Marshall, birçok ihtiyacı karşılayan geniş ürün gamı sayesinde sektörün önde gelen boya markaları arasında yer alıyor. Marka, kurulduğu 1954 yılından bugüne dek yüksek performanslı ürünleri tüketiciyle buluşturuyor. 1998 itibariyle boya ve kaplama şirketi AkzoNobel bünyesinde faaliyetlerine devam eden Marshall markası ürünlerini çevreci bir yaklaşım izleyerek piyasaya sunuyor. Ürünlerinde kullandığı uçucu madde oranlarını Avrupa Birliği’nin belirlediği standartların da altına indirgeyerek, insan ve çevre sağlığının korunmasına katkıda bulunuyor. Marshall aynı zamanda boya formüllerinde daha çok su kullanarak temiz havaya destek oluyor, markanın sentetik olan tüm ürünleri kurşun içermiyor. Marshall boya, iç ve dış mekanların çevresel faktörlerden minimum seviyede etkilenmelerini sağlıyor. Her bir ürün için özel olarak geliştirilmiş formüller sayesinde uzun ömürlü, dayanıklı ve beklentileri karşılayan sonuçlar elde ediliyor.

Marshall Boya Modelleri

Marshall markası farklı türde mekanların ihtiyaçları doğrultusunda gelişmiş ürün seçeneği sunuyor. İç mekan, dış cephe, ahşap, kapı, dolap, metal gibi çok daha fazla yüzey ve malzeme için geniş seçenek sunan Marshall boya modelleri arasında doğru seçim yapmak mümkün oluyor. Marshall boyalar, boyanın uygulanacağı alan ya da materyal ne olursa olsun, daha az boya kullanılarak yüksek performanslı sonuçlar alınmasını sağlıyor. Bu sayede tasarruflu bir boya tecrübesi gerçekleşirken vakitten de kazanım sağlanıyor. Marshall boyalar, geniş renk skalasına sahip ürün gamını yüksek örtücülükle ve dayanıklı yüzeylerle birleştiriyor. Silinebilir, ağır kokmayan, zaman içerisinde rengi değişmeyen su bazlı boyalar konforlu kullanım alanları yaratıyor. İç mekanlar için geniş renk skalası sunan Marshall, renklerin canlılığı kadar uzun süre dayanıklı olmalarına da özen gösteriyor.

Marshall boya modelleri, dış yüzey ve cepheleri daha dayanıklı ve korunaklı hale getirirken, iç mekanlarda kolay uygulanabilen verimli bir boya deneyimi sağlıyor. Boyalarda kullanılan hammaddeler titizlikle, amaca uygun olarak seçiliyor. Marshall, uzun süreli kullanım ömrü sağlayan boyaları sayesinde tekrar gerektirmeyen sonuçlar veriyor, Marshall’la boyanan yüzeyler daha uzun ömre sahip oluyor. Mekanların sık boyanmalarını gerektirmeyen, daha az kir tutan boyalar sayesinde zamanın verimli kullanılması sağlanıyor. Marshall boyalar bunların yanı sıra, dış cephe ve yüzeyler için geliştirdiği özel ürünlerle enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı oluyor. Marka, boyada kullanılan çevre güvenliğine özen gösteren içerikleriyle daha sağlıklı ortamların yaratılmasına katkıda bulunuyor.

Marshall Boya Fiyatları

Yüksek kaliteli, amaca uygun, çevreci bir yaklaşımla üretilen Marshall boyalar, etkili sonuçlarıyla tüketici beklentilerini karşılıyor. Bunun yanında üretim aşamasında sürdürülebilirliği ve verimliliği de destekleyen Marshall, gereksiz ambalaj kullanımında bulunmuyor. Marka, tüm ürün ambalajlarını geri dönüşümlü malzemelerden üretiyor. Boyama sonrasında kullanılan ambalajlar geri dönüştürülebiliyor. Marshall markası bu sayede mekanları güzelleştirirken, çevreyi de korumaya özen gösteriyor. Bu çevreci yaklaşım fiyatlara da yansıyor. Marshall boya fiyatları, boyanın tercih edileceği alana göre farklılık gösteriyor. Her türlü yüzey için etkin sonuç vadeden Marshall boyalar, dengeli bir fiyat aralığında yer alıyor.

Tüketicilerin değişken beklentilerine hızla yanıt veren Marshall, iç mekanların daha sağlıklı, ferah ve konforlu alanlar olmasını sağlarken, dış mekanların uzun süre dayanıklı olmalarına yardımcı oluyor. Yüksek teknolojiyle, etkin sonuç için üretilen Marshall boyalar her türlü yüzey için özel olarak geliştiriliyor. Bu noktada boyanın kullanılacağı materyalde ya da yüzeyde doğru ürün seçiminin önemi artıyor. Marshall, yüzeylerin ihtiyaçları doğrultusunda, dayanıklı ve kullanışlı ürünler geliştirerek kullanıcının zaman kaybetmemesine yardımcı oluyor. Hızla gelişen boya sektöründe sürekli gelişen dünya trenlerini yakından takip eden Marshall, yüksek performans gösteren ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla tüketicilere sunuyor.

Marshall Boyalar ve Boya Aksesuarları

50 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Marshall
  2. Dekor
  3. Filli Boya
  4. Pamukkale
  5. ECO SERVİS
  6. İzmir Fırça
  7. Polisan
  8. Hiper
  9. Dyo
  10. Best
  11. Betex
  12. Koala
  13. Sgs
  14. Fawori
  15. Fbs
  16. Dizayn Tools
  17. Pass
  18. BRV
  19. Akçalı
  20. Ennalbur
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Marshall
DSACategoryId/60002705/2147483620/80081048/60001216
BAŞA DÖN