ARA
Loading interface...
Loading interface...
MOPATEKS BAMBOO VISCO YATAK 100 X 200

MOPATEKS BAMBOO VISCO YATAK 100 X 200

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/516895
MOPATEKS BAMBOO VISCO YATAK 100 X 200

MOPATEKS BAMBOO VISCO YATAK 100 X 200, sunduğu konforlu uykuyla hayat kalitenizi yükseltirken gününüzün daha verimli geçmesini sağlar. Daha enerjik ve keyifli olmanızı sağlayan ürün, sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanın artmasına yardımcı olur.

Mopateks Bamboo Vısco Yatak Hakkında Temel Bilgiler

Orta sertlik değerinde tasarlanan Mopateks Bamboo Visco, akıllı özellikleriyle vücudunuza göre şekillenir. Yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün antibakteriyel özellikteki örme kumaş kaplıdır. Terlemeyi önleyen ve nemi içine hapsederek sizi rahatsız etmeyen kumaşı kısa süre içerisinde kurur.

Visco katmanı sayesinde vücudunuza uygulanan basıncı azaltan ve eşit olarak dağıtan Mopateks Bamboo Visco, uykunuzun esnasında oluşabilecek uyuşmaların önüne geçerken vücudunuzun tamamen gevşemesine yardımcı olur.

Mopateks Bamboo Visco Yatağın Özellikleri

  • 100 cm eninde ve 200 cm boyundaki Mopateks Bamboo yatak tek kişinin rahatlıkla uyuyabileceği ebatlardadır.
  • 8 katmandan oluşan yatak 19 cm yüksekliğinde olup her katmanı konforunuzu artıracak şekilde tasarlanır. Pamuk örme kumaş, thermo elyaf, tela, 32 DNS visco sünger ve bondex kullanılan ürün, vücudunuza tamamen uyum sağlar.
  • Yatakta oturma alışkanlığına sahip olanlara yönelik tasarlanan ürünün kenarlarında sünger destekleri bulunur. Ekstra güçlendirilen kenarlar çökmelere karşı dirençlidir.
  • Üründe kullanılan yay sistemi ayrı hareket etme özelliğine sahiptir. Bu sayede vücudunuzun ağırlığına göre şekil alır ve dönme esnasında partnerinizi rahatsız etmez.
  • Ürünün teslimatında roll-pack ambalaj sistemi kullanılır. Ürün teslim edildikten sonra rulo şeklindeki vakumlanmış paketi yatağa zarar vermeden açarak düz bir zemine bırakarak beklemeye başlayabilirsiniz. 72 saat sonunda yatak doğal formuna kavuşur ve kullanmaya uygun hale gelir.
  • Kolay temizlenebilir yapısıyla ön plana çıkan Mopateks Bamboo yatağın tozunu belirli aralıkla alabilirsiniz. Belirli aralıkla buharlı temizleyici kullanabilir ya da profesyonel bir yardım alabilirsiniz.Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön