İkizler markası, ev dekorasyonu alanında ürettiği ürünler ve gerçekleştirdiği yaratıcı tasarımlarla evlerinin çehresini değiştirmek isteyen kullanıcılar için çok sayıda ürün seçeneği sunuyor. Evlerinin daha özgün bir dekorasyona sahip olmasını isteyen tüketicilere özel olarak üretilen biblolar yardımıyla aynı zamanda daha sempatik bir tasarıma da sahip olunuyor. Rüya kovucu modelleri de üreten firma, rüzgar alan evlerde kapı aralıklarında hareket eden dinamik bir görünüm yaratan bu dekorasyon ürünü yardımıyla göze hoş gelen bir görünüm elde edilmesine aracı oluyor. Balkonlara da asılabilen rüya kovucular, üstlerinde yer alan tüylerle kötü rüyaların evlere ulaşmasını engelleyen ve örümcek ağlarıyla güzel rüyaların evlerden uzaklaşmasını önleyen bir Kızılderili geleneğini yansıtmalarıyla derin anlamlı bir ev eşyasına sahip olmaya yardım ediyor. Farklı boyut seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine sunulan rüya kovucular yardımıyla asılmak istenen bölgeye en uygun ürünü tercih etmek kolaylaşıyor.

İkizler metal araba modelleri, farklı boyut seçenekleriyle hem salonlarda hem de çalışma odalarında uygun bölgelere yerleştirilebiliyor. Şık tasarımlarıyla göz dolduran metal arabalar dayanıklı yapılarıyla ufak kazalara karşı sağlam kalmayı başarıyor. Birbirinden farklı birçok renk seçeneğine sahip olan İkizler metal arabalar, konulacakları bölgenin dekorasyonuna en uygun düşen renk seçenekleri arasından seçilerek evin daha uyumlu bir görünüm elde etmesine yardım ediyor. Hem modern hem de eski tip araba modellerini tasarlayan İkizler sayesinde evin modern bir dekorasyona mı yoksa nostaljik bir tasarıma mı sahip olacağına göre uyumlu tercihler gerçekleştirilebiliyor. Hafif olmaları yardımıyla olası kaza anlarında çocuklar ya da yetişkinler için zarar verici bir yapı taşımayarak beğeni toplayan metal arabalar, sevimli görünümleriyle evlere farklı bir soluk getirmeyi başarıyor. Tatile giden aileleri canlandıran bavullu araba modellerinin yanı sıra itfaiye arabası, makam arabası gibi farklı anlamları taşıyan metal araba modelleriyle göze hoş gelen bir dekor sağlanabiliyor. Metal yarış arabası modelleri, çocuklarının odalarına uygun bir tasarım oluşturmak isteyen ebeveynlerin tercihi olmayı başarıyor.

İkizler sehpa modelleriyle ev tasarımına şıklık getirilebiliyor. Ferforje yapıya sahip olan kıvrımlı tasarımlarıyla estetik bir görüntü yaratan İkizler sehpa modelleri; çay, kahve, kek, poğaça gibi servisleri gerçekleştirirken ev sahiplerine yardımcı oluyor. Az alan kaplayan tasarımlarıyla göz dolduran sehpalar aynı zamanda düşük ağırlıklarıyla kolayca taşınabiliyor. Yemek servisi dışında çiçek saksılarının yerleştirilmesi ya da dekoratif mumluk modellerinin üzerine konulabilmesi için de uygun bir yapı taşıyor. İkizler metal uçak modelleri, uçmaya karşı tutkusu olan kişiler için ideal bir dekorasyon malzemesi olarak dikkat çekiyor. Eski tip uçak modellerinin minyatürlerini evlerine taşıyan kullanıcılar, çocuklarının uçmaya karşı özel bir ilgi duymasına da destek olabiliyor. Odaların boya rengine uyumlu olacak şekilde renk tercihleri yapılabiliyor. 

İkizler markasının nostaljik ürünlerden hoşlanan tüketiciler için tasarladığı eskitme masa saatleri aracılığıyla hem saatin kaç olduğunu bilerek pratik bir fayda elde ediliyor hem de ev dekorasyonunu geliştiren şık masa saatleri ile göz dolduran bir görünüm elde ediliyor. İnsan figürlerine sahip biblolar, tabanlarının düz yapıları sayesinde masa üstlerinde ve vitrinlerde şık bir görüntü oluştururken devrilme problemi yaşamıyor. Farklı meslek gruplarına ait figürlerden oluşan İkizler biblo tasarımları sayesinde ev sakinlerinin mesleklerine ve zevklerine uygun düşen biblolara sahip olunabiliyor. Doğum günü hediyesi olarak ya da özel günlerde sürpriz yapmak için de bu sevimli biblolar satın alınabiliyor. Dayanıklı üretim malzemeleri sayesinde düşme ve çarpmaya karşı direnç göstererek biçimini koruyan biblolar, çocuk odalarında da sempatik bir görünüm oluşturmayı başarıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

İkizler

230 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Satıcı A-Z
Başa dön