Gün içinde dinç ve enerjik olabilmek için gece güzel bir uyku uyumak önemlidir. Yatak seçimi uykunun kalitesini etkileyen konuların başında sayılabilir. Bu amaçla uyku problemlerini çözmek için öncelikle yatağınızı değerlendirmeniz gerekir. Ailedeki herkesin her sabah mutlu uyanması için Mondi yatak konforunu tercih edebilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik üretilen modelleri inceleyerek size uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Doğru yatağı seçmek için fiziksel özelliklerinizi, uyku şeklinizi, varsa sağlık problemlerinizi ve bütçenizi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Mondi yatak çeşitleri arasında bulunan ortopedik yatak, katlanır yatak ve yaylı yatak gibi farklı modelleri bir arada inceleme imkanından hemen faydalanabilirsiniz.

Mondi Yatak Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak seçimi yaparken yatağı kimin kullanacağı sorusunun cevaplanması gerekir. Bu bilgiye göre en uygun yatağın belirlenmesi daha kolay olur. Mondi yatakları nasıl seçerim diye araştıran kişiler için yatak seçimi sırasında dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Küçük çocuk ve bebekler için yatak seçerken, onların hassas bedenlerinin rahat edebileceği malzemeden yapılmış bir ürün seçmek önemlidir. Mondi tek kişilik yatak çocukların boyuna uygun ve güvenli bir tercih olabilir.
  • Yetişkinler için omurga sağlığı ön plandadır. Gün içinde bilgisayar başında uzun saatler geçiren kişiler, boyun ve bel ağrısından şikayet ederler. Mondi yataklar bu amaçla sağlığınızı koruyan özellikle üretilir. Ortopedik veya yaylı yatak modellerini inceleyerek size en uygun ürünü seçebilirsiniz.
  • Çift kişilik yataklar evli çiftlerin veya konfor arayan kişilerin ilk tercihidir. Mondi çift kişilik yatak çeşitlerini büyüklük ve özelliklerine göre filtreleyerek güzel bir uyku için ilk adımı atmış olursunuz.
  • Uyku pozisyonunuza ve alışkanlıklarınıza göre yatak sertliğini orta sert, yumuşak veya sert gibi seçenekler arasından belirleyebilirsiniz.
  • Yatak seçimi yapılırken bazalı ve bazasız model seçenekleri de ihtiyaç durumuna göre tercih edilebilir.
  • Yatak odasının büyüklüğü de yatak seçimine etki eden bir konudur. Odanıza göre çok büyük bir yatak aldığınızda yaşam alanınızı kısıtlamış olursunuz ve rahat edemezsiniz. Bu yüzden odanızın ölçülerini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Mondi Yatak Modelleri

Mondi yatak modelleri, kullanılan malzeme ve özelliklerine göre çeşitlenir. Bu modeller arasında pek çok farklı seçenek bulunur. Mondi Magic yataklar, 5 bölgeli torba yay sistemiyle üretilir. Yaylı sistem vücudunuzu destekleyerek rahat ve konforlu bir uyku uyumanızı sağlar. Magic 5 Zone sistemi basıncı her bölgeye yayar ve farklı yay özellikleri ile destekler. Mondi Melodi yatak, Bonel yay sistemiyle çelik telden üretilen bir yatak olarak avantajlı bir kullanım sunar. Yatakta hem konfor hem de dayanıklılık sağlamak için ekstra sünger plaka ve çerçeve sünger kullanılır. Mondi Zero Stress yatak, vücuttaki statik elektriği azaltan yapısıyla ön plana çıkar. Yatağın yapısında yüksek yoğunluklu tabaka kullanılır. Yay sistemi ekstra güçlendirilmiştir ve yatak kumaşında stresi azaltan özel bir apre tercih edilir. Bu sayede kesintisiz bir uyku süresi geçirmenize destek olur. Mondi katlanır yatak, misafirleriniz için kullanmanız amacıyla üretilir. Katlanabilir özelliği sayesinde kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla depolayabilirsiniz. Tek kişilik olarak tasarlanan yatağı tekerlekleri ile istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Seçimlerinizi yapmadan önce Mondi yatak kullananlar tarafından yataklar hakkında yapılan yorumları ve değerlendirmeleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Mondi Yatak Çeşitleri

