İdaş Visko Yatak modeli, Amerikan Uzay Araştırma Dairesi (NASA) tarafından astronotların seyahatleri sırasında omurgaya binen yükü ve basıncı azaltmak için geliştirilen yatak süngerinden üretilmiştir. Üzerine yattığınız sırada vücudunuzun şeklini alan bir yapıya sahip olan visko süngeri, rahat ve konforlu bir uyku uymanız için özel olarak geliştirilmiştir. Rahat kullanım alanının yanında işlevsel bir özelliğe sahip olan İdaş visko yatak modelleri ortopedik ve yaylı bir yapıya sahiptir. Mikroskobik hafıza hücresiyle özel olarak geliştirilen süngerler dinamik hareket yeteneği sayesinde ısı ve ağırlığa karşı duyarlıdır. Vücudunuzun ağırlığı ve sıcaklığı karşısında yumuşayarak vücudunuzun şeklini alır. Yatağa yaptığınız basınç vücudunuza kusursuz bir uyum sağlar.

Üstün Teknoloji Ürünü

Hücreli viscoelastik malzemeden üretilen İdaş visko yatak modelleri sahip olduğu yay sistemi sayesinde visko süngere daha iyi bir altyapı sunarak dengeli ve rahat bir uyku deneyimi yaşamanız için üretilmiştir. Açık hücreli hijyenik tasarımı bakterilere karşı dayanıklıdır. Mikropların neden olduğu kir ve kokuların oluşmasını engeller. Yüksek anatomik ve ortopedik özelliği sayesinde vücudunuzu tüm noktalardan destekleyerek kan dolaşımını düzenler. Uyurken gerçekleşebilecek istem dışı hareketleri %80 oranında azaltarak eklem ağrılarına karşı etkili bir yapıya sahiptir. İster sırt üstü ister düz hangi pozisyonda uyunursa uyunsun kaliteli ve kesintisiz bir uyku deneyimi için özel olarak üretilen İdaş visko yatak modelleri, eşsiz bir uyku konforu sunan dinlendirici bir etkiye sahiptir.

Hava Geçiren Esnek Tasarım

Uzay teknolojisi olarak kabul edilen basınç azaltıcı viskoelastik malzeme yüksek hava geçirgen özelliği sayesinde hava alarak yatağınızın anti bakteriyel olmasına yardımcı olur. Farklı tel kalınlıklarına sahip güçlü yaylar, vücudun daha yoğun destek ihtiyacı duyduğu omuz bölgesi için ideal bir ortam oluşturmaktadır. Ayrıca üzeri için tasarlanan ideal kumaş yapısı nemi hızlıca emerek uyku boyunca ferah bir deneyim sunar. Uyku kalitenizin yanında yaşam kalitenizi arttıran visko yatak modelleri aynı zamanda çift taraflı kullanılabilme özelliğine sahiptir. Nitelikli ürün yapısının yanında hem görsel hem de fonksiyonel olarak bir bütünlük oluşturan modeller arasında yer alan visco yataklar konforlu katmanıyla serin ve kuru uyku ortamı oluşturur. Ekstra destek sağlayan ergonomik yüzeyi hareket transferini engelleyen yapısı sayesinde eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmesini engeller. Hassas bir malzeme olan visco, benzersiz yapısı sayesinde ısıya ve ağırlığa karşı duyarlı bir yapıya sahiptir. Delikli yüzeyi ve hava kanallı tasarımıyla nem transferi sağlayan İdaş visko yatak modelleri güne enerjik ve dinç başlamanız için özel olarak üretilmiştir.

Konforlu ve Kaliteli Yatak Deneyimi

Yaşamın önemli bir kısmında yer alan uyku, hayat kalitenizi doğrudan etkileyen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yatak seçimi düzenli, konforlu ve sağlıklı bir uyku deneyimi için önemlidir. İdaş visko yatak modelleri uyku kalitesini artıran, yatağa yatıldığında gömülme hissi yaratan ve vücudunuza göre şekil alan tasarımıyla mükemmel bir uyku deneyimi sunar. Akıllı ve dengeli süngerler sayesinde gece boyunca değişiklik gösteren nem ve ısıya karşı basıncın eşit şekilde dağılmasını sağlar. Ayrıca sahip olduğu kaliteli yapısı yıpranmasını engelleyerek uzun süreli bir kullanım alanı sunar. Gözle görülemeyecek kadar milyarlarca hafıza hücresine sahip, üstün teknoloji ürünü olan bu modeller uyku sırasındaki dönüş sayısını azaltarak kusursuz bir uyku deneyimine kapı aralar. Antibakteriyel ve antiseptik özelliği ile hijyenik bir ortam sağlayarak terletmez, koku yapmaz ve mikrop oluşumunu engeller. Vücudunuzu tamamen destekleyerek uyku için ideal bir ortam yaratan İdaş visko yatak modelleri yüksek konfor düzeyi oluşturur. Yoğun hava geçirgen özelliği sayesinde sürekli yatakta dönme ihtiyacınız ortadan kalkarak, sabaha kadar kesintisiz ve konforlu bir uyku deneyimi sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İdaş Visko Fiyatları

4 ürün listeleniyor
Ebatlar
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/516895/idas