Hazır Mutfak Modelleri

Mutfağınız, sizinle birlikte yaşayan ve hatta zamanla gereksinimleri değişen bir yapıya sahiptir. Bu noktada, edineceğiniz mutfak robotlarını, fırınları, ankastre setleri ve hatta yemek hazırlarken kullandığınız gereçleri yerleştireceğiniz mutfak dolaplarınızın da değişime uğraması gerekebilir. Çok sayıda marka tarafından geliştirilen ve hemen ihtiyacı karşılayacak yapıdaki hazır mutfaklar arasından dilediklerinizi seçebilir; mutfağınızın nefes almasını sağlayabilirsiniz.

Hazır Mutfak Dolapları Modelleri

Geniş, dar veya uzunlamasına mutfaklarda kullanılabilecek modeller; alt ve üst dolap, alt dolap, üst dolap şeklinde olabilir. Mutfakta kullandığınız masa, sandalye ya da ankastre setleriyle uyumlu renklere sahip olan ürünler, geniş iç hacimleri ve getirdikleri ekstra özelliklerle sıklıkla tercih edilir. Kendinden eviyeli olan bazı modeller, sizi haricen eviye alma masrafından kurtarırken çekmece ve kapak kısımları yeni nesil malzemelerden üretilen modellerin bazıları; özel kapak yavaşlatıcı ve çarpma önleyici sistemler, geniş iç yapı, ilave modül ekleme imkanlarıyla son derece kullanışlıdır. Her mutfak yapısına ve ihtiyacına uygun tarzdaki hazır mutfakları üreten markalar, ortaya koydukları ürünlerle; mutfakta geçirdiğiniz sürenin mümkün mertebe verimli hale gelmesini, dolapların kullanım sırasında kolaylık sağlamasını ve mutfak gereçlerinin en uygun biçimde depolanabilmesini amaçlar. Bu noktadan hareketle üretilen modeller; geniş iç hacimleri, dayanıklı yapıları ve şık tasarımlarıyla, size yalnızca yemek yaparken değil; yemek sofrasındayken de konfor sağlar. Birçok ürünün kapak ve çekmece kısmında kullanılan çarpma önleyici mekanizmalar, hazır mutfakları uzun süre sorunsuzca kullanabilmenize olanak tanır.

Mutfağınızın duvar boyası, karo ve zemin renkleriyle uyumlu olan ürünler, son teknolojik gelişmelerden yararlanılarak üretildikleri için klasik eski tip mutfak dolaplarına göre daha kullanışlı ve dayanıklıdırlar Bilhassa PVC, MKYL (Melamin Kaplı Yonga Levha) ve MKMDF (Melamin Kaplı Lif Levha) temelli modeller, yüksek ağırlıklara karşı dirençli olup sarkma ve deformasyona uğramazlar. Aynı zamanda bu yapıdaki ürünler; neme, sıcağa ve suya karşı da dayanıklıdır. Gerek normal mutfaklar gerekse ankastre set kullanıcıları için farklı modellerle çözüm geliştiren markalar; dolap içerisine yerleştirilen tabak ve bardak gibi mutfak eşyalarını görmek isteyenler ve daha dekoratif bir hazır mutfak arzu edenler için buzlu cama sahip modellerini de beğeninize sunar.

Hazır Mutfak Fiyatları

Mutfağınızın genel atmosferini kolayca yenileyen bu yapıdaki ürünler, evinizin havasını da değiştirebilir. Eviyeli ve eviyesiz modellerle sunulan alt-üst dolaplar, tabak ve bardaklarınızın yanı sıra pek çok mutfak eşyasının yerleştirilmesi için de kullanılabilir. Bazı üst dolaplarda, bardak yerleştirmek için özel bölmeler de yer alabilir. Kullanım rahatlığının yanında estetik olarak da mutfakların görsel bütünlüğünü artıran bu tip ürünler, camlı ya da camsız olarak sunulur. Tencere, tava gibi ağır ve büyük boyutlu mutfak eşyalarının yerleştirildiği alt dolaplar da, sahip oldukları krom yapıdaki pabuçlarla en üst düzeyde konforu estetik görünümlerinden taviz vermeden yaşatırlar. Çarpma önleyici ve yavaşlatıcı tasarıma sahip alt-üst kapaklı ve çekmeceli hazır mutfakların çok sayıda renk ve model seçeneği bulunur. Böylelikle mutfağınızla en çok uyum gösteren ürünleri seçebilir, mutfağınızın çok daha kullanışlı bir hâle gelmesini sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünlerin fiyatları, tercih edeceğiniz marka ve modele göre değişiklik gösterir. Mutfağınızın tamamını değiştirmek istiyorsanız alt-üst set şeklindeki ürünlere yönelebilirsiniz. Yöneleceğiniz ürünlerin bazıları, montaj ve kurulum dahil olduğu için sizi ekstra kurulum masrafından kurtarabilir.

Siz de mutfağınızın gereksinimlerine uygun hazır mutfakları inceleyebilir; kolaylıkla edinebilirsiniz. Hem günlük kullanımda hem de konuklarınızı ağırlarken mutfaktaki işlerinizi daha kolay gerçekleştirebilmenize yardım eden ürünlerle mutfağınızda arzu ettiğiniz şıklığı da yakalayabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Hazır Mutfak Ürünleri ve Dolapları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1077 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021304/18032721/18038158