Mondi tek kişilik ve Mondi çift kişilik yatak çeşitleriyle sizlere seçim şansı sunar. Farklı ölçülerde üretilen yatakları kilonuza, boyunuza ve odanızın ebatlarına göre tercih edebilirsiniz. Mondi 80x180, 90x190, 100x200, 120x200 yatak çeşitlerden birini modelleri de inceleyerek seçebilirsiniz. Yatak çeşitlerini özelliklerine göre değerlendirebilirsiniz. Bazı yataklarda omuz ve üst bacak bölgesinde sert torba yaylar; ayak, kalça ve baş bölgesinde ise yumuşak yaylar tercih edilir. Bu sayede vücut anatomisini destekleyen avantajlı bir kullanım imkanı sunar. Ayrıca yatakta tercih edilen kumaş yüzeyi sayesinde yatak hava geçiren bir yapıya sahip olur. Sağlığınızı destekleyen ortopedik yataklar üretilirken termo felt keçe, jakarlı kumaş ve elyaf malzeme tercih edilir. Yataklarda bulunan bir diğer özellik de yatağın kenarlarında kullanılan dekoratif hava kapsülleridir. Bu bölümler iç kısmın nem ve rutubetten korunmasını sağlar. Çocuğunuz, kendiniz ve aile büyükleriniz için yatak satın almadan önce detaylı bir araştırma yapmanız faydalı olabilir. Bu sayede yatak yapısı, yüksekliği ve özelliklerini de dikkate alarak ailedeki herkese uygun bir yatak satın alma şansınız olacaktır. Mondi tek, çift kişilik yatak çeşitlerini baza ve yatak başlığı gibi ürünlerle birlikte aldığınızda uyumlu ve şık bir görünüm elde edersiniz. Mondi yatak fiyatları ve çeşitlerini en çok tercih edilenler arasından inceleyebilirsiniz.

Mondi Yatak Baza Başlık Alternatifleri

Mondi yatakları baza başlık alternatifleri ile birlikte aldığınızda yatak odanızı modern bir şekilde dekore etme şansına sahip olursunuz. Bunun için farklı renk, model ve kasa yapısıyla üretilen seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Mondi yatak baza başlık seçimi yaparken kapitone, düz veya ahşap dokuda üretilen bazaları veya özel tasarım modellere sahip başlıkları inceleyebilirsiniz. Bazalı yatak seçenekleri ile kullanmadığınız kıyafet ve eşyalarınızı depolayabileceğiniz ekstra alana sahip olursunuz. Yatak başlıkları da hem estetik görünen hem de kullanışlı bir yatak odasına sahip olmanızı sağlar. Mondi yatak modellerine ve fiyatlarına göre istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Mondi avantajlı yatak fiyatları ile bütçenize uygun olan seçenekler arasından birini satın alabilirsiniz. Ayrıca yatak ürünlerine ek olarak yastık modelleri ve seçeneklerini de inceleyerek yatak odanızın ihtiyacı olan herşeyi bir arada bulabilirsiniz. Mağazaları gezmeden aradığınız ürünleri online olarak almanın rahatlığını yaşarsınız.

Mondi Yatak Fiyatları

Mondi 90x190, 150x200, 160x200 yatak fiyatları üretildikleri malzeme, yatak ölçüleri, baza ve başlık gibi detaylara göre belirlenir. Mondi ortopedik yatak fiyatları ve birçok farklı özelliğe sahip olan yatak modellerini, kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre seçebilirsiniz. Güzel ve kesintisiz bir uyku süreci için gereken en önemli şey kaliteli bir yataktır. İstediğiniz yatağa karar vermeden önce Mondi yatak özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bu sayede bütçenize uygun olanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Yatak özelliklerini ve konforunu Mondi yatak yorum ve bilgileri bölümünden inceleyebilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından verilen bilgiler sayesinde kararınızı daha kısa sürede verme şansınız olur. Yatak fiyatları ve yorgan fiyatları tek ve çift kişilik olarak alternatifler sunar. Siz de bu ürünler arasından size en uygun olanı kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Mondi yatak seçenekleri nelerdir?

Mondi tek ve çift kişilik yatak olarak farklı ebatlarda üretilir. Yatağı seçerken oda büyüklüğüne ve yatağı kullanacak kişinin özelliklerine göre 80x180, 90x190, 100x200, 120x200, 150x200, 160x200 gibi yatak ölçülerini dikkate alarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Mondi yatakların ortopedik modelleri var mı?

Mondi yatak modelleri arasında, sağlığınızı desteklemek için kullanabileceğiniz ortopedik yatak seçenekleri de bulunur. Ortopedik yatakları tek veya çift kişilik olarak seçebilirsiniz. 

Mondi katlanır yatak çeşitlerinin özellikleri nelerdir?

Mondi katlanır yatak misafirleriniz için tercih edebileceğiniz avantajlı bir üründür. Kullanımı pratiktir ve tekerlekli yapısıyla kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Çelik boru iskelet yapısıyla dayanıklı bir yataktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mondi Yatak

13 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Yataklar
Yataklar
Yaylı Yatak
Yaylı Yatak
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Yükseklik
Toplam 13 / 13 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?