Evinizin dekorasyonuna renk katacak banyo paspas takımları; Madame Coco ayrıcalığı, şık desenler ve göz alıcı renklerle tasarlanıyor. Rengarenk ürünler, küçük bir dokunuşla banyonuzun havasını değiştiriyor. Modern çizgiler taşıyan sıcacık desenlerle bezenmiş paspas çeşitlerini, tüm banyo konseptlerinde keyifle kullanabiliyorsunuz. Kaliteli ve zarif ürünlere Madame Coco şıklığı ile sahip olmak için online satış kanallarını güvenli bir biçimde kullanarak zamandan da tasarruf sağlamak mümkün oluyor. 

Banyo Paspas Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Kir ve leke tutmayan tasarımları, Madame Coco banyo paspas takımı modellerini işlevsel ürünlere dönüştürüyor. Kolayca temizlenen ve keyifle kullanılan paspas takımı çeşitleri, banyonuzun renk ve genel dekorasyonuna kusursuz uyum sağlıyor. Banyonuza bahar havası getiren çiçekli tasarımlar, birçok renk ve aksesuarla bir arada rahatlıkla kullanılıyor. Uzun süre sıkılmadan kullanabileceğiniz düz renkli ürün modelleri, kendinden desenli ya da tamamen düz renklerden oluşuyor. Paspas takımı modelleri, açık ve pastel tonlarından başlayarak, mürdüm ve siyahlara uzanan geniş bir renk skalasında sunuluyor. Benzersiz modelleri ve sınırsız renk seçenekleri ile Madame Coco paspas takımları, hem kendi eviniz için hem de hediye olarak sevdikleriniz için mükemmel seçenekler oluşturuyor. 

Banyo Paspası Nasıl Olmalıdır?

Banyonuzun sürekli olarak kuru kalmasını sağlayan banyo paspasları, işlevsel olarak da ev kazalarının önlenmesine katkıda bulunuyor. Kaydırmaz tabanlı Madame Coco banyo paspas takımı modelleri, zemine güçlü bir tutuşla yapışarak güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor. Banyo paspas takımlarını, ürünü kullanacağınız banyonun büyüklüğüne göre tercih edebiilrsiniz. Küçük ebatlı banyolarda, yalnızca banyo halısı tercih ederek alandan tasarruf edebilirsiniz. Banyo halısı ve küçük paspas bir arada kullanıldığında, banyonuzun dekoratif görünümü, yepyeni bir şıklık kazanıyor. Modern çizgiler taşıyan banyolar için düz renkli ve geometrik desenli banyo paspası modellerini tercih edebilirsiniz. Küçük banyolar için tercih etmeniz gereken ürünler, açık ve pastel renklerle tasarlanmış banyo paspas takımlarından oluşuyor. Zira açık renkler, küçük alanların daha geniş görünmesine katkıda bulunuyor.

Banyo Paspası Hangi Programda Yıkanır?

Ürünün zemine güvenli bir biçimde yerleşmesini sağlayan silikon yüzey, sıcak ve uzun süreli yıkama programlarında zarar görebiliyor. Sıcak su ve aşırı çitilemenin etkisiyle yıpranan alt silikon yüzey, zamanla banyo paspaslarının zemindeki sağlam tutuşunu kaybetmesine neden oluyor. Bu sebeple, paspasların, kısa ve soğuk su yıkama programında temizlenmesinde büyük yarar bulunuyor. Kolayca temizlenen üst yüzey, 30º soğuk su içeren yıkama programlarında bile başarıyla kirlerden arındırılıyor. Banyo paspaslarını, dilerseniz, elde hassas biçimde yıkayarak da kolayca temizleyebilirsiniz. Yıkama sonrası sıkma ya da makinede kurutma yapmadan, sererek kurutmanız, ürünlerin uzun ömürlü olmasında fayda sağlıyor. Ayrıca, banyo paspas takımlarını temizlerken, kesinlikle beyazlatıcı, çamaşır suyu ya da yumuşatıcı kullanılmaması gerekiyor. 

Madame Coco Banyo Paspası Koleksiyonunu Gördünüz mü?

En kaliteli ürünleri en ideal fiyatlarla satışa sunan Madame Coco, banyoların dekorasyonu için gereken ürünleri de geniş bir yelpazede sunuyor. Zevkinize göre tercih edebileceğiniz düz, baskılı ve kendinden desenli banyo paspas takımlarını, diğer banyo aksesuarları ile birlikte Madame Coco'nun zengin ürün koleksiyonlarında bulabilirsiniz. Her zevke ve her bütçeye hitap eden ürünleri ile Madame Coco, şıklığınızı ve tarzınızı yansıtmanız için çok sayıda farklı ürün çeşidi tasarlıyor. Hem günlük kullanım hem de çeyizlik ürün arayışlarında size benzersiz teklifler sunan markanın cazip fiyat seçenekleri, evinizin tüm ihtiyaçlarını bir arada bulmada büyük kolaylık sağlıyor. Avantajlı satış fiyatları ile beğeni kazanan Madame Coco paspas takımlarından çok sayıda edinerek, banyonuzun enerjisini sıklıkla yenileyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Madame Coco Banyo Paspas Takımı & Banyo Halısı

11 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?