En Ucuz ve Kaliteli Ortopedik Visco Yastıklar

Boyun düzleşmesi, boyun fıtığı gibi problemler yaşıyorsanız, uykunuzun konforunu artıracak, boyun ağrılarınızı dindirecek bir yastık seçmeniz gerekir. Çünkü sağlıksız bir uyku kendinizi dinlenmemiş hissetmenize, unutkanlık, yorgunluk ve odaklanma problemlerine, çabuk öfkelenmeye, kolayca kilo verememeye ve tansiyon sorunlarına neden olur. Bedeninizin dinlenmeye ve gevşemeye ihtiyacı olan o saatleri en verimli şekilde geçirmek; boynun ve dolayısıyla bedenin rahat etmesinden geçer. Bunun için de ortopedik yastık kullanımı gerekir.

Ortopedik Yastık Nedir?

Isıya duyarlı olan ve boyundaki boşlukları doldurmak üzere tasarlanmış ortopedik yastık, boyun ağrısı çeken kişiler için kalıcı bir çözüm üretir. Kullanımı sırasında kalın tarafı boynun altına gelecek şekilde yatılmalıdır. Yastık ısıya duyarlı olduğu için, başın ısısından ve ağırlığından faydalanarak yavaşça boynun şeklini alır ve tüm boşlukları doldurur. Hem ağrıların dinmesine yardımcı olur hem de boyundaki kireçlenmeyi azaltır.

Düzenli ve kesintisiz uyku, vücudun en önemli ihtiyaçlarından biridir. Bu nedenle bedenin sağlıklı olması gerekir. Boyun ise bedenin merkezinde yer aldığından, burada yaşanan herhangi bir sağlık problemi tüm vücudu etkiler. Ortopedik yastıklar, bu problemleri en aza indirgemek hatta yok etmek için üretilir.

Ortopedik yastık, Visco adı verilen özel bir sünger ile yapılır. Bu özel sünger sayesinde nasıl yatarsanız yatın, sünger yattığınız şekli alır ve boynunuzun boşluklarını doldurur. Ayrıca omurganın şekline uygun tasarlandığı için, uyurken de boynunuzun koruması gereken şekli sağlar. Boyun fıtığı ya da boyun düzleşmesi olan kişiler için ideal bir üründür.

Visco Yastık

NASA tarafından astronotlar için geliştirilen bu elastik sünger, basıncı indirgeme özelliği sayesinde astronotların uzayda maruz kaldıkları basınç sorununa çözüm getirmiştir. İçindeki milyarlarca mikroskobik hafıza hücresi ve bu hücrelerin hareket etme özelliği sayesinde ısı ve ağırlığa karşı duyarlılığı ile kolayca vücudun şeklini alır.

Günümüzde yatak tekstilinin en gözde ürünlerinden olan ve akıllı sünger olarak da anılan Visco süngerler, ortopedik yastıkların en tercih edilen malzemelerinden birisi olmuştur. Visco yastıklar, içinde barındırdığı hücreler sayesinde hava sirkülasyonu sağlar ve bu özelliği sayesinde gece boyunca yeterli havayı sağlayarak terlemeyi önler. Böylece uykunuz sırasında bunalarak uyanmanızı engeller ve rahat bir uyku sunar. Yine aynı sebepten ötürü horlama ya da nefes darlığı gibi problemler yaşıyorsanız, bu sorunların giderilmesine de yardım eder. Her iki sorun da doğru nefes alamama ile ilgili olduğundan, Visco yastık ile doğru ve sağlıklı uykuya geçtiğinizde bu olumsuz durumlar da ortadan kalkar.

Visco yastıklar, ısıyla şekil alma özelliğine sahip oldukları için, uyku sırasında sünger başınızın ağırlığına ve ısısına göre şekil alarak boynunuzdaki boşlukları doldurur. Malzemenin üstün kalitesi ile Visco yastıklar, yalnızca sırt üstü yattığınızda değil yüz üstü uyumayı tercih ettiğinizde de kolaylıkla size göre şekil alır. Böylece uyku pozisyonunuz ne olursa olsun kaslarınızın gevşemesine yardımcı olur. Ortopedik ve Visco yastık, kasların tam olarak gevşemesini sağlar, kan dolaşımını rahatlatır, nefesi düzenler ve bedenin daha dinç, aynı zamanda güçlü olmasına yardımcı olur. Bu nedenle, uluslararası ölçekte en çok tercih edilen ürünlerden biri olma özelliği gösterir.

Ayrıca yalnızca yatakta değil, iş yerinizde, yolculuklarda ya da bulunduğunuz herhangi bir yerde yanınızda taşıyabilmeniz için bel ve boyun yastıkları, oturma simidi olarak da üretilmiştir. Böylece, uykuda yakaladığınız rahatı gün içinde de devam ettirmeniz sağlanır. Bilgisayar başında oturmanın sebep olduğu bel ağrıları, yolculuklar sırasında omurganın girdiği şekilsiz pozisyonları önlemek için sizin yanınızda olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ortopedik Yastık-Visco Yastık

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1155 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/510008/510029