesilebiliyor. Bu sayede kaydırmaz paspaslar, zemin altı ve raf altı kullanımlar için çok yönlü bir taban örtüsü görevi üstleniyor.

Halıların köşe noktalarına çapraz şekilde takılan yeni nesil halı kaydırmaz ürünleri, halının toplanmadan ve dağılmadan kullanılabilmesini sağlıyor. Halının alt hasırına ya da kenar birleşim yüzeylerine yapıştırılabilen kaydırmazlar, halı ve kilimleri en çok hareket eden köşe noktalarından zemine sabitliyor. Halının kaymasını ve yerinden oynamasını önleyen ürünler; kumaş, lastik, kauçuk, plastik veya poliüretan içeriğe sahip olabiliyor. Saf kauçuktan imal edilen uzun ömürlü kaydırmaz ürünlerinin fiyatı, geleneksel kaydırmaz modellerine kıyasla biraz daha yüksek olabiliyor. Ürünün ölçüleri ve üretim teknolojileri de fiyatları çeşitlendirebiliyor. Genel anlamda halı kaydırmaz fiyatları ise ürünün markası, modeli, türü, teknik özellikleri, tasarımı ve paket içindeki adet sayısı gibi farklı hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Halı Kaydırmaz

472 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Aksu Halı Kaydırmaz
  2. Lina Halı Halı Kaydırmaz
  3. Sunteks Halı Kaydırmaz
  4. Doğuş Peluş Halı Halı Kaydırmaz
  5. Fenomen Halı Halı Kaydırmaz
  6. Atb Halı Kaydırmaz
  7. Jungle Halı Halı Kaydırmaz
  8. Armada Halı Kaydırmaz
  9. Desan Halı Kaydırmaz
  10. Sermat Halı Kaydırmaz
  11. Emr Halı Kaydırmaz
  12. Saray Life Halı Kaydırmaz
  13. DedeEvTekstil Halı Kaydırmaz
  14. Greenleaves Halı Kaydırmaz
  15. Halıser Halı Kaydırmaz
  16. MÜRDÜM PERDE Halı Kaydırmaz
  17. Seral Halı Kaydırmaz
  18. 3M Halı Kaydırmaz
  19. Beltech Halı Kaydırmaz
  20. Dolce Bonita Halı Kaydırmaz
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Ebatlar A-Z
 5. Renk A-Z
 6. Renk A-Z
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Güncel Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Şekil
 11. Tema
 12. Taban
 13. Hav Yüksekliği
 14. İplik Türü
 15. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/80340043
Başa dön