Kişilere konforlu yataklar aracılığıyla kaliteli dinlenme süreci yaşatan ve yaşamlarına değer katmayı amaçlayan Mobser yatak modelleri, mutlu uyandığınız bir geleceğin kapılarını aralar. Tüm araştırmalar kaliteli uykunun insan hayatındaki etkisini uzun uzadıya anlatırken, Mobser sizi maksimum teknolojik altyapıyla tasarlanan yatak alternatifleriyle buluşturur. Geceyi aralıksız bir uykuyla geçirip, güne dinlenmiş ve enerjik başlamanız için size tüm donanımları sağlayan Mobser yatak çeşitleri, yaylı, visco, sünger yataklar gibi seçenekleri ve yatak pedlerinin en gelişmiş modellerini size sunar. 

Kusursuz Konfor Sağlayan Seçenekler

Mobser yataklar dayanıklı yay sistemleri sayesinde size kusursuz bir konfor olanağı sağlar. Vücut ısınıza ve ağırlığına duyarlı olan özel örme kumaşlara sahip seçenekler dört mevsim kullanımınıza uygun alternatiflerdendir. Yataklar bedeninizde bulunan tüm noktalara gerekli olan desteği sağlayarak kan dolaşımınızı dengeler ve size özel fayda yaratır. Uyuşma, ağrı ve sızı gibi problemlerinizde büyük oranda iyileşmeye yardımcı olan Mobser modelleri ile derin uyku evreniz uzar. Bedeninizin uykuda kendini yenileme gücüne de ortam hazırlayan yataklar, hayat kalitenizin bütününe etki eder. 

Mobser Yatakların Teknik Faydaları 

  • Özel örme kumaşa sahip birçok model yüksek buhar geçirgenliği sayesinde nefes alan yapılarıyla terlemenizi engeller. 
  • Uyku ortamınızın serin ve kuru olması uyku kalitenizi artırır. 
  • Bonel yay sistemi sayesinde  ekstra konfor hissi yakalarsınız ve yatağınızın çökmesi gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.
  • Bonel yay sistemi ürününüzün ömrünü uzatır, ekstra yay adedi ile vücut ağırlığınızı yatağın tüm yüzeyine yayar ve bedeninizin baskısını azaltır. 
  • Kumaşlar vücut ısınıza dayanıklı ve anti bakteriyel donanıma sahip olan hipoalerjanik kumaştan üretilir.

Ortopedik Yüzey Maksimum Rahatlık 

Mobser yatakları ilham veren bir zarafet ve gözünüzü kamaştıracak tasarımlara sahip oluşlarıyla da dikkat çeker. Odanızda sadelikle birleşen çarpıcı bir şıklık yaratacak modellere sahip olan markanın ürünleri sizi her açıdan memnun eder. Tasarımların her detayı özenle dizayn edilerek size sunulur. Odanıza ve mobilya ebatlarınıza uygun ölçü alternatiflerine sahip yataklar konforu, rahatlığı ve şıklığı aynı çatı altında buluşturur. 

  • Yatak kenarına oturma alışkanlığını sürdürenler için kenar destek süngerleri bulunur. 
  • Flexi PU katman emme gücü konusunda iddialı bir özellik olarak öne çıkar.
  • Cool Max donanımı terlemenizin ve yatağın terden kaynaklı nemlenmesinin önüne geçilir.
  • Hareket aktarımını azaltmada etkili özellik aynı yatağı paylaşan kişiler açısından fayda yaratır.
  • Yataklar doğa dostu malzemelerle üretilir ve bu özellik sayesinde dünyaya katlı sağlar.

Her Detayda Üst Düzey Konfor

Mobser yatak seçenekleri size her detayda konfor sunar. Böylelikle rahat ve deliksiz uyku deneyimini yaşamınızın merkezine alabilirsiniz. Ürünler, günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atarak, mükemmel bir dinlenme süresi yaşamanızı olnaklı kılar. Yüksek yoğunluklu mikro fiber özelliği, Flexi Pu katman, konfor katmanı gibi çok sayıda özellik tek bir üründe birleşerek evinize gelir. Sağlıklı hayatın iyi bir uykudan geçtiğine dair sayısız araştırma mevcut. Romatizma, eklem yanmaları, ayak ve bilek şişkinlikleri gibi birçok problem doğru yatağın seçilememesinden kaynaklı olabilir. Mobser yataklar tüm bu olasıklıkları göz önünde bulundurarak, yüksek çapta araştırmalar sonucunda geliştirilmiş ürünlerden oluşur ve size maksimum destek sağlar. Çift taraflı kullanım avantajı da sunan yataklar, olası bir aksilik durumunda size hızlı çözüm şansı verir. 

Mobser Yatak Fiyatları 

Mobser yatak modellerinin tek kişilik, çift kişilik, tek kişilik geniş gibi başlıca alternatifleri bulunur. Söz konusu seçenekler de kendi içlerinde ölçü olarak ayrışır. Yatak fiyatları ürünlerin teknolojik donanımlarına, tasarımlarına, ölçülerine ve benzeri parametrelere göre farklı fiyat aralıkları bulunur. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Mobser Yatak Fiyatları

Visco Yatak
Yaylı Yatak
Yatak Pedleri / Şilteler
160 x 200 cm
90 x 190 cm
150 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm
180 x 200 cm
90 x 200 cm
140 x 190 cm
140 x 200 cm
200 x 200 cm
80 x 180 cm
80 x 190 cm
80 x 160 cm
80 x 200 cm
Çift Kişilik
Tek Kişilik
Tek Kişilik Geniş
Visko
Visko & Yaylı
Yaylı
Sünger
Bambu
Toplam 24 / 24 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/mobser