Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hem Tütsü Yağmur Ormanı Tütsü

Hem Tütsü
48,90 TL %8
44,90 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

45,90 TL
90,89 TL
DSACategoryId/60002028/18021300/18021318
Hem Tütsü Yağmur Ormanı Tütsü

Yağmur Orman Kokulu Tütsü - Yağmur Ormanlı Tütsü


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Hem Marka - Yağmur Orman Kokulu Tütsü Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsü Buhur (Rain Forest incense sticks) - Paket içi Takriben 20 Adet Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsü (±%3).
Yağmur Orman Kokulu Tütsü İzin Belge:
Yağmur Orman Kokulu Tütsü Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsü Buhur (Rain Forest incense sticks): Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Yağmur Orman Kokulu Tütsü İçindekiler:
Yağmur Orman Kokulu Tütsü Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsü Buhur (Rain Forest incense sticks) içerisinde, takribi 20 adet Yağmur Ormanlı çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Yağmur Orman Kokulu Tütsü Kullanımı:
Yağmur Orman Kokulu Tütsü Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsü Kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yağmur Orman Kokulu Tütsü Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Yağmur Orman Kokulu Tütsü Yan Etkileri:
Yağmur Orman Kokulu Tütsü Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsü Buhurun Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.
Yağmur Orman Kokulu Tütsü Muhafaza ve Uyarı:
  • Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsünü Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız.
  • Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsünün Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir.
  • Yağmur Orman Kokulu Tütsü Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsü Buhur (Rain Forest incense sticks) ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.

Yağmur Ormanlı Çubuk Tütsü Ürünü Açıklaması:
Hem Marka Yağmur Orman Kokulu Tütsü
(Rain Forest incense sticks)
Paket içi Takriben 20 Adet Çubuk Tütsü


Hem Marka Yağmur Ormanlı (Yağmur Orman) çubuk tütsü buhur (Rain Forest incense sticks) ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Yağmur Ormanlı Tütsü Kullanımı:
Yağmur Orman kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Yağmur Orman kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Yağmur Ormanlı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000003FYFC
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön