Özgün tasarımları ile mekanlarda yerini alan TV ünitesi modelleri, televizyonların ve DVD’lerin mekanın en uygun köşesinde konumlanabilmesini sağlar. Televizyon üniteleri, işlevsel kullanım imkanı sunar. Rafları, dolapları ve televizyonu kolay bir şekilde yerleştirebileceğiniz bölmeleri ile dekorasyon stilinizi de tamamlar. Minar TV ünitesi modelleri arasında farklı materyallerden tasarlanan özel seçenekler vardır.

Minar TV Ünitesi Çeşitleri

Genellikle siyah, beyaz ve kahverengi tonlarından üretilen materyallere ek olarak farklı renklerde aksesuar seçimleri ile birleştirilen tasarımlar da yapılır. Farklı zevklere hitap eden üniteler arasında dilerseniz ünitenin TV bölmesini kullanarak duvara monte edebileceğiniz seçenekler de sizlere sunulur. Minar TV ünitesi modellerinin çekmecelerine kumandalarınızı, dergilerinizi, CD ve DVD’lerinizi de koyabilirsiniz. Eğer ilgi duyuyorsanız oyun konsolunuzu ve oyunlarınızı da TV ünitesine yerleştirerek istediğiniz her an ulaşılabilir bir alanda olmalarını sağlayabilirsiniz.

Genellikle salon ve oturma odalarında kullanılan televizyon ünitesi modelleri, yerleştirilecekleri alanların genişliğine göre seçilir. Alanınızın geniş olduğunu düşünüyorsanız TV ve TV aparatlarının tamamını aynı üniteye koyabileceğiniz raflı, dolaplı ve çekmeceli modelleri kullanabilirsiniz. Eğer dar bir alana sahipseniz duvara monte edilebilecek tablo ünite modellerini ya da televizyon boyutlarına yakın bir ünite modelini tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Minar TV Ünitesi Modelleri

Dekoratif açıdan da şık olan Minar TV ünitesi modelleri, oturma odası takımları, koltuk takımları ve köşe koltuk takımları ile uyumludur. Üniteler arasında tek renkli tasarımlar olabildiği gibi iki ya da üç renkten oluşabilen tasarımlar da yer alır. Raflı tasarımların bölmeleri, kitaplık olarak da kullanılabilir. Böylelikle küçük evlerde işlevsel kullanım olanağı elde edilmiş olur. Geniş ve uzun olan raf kısımları aynı zamanda dekoratif objelerinizi de dizebileceğiniz özel alanı sizlere sunar.

Ahşap, ceviz ve lake gibi materyallerden tasarlanan üniteler, estetik görünümleriyle dekorasyon stillerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Minar TV üniteleri, kolay kurulabilen ve kullanım ömrü uzun olan üniteler arasındadır. Ayrıca zigon sehpalarınızı da koyabileceğiniz ünite modelleri, iki ayrı eşyayı bir arada bulundurabilmesi ile sizlere avantaj sağlar. Çeşitlilik sunan Minar tasarımları arasında LCD, IPS ve LED televizyonlar, sinema sistemleri ve kartlı dijital yayın cihazlarını da koyabileceğiniz üniteler vardır. Konforlu bir yaşam alanı oluşturabilmenize imkan sağlayan TV ünitesi modellerini inceleyerek sizler de dekorasyon stilinize uygun seçeneklere sahip olabilirsiniz.

 Televizyon ünitesi alırken nelere dikkat edilmelidir?

Mobilyalarınız ve yaşam tarzınız ile örtüşebilecek olan modeller her zaman öncelikli seçeneğiniz olmalıdır. Ünitelerin monte edileceği alan ile uyumlu boyutlarda olması da sorun yaşamamanız için önemlidir. Ayrıca geniş üniteye ihtiyaç duyuyorsanız kapaklı bölmeleri olan modelleri tercih edebilirsiniz.

 Televizyon ünitelerinde aranan özellikler nelerdir?

 Farklı amaçlara hitap edebilecek televizyon üniteleri, yaşam alanlarınıza özel bir duruş kazandırır. Televizyon ile birlikte kullanabileceğiniz elektronik cihazları bir arada barındırabilecek bir model olmalıdır. Duvara monte edilebilen modeller, geniş mekanlar için uygun seçenekler arasındadır. Büfe özelliği sunan camlı bölmeleri olan modelleri seçerseniz değerli cam eşyalarınızı da o bölmede sergileyebilirsiniz.

 Televizyon ünitesinin temizliği ve bakımı nasıl yapılmalıdır?

 Dekoratif özellikler barındıran ve farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle tasarlanan televizyon ünitelerini düzenli aralıklar ile temizlemelisiniz. Televizyon ve diğer elektronik cihazları taşıyan üniteler yoğun toza maruz kalır. Manyetik alan yaratan cihazlar ortamdaki tozu üniteye çeker. Bu sebeple, günlük olarak bir bez yardımıyla temizliğini yapmalısınız. Ahşap modelleri ise ahşap parlatıcı yüzey temizleyicileri ile temizleyebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Minar TV Ünitesi Fiyatları & Modelleri

Toplam 24 / 50 ürün
DSACategoryId/18021303/18021336/60002028/18021299/18021389/minar