En Ucuz ve Kaliteli Kına Malzemeleri

Kına Malzemesi 

Kına gecelerinde ortamı daha eğlenceli hale getirmek için çeşitli malzemelerden yararlanılıyor. Her ihtiyaca uygun şekilde üretilen kına malzemesi türleri, gerek ortamın süslenmesi gerekse geleneklerin uygulanması için beğeniye sunuluyor. Hem pratik hem de renkli olan kına aksesuarları arasından seçiminizi yaparak siz de renkli bir mekan yaratabilirsiniz.

Kına için organize edilen gecede ilk olarak bindallı & kaftan modelleri ön plana çıkıyor. Dekoratif motiflerle işlenen modeller, gelinin şıklığına ve asaletine vurgu yapıyor. Bordo, gold ve mor gibi farklı renk tonları bulunan bindallı & kaftan modelleri arasından kendi zevkinize uygun modeli tercih edebilirsiniz. Dilerseniz giyeceğiniz bindallı veya kaftanın modeline uygun saçınıza taç takarak, tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Hem kınayı taşımak, hem de görsel bir şov yapmak amaçlı kullanılan tepsiler, kına malzemesi alternatifleri arasında başı çekiyor. Kadife kumaşlarla ve Osmanlı motifleriyle bezenen kına tepsileri, aynı zamanda gecenin anlamını da ifade ediyor. Özel gecede bir diğer önem taşıyan adetler arasında kına sepetleri bulunuyor. Dekoratif kurdelelerle ve çiçeklerle süslenen sepetler, misafirlere hediye edeceğiniz süsleri taşımak için işlev görüyor. Kına sepetlerinin farklı renkleri ve modelleri bulunuyor. Seçeceğiniz sepet modelini, hediyelerinizin türüne göre belirleyebilirsiniz.

Özen gösterilen gecede, davetlilerin eğlenmesi ve memnun kalması açısından sunulacak hediyelerin seçimi de bir hayli önem taşıyor. Dolayısıyla kına geceleri için magnet, kına kesesi, minik sabun gibi daha pek çok hediyelikler tasarlanıyor. Misafirlerinizin ve arkadaşlarınızın beğenisine göre farklı süs hediyeleri hazırlatarak, sürpriz bir kına gecesi geçirebilirsiniz. Kına malzemesi seçenekleri arasında yer alan taç modelleri, son dönemlerde popülerliklerini koruyor. Straz taşlarla, dekoratif çiçeklerle ve renkli boncuklarla işlenen taçlar, gelinin şıklığına şıklık katıyor. Ayrıca günümüzde taç modellerini, gelinle beraber arkadaşları da kullanıyor. Siz de kına gecenizde arkadaşlarınıza renkli taçlar hediye ederek, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Renkli kutular, konuşma balonları ve dev gözlükler gibi kına malzemesi çeşitleri, geceyi daha eğlenceli hale getirmek için kullanılıyor. Çerez veya şeker gibi ikramlıkları sunmak için genellikle renkli kutular üretiliyor. Dev gözlükler ve konuşma balonları, hem eğlenceye eğlence katıyor hem de daha yaratıcı kareler almanıza imkan tanıyor. Kına aperatifleri içerisinde bulunan tefler, minik aynalar, keseler ve isme özel objeler renklilik açısından oldukça dikkat çekiyor. Ortamın ambiyansına ve etkinliğin türüne göre seçeceğiniz aperatiflerle, eğlenceli ve yaratıcı anılar yaşayabilirsiniz.

Osmanlı desenleriyle, antika dokularıyla zenginleştirilen lokumluklar, kına gecelerinin yanı sıra sünnet ve nikah gibi etkinliklerin de vazgeçilmezlerini oluşturuyor. Misafirlere şeker veya lokum ikram etmek amaçlı kullanılan lokumluklar, şık sunumlar yapmanıza yardım ediyor. Eğlence organizasyonlarının çeşitlendiği son yıllarda kına etkinliklerinde sık sık dilek fenerleri görülüyor. Gecenin başında veya sonunda yükselteceğiniz dilek feneri ile misafirlerinize unutamayacakları bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Geçmişten beri gelenek halini alan kına geceleri, günümüzde artık hareketli partiler şeklinde kutlanıyor. Günümüzde ayrıca mezuniyet eğlencelerinde ve bebek partilerinde de kına malzemesi süslerinden faydalanılıyor. Mezuniyet partilerinde konuşma balonları, tefler, el gülleri gibi çeşitli malzemeler kullanılırken; bebek partilerinde çoğunlukla cicili ve renkli malzemeler ağırlık kazanıyor. Kapı süsleri, bebeğin resminden yapılmış maskeler, renkli peçeteler, bebek kınalarının daha eğlenceli olmasını sağlıyor. Kına malzemesi fiyatları ise ürünlerin türüne ve kalitesine bağlı olarak değişiyor. Ancak fiyat aralıkları, genellikle cazip seviyelerde tutuluyor. Sahip olmayı ulaşılabilir kılan fiyat seçeneklerini değerlendirerek, birbirinden renkli kına süslemeleri elde edebilirsiniz. Partinizin türüne ve davetlilerinizin zevklerine göre bol çeşitli malzemeler alarak, eğlencenizi daha keyif verici hale dönüştürebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kına Malzemesi

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 3766 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787/60008282/60008285