Özdilek çarşaf çeşitleri ile yatak odası alanlarınıza hoş bir hava katabilirsiniz. Farklı renk, desen, kalıp, yüzey ve ham madde çeşitliliği ile üretilen çarşaflar kaliteli, dayanıklı ve rahat olmaları ile tercih sebebi oluyor. Dilediğiniz renk tonundaki çarşafları satın alarak hem rahat edip hem de yatağınızı koruma altına alabilirsiniz. Penye, fitted, havlu gibi çeşitleri olan çarşafları nevresim setlerinizle bir arada kullanarak uyumlu kombinler yapabilirsiniz. Özdilek kalitesi ile sizlere sunulan çarşaflar farklı ebat seçenekleri ile farklı yatak ölçülerine uyum sağlıyor. Yumuşak dokulu çarşaflar üzerinde uyuma fırsatını sizlere ulaştıran marka fiyat anlamında da tüketiciye avantaj sağlıyor.

Yataklarınızı Koruma Altına Alın

  • Özdilek çarşaflar yatakları çevreleyerek açıkta kalan tüm alanları ideal biçimde örtüyor. Böylece yataklar toz, kir ve lekelenmelere karşı daha korunaklı hale geliyor. Yıkanabilir özellikli ergonomik çarşaflar sayesinde yatak alanları hiçbir zaman kirli kalmıyor ve yataklar uzun süre temiz biçimde kullanılabiliyor.
  • Yatak çarşafları farklı ölçülerle üretiliyor. Tek, kişilik, çift kişilik ve king boy ölçüler arasından yatağınıza tam uyumlu modelleri seçerek hem çarşaf serme hem de kullanma noktasında konforunuzu üst seviyeye çıkarabilirsiniz.
  • Düzenli yıkama ve aralıklı havalandırma ile kullanabileceğiniz çarşaflar set şeklinde de satışa sunulabiliyor. Örneğin, tek kişilik Özdilek çarşaf setlerinde çoğunlukla 1 adet yastık kılıfı ve 1 adet çarşaf bulunurken, çift kişilik çarşaf setlerinde 1 adet çarşaf ve 2 adet yastık kılıfı yer alıyor. Yastık ve yatak kılıflarını ölçüsü, kumaş dokumaları, türleri değişkenlik gösterdiğinden ebatları dikkate alarak seçim yapmak avantaj sağlıyor.
  • Lastikli çarşaflar özel büzgülü kenar ve köşeleri ile yatağı iyi derecede çevreliyor. Yatağa geçirmesi de son derece kolay olan bu ürünler harekete bağlı olarak meydana gelebilen yatak kenarından çıkma, baza ve karyola köşelerinden sarkma gibi durumları en aza indirgiyor. Böylece yatak alanlarınızın her daim şık ve düzenli görünmesini sağlıyor. En iyi sonuç için yatağa tam uyumluluk ilkesini göz önünde bulundurmanızın avantajlı olduğunu da bu noktada hatırlatmak gerekiyor.
  • Ürünler alezler ile bir arada kullanılabiliyor. Alezler üzerine sorunsuzca yerleştirebileceğiniz çarşaflarla yataklarınızı çok daha fazla oranda koruma altına alabilirsiniz. Özel dokuları sayesinde yataktan kaymayan ürünler sürekli düzeltme mecburiyetini de en aza indirgiyor.
  • Penye, pamuk, havlu vb. özellikli alezler uyku konforunu artırma amacına hizmet ediyor. En iyi sonuç için yatağa tam uyumluluk ilkesini göz önünde bulundurmanızın avantajlı olduğunu da bu noktada hatırlatmak gerekiyor. Vücudu rahatsız etmeyen bu ürünlerle her mevsim rahat bir uyku çekme hayali gerçek oluyor.

Şık, Kullanışlı ve Kaliteli

Farklı renk ve renk tonu seçenekleri ile üretilen Özdilek çarşaf serilerinin beyaz, lila, mavi, sarı, kahverengi, mor, bej, krem, pembe gibi renk seçenekleri bulunuyor. Geniş renk paleti sayeside çarşaflarınıza birebir uyumlu yastık kılıflarını da satın alarak takımı tamamlayabilir, çarşaf setlerini tercih edebilir ya da kendi yatak odası tekstil ürünlerinize uygun renkleri tercih ederek kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ürünleri düzenli aralıklarla yıkamaya özen göstermeniz önem arz ediyor. Önerilen sıcaklık ve yıkama süresine uyarak yıpranma, deforme olma gibi olumsuz sonuçların önüne geçebilirsiniz. Lastikli kılıfların yatağa uygun olması da uzun süre kullanımda avantaj sağlıyor. Örneğin, yatağa küçük gelen çarşaflar zor serilmekle birlikte çekiştirmeye bağlı yıpranmalara sebebiyet verebiliyor. Kullanım dışıyken açık ve havadar alanlarda rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz Özdilek çarşaflar böylece satın alımdan, bakım ve muhafazaya değin tüm süreçlerde kullanıcıya avantaj sağlayan ürünlerden oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Özdilek Çarşaf

137 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kumaş Türü
Toplam 36 / 137 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?