Koko Fiyatları

Evinizin ya da ofisinizin içerisine ayakkabılarla taşınan tozun, çamurun ve ıslaklığın girmesini engelleyen kapı önü paspasları işlevsellikleri ve şık görünümleri ile öne çıkıyor. Misafirlerinizi sizden önce karşılayıp, onlara henüz içeri adım atmadan dekorasyon anlayışınız hakkında fikir veriyor. Yaşam alanlarınızın giriş kısmı olan kapı önlerini süsleyen paspaslar, tercih edebileceğiniz farklı malzemelerden üretilmiş ve değişik desen ve formlara sahip seçenekleriyle zevkinizi yansıtabileceğiniz objeler olarak dikkat çekiyor. Her ne kadar kapınızın dışında dursa da evinizin stilinin bir parçası olarak görülen kapı önü paspasları konuklarınıza sizin adınıza hoş geldiniz diyen görsel tasarımlarıyla beğeni topluyor.

Evinizin Girişini Güzelleştiren Modeller

Kapınızın rengini, büyüklüğünü, stilini tamamlayacak şekilde seçebileceğiniz paspaslar, hem dekoratif olarak güzel duruyor hem de yaşam alanınızın kolay kirlenmemesine yardım ediyor. Yalnız misafirlerinizi değil, sizi de her baktığınızda hoş görselliği ile memnun edecek farklı tasarımlara online alışveriş yardımıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Evinizin tarzına uygun olarak farklı ebatlarda dikdörtgen ya da yarım ay formunda şekillendirilmiş paspaslardan tercih ettiğinizi keyifle kullanabilirsiniz.

Siz henüz kapıyı açmadan misafirlerinizi gülümsetmeyi başaran, üzerinde esprili yazılar bulunan paspaslar, renkli bir karşılama için harika bir seçenek oluşturuyor. Eğlenceli karakterinizin yansımasını sunabileceğiniz bu ürünler, farkınızı da ortaya koymanız için fırsat yaratıyor. Evin kime ait olduğunu hatırlatan, aile bireylerinin isimlerini ya da soyadlarını kimi zaman temsili ayak izleriyle birlikte taşıyan paspaslar da sıra dışı görünümleriyle ilgi çekiyor. Aile olma hissini pekiştiren ve yuva kavramını vurgulayan bu tasarımlar sıcak bir görünüm sergiliyor. Henüz yeni evlenmiş çiftlerin de tercih ettiği bu paspaslar eğlenceli bir yaklaşım sunuyor.

Güzel Bir Karşılama

Üzerinde farklı dillerde hoş geldin yazısı bulunan paspaslar, misafirlerinize güzel bir mesaj olarak ulaşıyor. Konukseverliğinizi gösterebileceğiniz hoş bir detay olan bu objeler, evinizi sevdiklerinizle paylaşmaktan ne kadar memnun olduğunuzun altını çiziyor. Sevimli hayvan ya da hoş çiçek desenleri taşıyan modeller ise klasik ve modası hiç geçemeyecek bir güzelliği yansıtıyor. Evinize gösterdiğiniz önemin ve özenin bir devamı olarak ince zevkinizi vurguluyor. Geometrik figürlerle ve süslemelerle bezenmiş çeşitler ise konukları daha evden içeri girmeden dekoratif tercihlerinizle etkilemenize yardım ediyor. İç mekânda da kullanılabilen manzara, çiçek resmi ya da yazı içeren kumaş üzerine dijital baskı paspaslar da farklı görünümleri ile evi güzelleştiren unsurlar olarak tercih ediliyor.

Kire, Toza Büyük Engel

Kapı önü paspasları ihtiyaca göre çeşitlenen farklı malzemeler kullanılarak üretiliyor. Dış ya da iç mekân için değişik malzemelerden yapılmış ürünler tercih edilebiliyor. Hindistan cevizi ağacının dış kabuğundan üretilen elyafla şekillenen koko paspaslar, hoş görünümü ve doğal malzemesi ile büyük ilgi topluyor. Islaklığı kolayca emen, tozu ve kiri bırakmayan dokusu ile evi temiz tutmaya oldukça destek oluyor. Altı genellikle PVC olan ürün ters çevrilerek kolayca temizlendiği için pratik bir kullanım sunuyor. Koko paspasların ahşap ile birlikte işlendiği modellerin şık görünümlerine kayıtsız kalmak ise zor görünüyor. Koko fiyatları paspasın malzemesinin işlenme biçimine ve satıcıya göre farklılık gösteriyor. 

PVC ve halı parçalı olan paspas modelleri kaygan zeminlerde sağlam bir duruş imkânı yaratıyor. Dış mekânlarda rahat kullanımı ile dikkat çeken modeller farklı desenleri ve estetik tasarımlarıyla beğeninize sunuluyor. Oldukça dayanıklı olan PVC paspaslar su ile uğraş gerektirmeden temizlenebiliyor ve kolay kolay yıpranmıyor. Yoğun insan akışının olduğu mekânlar için uygun bir seçenek olarak öne çıkıyor. Kauçuk, koko, ahşap gibi farklı malzemelerin bir arada kullanıldığı ürünler de farklı tarzlarda tasarlanmış kapı önleri için birbirinden güzel alternatifler oluşturuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Koko Fiyatları

3213 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 3213 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/9010093/60001363/9010095