Madame Coco Banyo Havlusu Nasıl Olmalı?

Madame Coco banyo havlusu farklı model, boyut ve stillerde alternatiflere sahiptir. Banyo havlusu dendiğinde çeyiz ya da hamam seti seçeneklerine göz atabileceğiniz gibi, eskiyen banyo havlularınız yerine yepyeni farklı havlu modellerinden de satın alabilirsiniz. Madame Coco banyo havlusu boyut olarak 90x150 cm ya da 70x140 cm seçeneklerine sahiptir. Madame Coco'da pek çok farklı renkte ve desende havlu çeşitlerine rastlayabileceğiniz gibi, dantelli, nakışlı, bambu ve yüzde yüz pamuk banyo havlularını da tercih edebilirsiniz. Madame Coco banyo havlusu çok kolay kuruması, yüzde yüz emici özelliğiyle kolaylıkla ve kısa sürede kurulanmanızı sağlaması ve cildinize dost yumuşak dokusuyla bir banyo havlusundan beklenen en etkili performansa sahiptir.

Madame Coco Banyo Havlusu Nasıl Katlanır?

Madame Coco banyo havlusunu katlarken farklı katlama stillerinden faydalanabilirsiniz. Banyo havluları boyutları nedeniyle banyo dolaplarında fazla yer kaplayabilir ve düzenli yerleştirilmeleri ve muhafaza edilmeleri bu nedenle zorlaşabilir. Madame Coco havlunuzu katlarken rulo katlama stilini tercih ederek yerden tasarruf edebilirsiniz. Dikdörtgen şekilde katladığınız havlunuzu rulo şeklinde sararak dolaba yerleştirebilir ve havluların bu şekilde daha az yer kaplamasını sağladığınız gibi banyo dolabınızda daha estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Banyo havlularınızı renklerine göre ayırarak da katlayabilir ve bu şekilde kullanacağınız zaman daha kolay erişim sağlayabilirsiniz. Madame Coco havlunuzu kare ya da dikdörtgen şekilde katlayarak üst üste koyabilir ve yine düzenli bir banyo dolabına sahip olabilirsiniz. Eğer boyut olarak daha küçük bir Madame Coco banyo havlusu katlayacaksanız minik rulolar halinde katladığınız havluları estetik ve hoş görünümlü bir sepetin içine yerleştirebilir ve misafirlerinizin kullanımı için banyonuzun görünür bir yerine konumlandırabilirsiniz.

Madame Coco Banyo Havlusu Nasıl Yıkanır?

Banyo havlusunun temizliği için yıkama koşullarına dikkat etmek ve belirli aralıklarla düzenli bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştirmek gerekir. Bunun için öncelikle yıkanacak banyo havlularını renklerine göre ayırmak önemlidir. Banyo havlusunun etiketinde yer alan yıkama şartları da mutlaka incelenmelidir. Eğer havluda dantel, işleme ya da başka bir kumaş parçası varsa bu parça yıkamada ısıdan negatif etkilenerek yıpranabilir, rengi solabilir, işlemesi bozulabilir. Madame Coco banyo havlusu mutlaka uygun bir deterjan, yumuşatıcı ve sıcaklıkta yıkanmalıdır. Eğer havlunuz beyazsa ve oldukça kirliyse 90 derecede yıkamayı tercih edebilir, renkli havlularınızı ise en fazla 60 derecede yıkayarak renklerinin canlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Madame Coco banyo havlunuzu haftada en az bir kere yıkamanız gerçek bir hijyen sağlamak açısından son derece önemlidir. Havlularınızın yıkamadan önce tamamen kuru olması da önemli bir püf noktasıdır. Eğer havlularınızı nemliyken yıkarsanız yıkamanıza rağmen banyo havlularınızda istenmeyen bir nem kokusu oluşabilir. Bu hoş olmayan kokuyu önlemek için kirli havluları kurutarak yıkamayı unutmamalısınız. Havlularınızı biriktirerek birlikte yıkamanız yumuşak kalmaları açısından önemlidir. Başka kıyafetlerle birlikte yıkanan havlular daha çabuk sertleşerek yıpranabilir. Yine yıkama suyuna eklenebilecek bir miktar sirke havlularınızın yumuşak kalmasını sağlayacaktır.

Madame Coco Banyo Havlusu Nasıl Bağlanır?

Madame Coco banyo havlusu yumuşak dokusu ve kaliteli dokumasıyla son derece dayanıklı ve kullanışlı bir havlu çeşididir. Pek çok havlu çeşidi sert dokusu nedeniyle cildi tahriş ederken, Madame Coco banyo havlusu hassas ciltlere uygun yapısıyla tüm nemi hapseder ve keyifle kurulanmanızı sağlar. Kurulanma işleminde havlu bağlama stili de önemlidir. Banyo havluları farklı stillerde bağlanarak kullanılabilir. Bu şekilde havlunuzu banyo sonrası uzun süre rahatlıkla kullanmanız da mümkün hale gelir. Madame Coco banyo havlusuyla saçınızı bağlamak için öncelikle başınızı önünüze eğmeniz gerekir. Saçlarınızı havluyla sardıktan sonra havlunun ucunu çevirerek tepede bağlayabilir ya da her iki havlu ucunu birbirinin üstüne koyarak saçlarınızın kurumasını bekleyebilirsiniz. Madame Coco banyo havlusunu vücudunuza sarmak için ise havluyu sardıktan sonra üste gelen kısmı alttaki parçanın altına sıkıştırmanız gerekir. Bu şekilde bağladığınız Madame Coco havlunuzla kolaylıkla kurulanma keyfi yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Madame Coco Banyo Havlusu Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 88 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010074/9010079/madamecoco