En Ucuz ve Kaliteli Metal Karyolalar

Temizlik açısından kolaylık sağlayan, hafifliği ile rahatça taşınan, şık ve uygun fiyatlı metal karyola ürünleri, kategori içinde kullanıcıları bekliyor. Ferforje desenlerle süslenen yataklar, demir destekleri ile dayanıklılık vadediyor. Yatak odalarının şık parçaları olan karyolalar, çiziklere karşı korumalı özel ambalajları ile kullanıcılara ulaştırılıyor.

Metal Karyola Fiyatları

Metal karyola fiyatları; karyolanın tasarımı ve kullanılan malzeme gibi özelliklere göre değişiyor. Ahşap veya metalden oluşan yan bağlantı sacları, yatak altı taşıyıcı kısmı, yerleri çizmemesi için tasarlanan plastik uçlu takoz parçaları da ürünlerin fiyatlarını farklılaştırıyor. Yatak başı da bulunduran karyolalar, düz yatak altlarından daha yüksek fiyatlarla etiketleniyor. Ferforje olan tasarımlar; paslanmaz özellikleri, demirin işçilik farkı ve kullanılan boya çeşitleri ile fiyatlar arasında değişkenlik oluşturuyor. Metal karyolalar, sundukları çeşitli renk alternatifleri ile de fiyat farkına sebep olabiliyor.

Çift kişilik ürünler, tek kişilik karyola modellerinden daha pahalı olurken, katlanabilir portatif modeller de kendi içlerinde ayrı bir fiyat skalası bulunduruyor. Ev içi kullanım için uygun olan; otel, yazlık gibi alternatif yerlerde de kullanılabilen yataklar, her ihtiyaç ve bütçeye uygun seçenekler bulunduruyor. Hasta yatakları, fiyat açısından daha yüksek rakamlarla satışa sunulurken, otomatik aksam bulunduran çeşitlerse farkı biraz daha açıyor. Kimi somyalar yatak bulundururken, kimi görsellerde yer alan yataklar ise fiyata dahil edilmiyor.

Fiyatlar kıyaslanırken, sitede yer alan karşılaştırma özelliğinden de destek alınabiliyor. İki veya üç ürünün aynı anda birbiriyle kıyaslanabildiği özellik kullanılırken mobilyaların tüm özelliklerinin dikkatle incelenmesi öneriliyor. Görseldeki yatağın fiyata dahil olup olmadığı gibi detaylar ise açıklamalardan öğrenilebiliyor.

Metal Karyola Modelleri

Metal karyola modelleri, standart yatak boyutlarına uyum gösteriyor. Ortopedik yataklar, sünger yataklar ve şişme yataklara uygun olan karyola modelleri, tek ve çift kişilik seçeneklerinin yanına battal boyu da ekliyor. Çocuk ve bebek yatakları da ürünler arasında kendine yer buluyor. Bebek ve çocuk modelleri, üzerlerine aksesuar takmak için uygun demir kalınlıkları ile oyuncakların kullanımına da imkan tanıyor.

Farklı renk seçenekleri sunan markalar, genellikle beyaz, bordo, siyah ve gri renklerde ürün alternatifleri bulunduruyor. Konforlu uykular vadeden ürünler, dayanıklılık özellikleri ile uzun yıllar kullanılabiliyor. Portatif, katlanabilir yatakların da bulunduğu kategoride kiler veya ardiye alanlarında kolaylıkla depolanabilen, açılır kapanır modeller de yer alıyor.

Şık ve dekoratif alternatiflerle diğer mobilyalara kolaylıkla uyum sağlayan yataklar, ergonomiye uygun karyola boyu ile konfor ile eş anlama geliyor. Karyola ebatları, genellikle 90 x 200 cm., 140 x 200 cm., 180 x 200 cm. boyutlarında alternatif kazanıyor. Karyolaların sahip oldukları farklı garanti süreleri de ürün açıklamaları bölümünde kullanıcılarla paylaşılıyor. Ürünler üzerinden seçim yapılırken açıklamalar ve ürün görselleri, kullanıcılara yol gösteriyor.

Modeller, estetik değerleri kadar somyanın taşıdığı ağırlık, karyolanın yatak bulundurup bulundurmaması, yatakların özellikleri gibi detaylar ile de çeşitleniyor. Uzun veya kısa ayak ucu bulunduran karyola modelleri, monte veya demonte hâlde çeşitli alternatifler ile kullanıcılara sunuluyor. Yataklar, çizilmeye karşı cilalanabiliyor. Kimi tasarımlar, hastaların kullanımına uygun olarak alçaltılıp yükseltilebilen baş kısmı bulunduruyor. Metal hasta karyolaları, otomatik alternatifler de sunuyor. Otomatik yataklarda kumanda bulunup bulunmadığı, ürün özelliklerinden kontrol edilebiliyor.

Farklı modellerdeki ürünler, klasik veya modern tarzlarla yatak odalarına stil katıyor ve diğer mobilyalarla uyumlu seçilirken beğeni toplayan dekorasyonlara imza atılmasına katkı sağlıyor. Ürünler üzerinden renk ve ebat seçimleri yapılabiliyor. Metal somya ürünleri, farklı renk, fiyat ve model alternatifi ile kullanıcılarla buluşuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Metal Karyola Fiyatları

570 ürün listeleniyor
Unimet
Mobilya Dükkanım
Metalia
Hier
Evger
Püff Konsept
Argimo
Gözde Mobilya
Mobpazar
Abronya
Kuban Life
MetaLiga
Limni Home
Ejder Metal
HFT Home
Harmony House
Kalender Ranza
Kraker
Yüceer Home
Brz Sleep
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 42 / 570 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?