1968 yılında kurulan İspanya kökenli kask markalarından biri olan MT, dünya çapında ünlü firmalar arasına giriyor. Kask çeşitleri ile 50’den fazla ülkeye ihracat yapan marka, kullanıcıya uygun fiyata kaliteli ürünler sunduğu için tercih ediliyor. Polikarbon malzemeden üretilen MT kaskları, kask güvenliğini teyit eden Sharp testinden beş yıldız alarak güvenirliğini kanıtlıyor. Güvenilir ve kaliteli ürünleri ile öne çıkan marka, aynı zamanda geniş ürün yelpazesi ile de kullanıcının dikkatini çekiyor.

MT Kask Modelleri ve Özellikleri

Markanın kask modelleri arasında kapalı kasklar, çeneden açılır kasklar ve açık kask modelleri bulunuyor. Polikarbon malzemeden üretilen ve her türlü motosiklet modeli ile kullanılabilen kasklar, dayanıklı dış malzemesi ile düşme sırasında darbelere karşı başı koruyor. Güçlendirilmiş dış yüzeyi ile koruma sunan ürünler, birçok farklı model seçeneği ile bulunabiliyor. Kapalı kasklarda açılabilir dahili güneş vizörü ve rüzgar perdesi bulunuyor. Güneş vizörü görüş kalitesini sağlamak için önemli olurken çene altı rüzgar perdesi boynu korumak için tasarlanıyor. Kask çeşitlerinde rüzgar sürtünmelerini azaltmak için spoyler bulunması da kullanımı konforlu kılan detaylardan oluyor. Vizor bölümünde ise çizilmeye karşı dayanıklı malzeme kullanılması, kaskın ömrünü uzatıyor. İç kısımda iç kumaş kaplaması konforlu bir kullanıma imkan verirken markanın kask modellerinde çıkarılıp yıkanabilen astar bulunuyor ve böylece daha hijyenik bir kullanım sunuyor.

MT Kask modelleri arasında yer alan çeneden açılır kask modelleri, daha kolay bir kullanıma sahip oluyor. Aşağıdan yukarı doğru açılan bölümü ile kolay takılıp çıkarılan modeller, aerodinamik tasarımı sayesinde sağlıklı bir havalandırma sağlıyor. Aynı zamanda iç kısmı yıkanabilir özellik taşıdığı için hijyenik kullanım açısından başarılı bulunuyor. Açılır kask modelleri arasında dışarıdan kontrol edilebilir iç güneşlik camı bulunan modellere de erişmek mümkün oluyor. Kademeli bir şekilde açılıp kapanan camı ile ergonomik bir kullanım sergileyen modellerin birçok parçası yeniden sökülüp takılabildiği için yedek parça ile değiştirilebiliyor. Çene perdesi, burunluk, cam mekanizması değişebilen ürünler, uzun süreli kullanıma elverişli oluyor.

Açık kask veya yarım kask denilen kask modelleri ise kafatasını kulak arkasına kadar saran kask çeşidi olarak biliniyor. Şehir içinde düşük hızlarda sürüş yapanlara tavsiye edilen MT açık kask modelleri, kolay çıkarılabilir kilit sistemi ile pratik bir kullanım sunuyor.

MT Kask Tasarımları

MT kask modellerinin tasarımına bakıldığında ise her kask modelinde ayrı bir tarza sahip olduğu görülüyor. Kapalı kasklarda siyah, mavi, kırmızı, sarı gibi renklerin kullanıldığı modeller ağırlıkta oluyor. Siyah kask üzerine kırmızı, sarı veya yeşil çizgilerin uyumlu bir şekilde kullanıldığı grafikler şık tarzıyla alıcının ilgisini çekiyor. Kaliteli duruşu ve renkli tasarımı ile beğenilen kapalı kasklar her motosiklet tipinde kullanıma uygun oluyor. Çeneden açılır kask modellerinde ise beyaz ve siyahın birlikte kullanıldığı ürünler öne çıkarken turuncu siyah gibi renklerin hâkim olduğu ürünlere de erişilebiliyor. Çok renkli grafiklere sahip ürünler hem kadın hem de erkeğe hitap ediyor. Markanın açık kask modellerinde ise tek renkli ürünler bulunuyor. Mat beyaz, mat gri veya mat siyah kasklar kibar tasarımları ile scooter veya mobilet kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Ayıca taşıma kılıfı ile satılan açılır kasklar, beyaz ve siyah camlı seçeneklere sahip oluyor.

Markanın kask için yedek parçaları da bulunuyor. Kask yedek parçaları arasında kask camı için buğu önleyici yer alıyor. Oluklu ve oluksuz olarak değişen modeller, markanın belirli kask serilerine uygun üretiliyor. Ayrıca cam vizörü, kask iç pedi gibi yedek parçaları da markanın ürünleri arasından temin edilebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

MT Motosiklet Kaskı-Kask Fiyatları

206 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Motosiklet
Motosiklet
Kasklar
Kasklar
Açık Kasklar
Açık Kasklar
Kapalı Kasklar
Kapalı Kasklar
Çeneden Açılır Kasklar
Çeneden Açılır Kasklar
Motosiklet Kask Yedek Parça
Motosiklet Kask Yedek Parça
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Renk
Toplam 24 / 206 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/20029253/mt