Ev tekstili alanında tanınan ünlü markalardan biri olan Madame Coco, klasik Fransız stilini evlere taşıyor. Yatak odalarından banyolara kadar geniş bir ürün konsepti ile evleri güzelleştiren marka, en zaruri ev gereçlerinden dekoratif ürünlere kadar her türlü ürünü alıcıya ulaştırıyor. Markanın banyo grubunda ise tekstil ürünlerinden başlayarak çöp kovalarına kadar her türlü ürün bulunuyor.

Madame Coco Banyo Çöp Kovası Modelleri Nelerdir?

Madame Coco’nun banyo için tasarladığı çöp kovaları arasında hacmi ve tasarımı değişen ürünler bulunuyor. Çöp kovaları, ağırlıklı olarak renkli tasarıma sahip oluyor ve pembe, beyaz, mavi gibi renk seçenekleri ile banyonuza renk katıyor. Özellikle mürdüm, açık pembe, açık mavi gibi renklere sahip kovalar, markanın kimliğini yansıtan ürünler olarak dikkat çekiyor. Ayrıca, tasarım açısından sade ve örgü desenler ile süslü kova modelleri de markanın zarif kova tasarımları arasında bulunuyor. Örgü desenli modeller, daha şık bir görünüm sunduğu için öne çıkarken sade kova çeşitleri ise her banyo dekoru ile uyumlu kullanılabilmesi ile öne çıkıyor.

Madame Coco çöp kovası çeşitleri arasında pedallı ve pedalsız ürünler yer alıyor. Her iki model de banyo içinde kullanılabilirken pedallı ürünler, daha pratik ve hijyenik bir kullanım sunması ile kapaklı modellerden ayrılıyor. Ayrıca, markanın pedallı çöp kovası türleri, kova içinde yer alan kulbu sayesinde daha kolay taşınıyor ve hijyenik kullanımı destekliyor.

Banyo Çöp Kovası Nasıl Seçilir?

Banyo için çöp kovası seçerken tasarıma ve hijyenik kullanıma önem vermek gerekiyor. Özellikle banyolar için pedallı kovalar, daha titiz bir kullanım sunduğu için öncelikli tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Madame Coco çöp kovaları arasında öne çıkan pedallı ürünler, banyo için ideal bir kullanım sunuyor. Ayakla basılıp kapağı kolayca açılan pedallı kovalar, temizliğe önem verenlerin tercihi oluyor.

Tasarım açısından ise çok fazla yer kaplamayan küçük tasarıma sahip çöp kovaları, banyo için daha işlevsel bulunuyor. Özellikle dar alanlarda fazla yer kaplamayan küçük ürünleri seçebiliyorsunuz. Çöp kovası seçerken banyo dekoru ile uyumlu ürünlere de öncelik vermek gerekiyor. Madame Coco’nun pastel renklerde çöp kovaları, farklı banyo dekorları ile uyumlu kullanılabildiği için banyo dekorunuzla uyumlu olan modeli seçmeniz, kolaylaşıyor. Ayrıca, örgü desenli kovalar, çamaşır sepeti gibi banyo gereçleri ile uyumlu olduğu için beğenilen modellerden oluyor.

Madame Coco Banyo Çöp Kovası Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Madame Coco banyo çöp kovası çeşitleri pedallı tasarıma sahip olduğu için banyoda rahat bir kullanım sunuyor. Eliniz bulaşmadan doğrudan pedal ile açarak içine çöp atabilirsiniz. Aynı şekilde çöp poşeti yerleştirmek veya çöp kovasını boşaltmak da kolay oluyor. Ürünler arasında yer alan kapaklı çöp kovalarında ise kapağı çıkararak çöp poşetini çıkarmak gerekiyor. Kullanımı oldukça kolay olan kapaklı çöp kovalarının ebatları değiştiği için ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Madame Coco Banyo Çöp Kovaları Kaç Litre?

Madame Coco banyo çöp kovaları, ürün türüne göre farklı hacimlere sahip oluyor. Pedallı banyo kovaları, 15 litre ile 25 litre arasında değişebiliyor. Özellikle 15 litrelik daha küçük kovalar, banyo için ideal oluyor ve kova modelleri, ince uzun tipi ile hem az yer kaplıyor hem de kibar bir duruş sergiliyor. 25 litrelik pedallı çöp kovaları ise kalabalık aileler için doğru seçim oluyor. Pedalsız çöp kovaları da diğer modeller gibi değişen ebatlar ile alıcıya ulaşıyor. Madame Coco, geniş hacimli kovalar ile birlikte daha küçük banyo kovalarını da ürünleri arasında sizlere 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Madame Coco Banyo Çöp Kovası Fiyatları

1 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
DSACategoryId/60002028/455418/18021925/18021941/madamecoco