Madame Coco çarşafları, saten, ranforce, havlu ve penye kumaş çeşitleri kullanılarak, lastikli ve lastiksiz şekilde üretilmektedir. Uyku konforu ve sağlığı gözetilerek en yüksek kalite kumaş ve üretim tekniği kullanılmaktadır. Madame Coco çarşaflar, yumuşak dokusu sayesinde uyku boyunca rahat hissettirir. Nemi en iyi şekilde emer, nefes alır ve ısıyı dengeler. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında güvenle kullanılabilir.

Madame Coco çarşaf ve yastık kılıfları düz ve desenli modellerde satışa sunulmuş olup, isteğe göre farklı nevresim ve pikelerle birlikte kullanılabilir.

Madame Coco Çarşaflarda Hangi Kumaş Türleri Kullanılır?

Yatak odası tekstili ürünlerinin kalitesi, sağlıklı ve konforlu bir uyku için yatak kalitesi kadar önemlidir. Madame Coco çarşaf ve yastık kılıfları yüksek kalite pamuk kumaş kullanılarak üretilmiştir. Kumaş ve dokuma kalitesi sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Madame Coco çarşaflarda, kullanım talimatlarına uygun yıkandığı takdirde, zaman içinde oluşan sertleşme, yıpranma ve renk solma gibi durumlar meydana gelmez. Ranforce, penye ve havlu lastikleri çarşafların lastik kısımlarında gevşeme gibi deformasyon problemleri yaşanmaz.

Zarif ve şık desenlerin tercih edildiği Madame Coco çarşafları, yatak odalarına bahar havasını taşıyarak enerji verir.

Madame Coco çarşaf ve nevresim takımlarında, beyaz, mavi, taş, pudra, gri, ekru, toprak gibi yatıştırıcı ve sakinleştirici özellikli soft renkler kullanılmıştır. Açık renkler, yatak odasında dinginlik ve huzur sağlamasının yanında, renk solmalarına karşı daha dayanıklıdır.

Madame Coco çarşaf ve yastık kılıfları, özgürce kombin yapılmasına olanak sağlar. Nevresim takımı satın alma zorunluluğunu ortadan kaldıran Madame Coco tek ve çift kişilik çarşaflar, istenilen nevresim ve pikelerle kombinlenerek kullanılabilir.

Madame Coco Çarşaf Ölçüleri Nedir?

Madame Coco çarşafları, tek kişilik, çift kişilik ve battal boy olmak üzere 3 farklı ebatta üretilmektedir.

Lastikli tek kişilik çarşaf modelleri 100x200 cm ölçülerinde; lastiksiz tek kişilik çarşaf modelleri 160x240 cm ölçülerindedir.

Lastikli çift kişilik çarşaf modelleri; 160x200 cm ölçülerinde; lastiksiz çift kişilik çarşaf modelleri 240x260 cm ölçülerindedir.

Lastikli king size çarşaf modelleri; 180x200 cm ölçülerinde; lastiksiz king size çarşaf modelleri 260x280 cm ölçülerindedir.

Lastikli çarşaf satın alırken kimi zaman yatağın yan yüzeyleri karışıklığa sebep olabilir. Lastikli çarşaf Lastikli çarşaflarda ölçü, yatağın üst yüzeyini ifade eder. Yatak ebatları 160x200 cm ise, aynı ölçüde lastikli çarşaf kullanılması gerekmektedir.

Ranforce Kumaş Nedir?

Çarşaf ve nevresim takımlarının özelliklerinde sıklıkla karşılaşılan ranforce ifadesi, kumaşın türünü belirtir. Çarşaflar genellikle %100 pamuktan üretilmekte olup, kumaş sıklığı değişkenlik gösterir. Çarşafın kalitesini belirleyen etkenlerden biri iplik çeşidi ise, diğeri de kumaş dokuma sıklığıdır. Kumaş sıklığı, 1 cm2’lik alandaki iplik sayısını ifade eder.

Ranforce kumaşta, 1 cm2’lik alandaki iplik sayısı, 55-70 tel arasında değişiklik göstermektedir. Ranforce kumaş, kaliteli, sağlıklı ve dayanıklıdır. Ranforce çarşaflar yumuşak dokulu, konforlu ve temizliği kolay ürünlerdir. Madame Coco çarşaf modellerinin büyük kısmı %100 pamuk ranforce çarşaf olarak üretilmektedir.

Ranforce haricinde, ekonomik, ütü gerektirmeyen, esnek kumaşıyla kullanım kolaylığı sağlayan penye ve havlu çarşaf modelleri de Madame Coco’nun sıklıkla tercih edilen ürünleri arasındadır.

Madame Coco Çarşaf Nasıl Yıkanır?

Madame Coco çarşaf, yastık ve nevresim takımları %100 pamuklu kumaştan üretilir. Kumaş özelliği itibariyle renk solma, çekme, sertleşme gibi sorunlar yaşanmaz. Çamaşır makinesinde, benzer renklerle bir arada, 30 derece sıcaklıkta, pamuklu programda yıkanmalıdır. Düşük sıcaklıkta ütüleme yapılmalıdır.

Çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimler kurutma makinesinde kurutmaya ve kuru temizleme yapılmaya uygun değildir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Madame Coco Çarşaf

82 ürün listeleniyor
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kumaş Türü
Toplam 36 / 82 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?