20 yıldan fazla sektör deneyimi ile Mondi, eviniz için kaliteli, modern ve kullanışlı yemek odaları, genç odaları,bebek odaları, oturma grupları ve yatak odaları üretmektedir. Bunların tüm tüketici kesimine hitap etmesi amacıyla Mondi, istenilen ürün ve özelliklere göre değişen geniş yelpazede fiyatlar sunmayı temel prensip edinmektedir. Mondi müşteri memnuniyetini de ana odak noktasına alarak, gün geçtikçe ortaya çıkardığı yeni tasarım ve ürünler ile yeni başarılara imza atmaktadır.

Mondi Yatak Çeşitleri

Herkesin isteğine ve beğenisine göre bulabileceği bir Mondi yatak mutlaka vardır. Çünkü geniş yatak çeşitliliği ile Mondi, kadın, erkek, genç, yaşlı her kesimden insanın ihtiyaçlarını karşılamak için üretimlerine devam etmektedir. Tüm gün çalışıp eve yorgun geldiğinizde sizi yeni güne enerjik bir şekilde hazırlayacak olan en önemli şey dinlendirici ve güzel bir uykudur. Güzel bir uykunun anahtarı ise kişinin fizyolojisine uygun sağlıklı bir yatakta yatmasıdır. Bu nedenle Mondi geniş yatak çeşidi yelpazesiyle hem evinize yeni bir değer katarken hem de sizin hayalini kurduğunuz uykuya ulaşmanızı sağlıyor.

Mondi yataklar için özel geliştirdiği teknolojiler ile her yatak çeşidinin farklı bir probleme çözüm getirmesini hedefliyor. Örneğin; örme kumaştan imal edilen, yüksek bonel yaylı ve yogun sünger yapısına sahip Mondi yataklarında güne enerjik başlarken, offset yaylı, anti-static özellikli, thermobond elyaf içerikli ve keçe kaplamalı yataklarda günün getirdiği yoğun stresten kurtularak aradığınız uykuya ulaşabilirsiniz. Sadece fizyolojik sorunlara odaklanmayan Mondi yataklar, titiz ev hanımlarının ihtiyacı olan özellikleri de içerisinde barındırıyor. Fermuar pedli, makinede yıkanabilen ve örme kumaşlı Mondi yataklar, temizliğe önem verenlerin hem işini kolaylaştırıyor hem de kendilerine daha fazla vakit ayırmalarını sağlıyor.

Özellikle iki kişilik yataklarda yaşanan sorunlardan biri olan yatakta uyuyan kişilerden birinin hareket etmesi ile diğerinin bu hareketi hissederek uyanmasıdır. Eğer bu sorunu sizde yaşıyorsanız Mondi Natural serisi tam size göre bir yatak eşitidir. Çünkü yatak yüksekliği 35 cm olan ve SL kesintisiz yay sistemi barındıran, mini pocket yaylı yataklar oluşan hareketi emerek diğer tarafa iletilmesini ve dolayısıyla sizin bu hareketi hissetmenizi engelliyor. Vücuduna mükemmel uyum sağlayan bir yatak arayanlar için ise jel teknolojisine sahip, viscojel ve viscolex süngerden oluşan Mondi yatakları sayılabilecek örnekler içinde yer alıyor. Bu tür yataklarda kullanılan jelltech sayesinde vücut ağırlığı yatak yüzeyinde eşit olarak yayılıyor. Bu sayede vücudunuzun her noktası eşit düzeyde basınca maruz kalarak mükemmel bir uykunun formülünü oluşturuyor. Bazen sert bazen yumuşak yüzeyli yatakta uyumak isteyip iki özelliğin bir yatakta olmasını arzu edenler için de bu arzularını karşılayacak bir Mondi yatak mevcuttur. Bir tarafı sert diğer tarafı yumuşak yüzeye sahip Mondi yatakları ile canınız hangi yüzeyde isterse o yüzeyde uyuyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey yatağınızı ters çevirerek kullanmaktır.

Bu ve bunlar gibi kişisel uyku ihtiyaçlarına doğrudan cevap veren Mondi yatakları size dinlendirici bir uykunun aslında çok uzakta olmadığını gösteriyor. Yapmanız gereken tek şey yatak çeşitlerini inceleyerek sizin ihtiyaçlarınıza hangisinin en uygun olduğuna dair bir karara varmaktır.

Mondi Yatak Fiyatları

Yatak çeşitlerinde olduğu kadar fiyat çeşitliliğinde de geniş bir yelpazeyi barındıran Mondi, her kesimden kişilere hitap eden yataklar üretiyor. Herkesin güzel bir uykuya hakkı olduğunu düşünen Mondi fiyat stratejilerinde de bunu göz önüne alarak yüksek teknoloji ile konforlu yatakları ürün ve ürünün diğer özelliklerini göz önüne alarak değişen fiyatlar ile sizlere ulaştırıyor. Çoğu özelliğin halihazırda standart olduğu Mondi yataklar ile geriye tek kalan şey ise hayat kalitenizi arttırarak sizi daha enerjik, daha konforlu, daha stressiz kısacası daha mutlu bir uyku uyumaktır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Mondi Yatak Fiyatları

Yaylı Yatak
160 x 200 cm
90 x 190 cm
150 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm
80 x 180 cm
Çift Kişilik
Tek Kişilik
23 cm
Yaylı
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/mondi