Payidar yolluk modelleri; yüksek donanımlı teknolojik tezgahlarda dokunan, çok sayıda alternatifle, 7'den 70'e en iyiyi arayanlara sunulur. Geniş renk skalası ile hem modern hem klasik desenlerden oluşan tasarımlarıyla ön plana çıkan Payidar yolluk modelleri ile evlerinize renk ve fonksiyonellik katabilirsiniz. Çoğunluğu %100 polipropilen, frize iplik ve benzeri kalitedeki dokulardan oluşan tasarımlar mutfak, antre, televizyon odası, hol, banyo gibi önemli yaşam alanlarınızda kolay kullanımlarıyla ön plana çıkar. 

Payidar Yollukların Özellikleri 

  • Payidar yolluk çeşitleri farklı desen ve renkleriyle evinize, iş yerinize ve tüm yaşam alanlarınıza dekoratif anlamda zenginlik katar.
  • İnce, uzun bir antreye sereceğiniz etnik desenli bir yolluk, evinizin o bölgesine bambaşka bir hava katacaktır.
  • Dar uzun bir mutfağınız varsa pastel renklere sahip bir kesme yollukla hem mutfağınızı renklendirebilir hem de düşme ve kaymalara karşı önlem alabilirsiniz.
  • Yollukları, son teknolojik üretim sisteminin sağladığı kaliteli iplikleri nedeniyle geleneksel el dokuması halılardan ayırmak zorlaşır.
  • Yolluklar, yerleştirildikleri alanda ses yalımı ve ısı kontrolü de sağladıklarından, komşu ilişkilerinde de gürültü kaynaklı sorunları ortadan kaldırır.
  • Kolay temizlenen ve kir tutmayan ürünlerden oluşan yollukları kullanarak, küçük dokunuşlarla evinizi yenilemiş gibi hissederseniz. 

Payidar Yolluk Modellerindeki Farklılık

Payidar yolluk çeşitleri birçok yenilikle, farklı desen, renk ve ebatlarıyla size sunulur. Payidar kesme yollukların desenli, tek renkli, çift renkli, etnik ve klasik desenli modelleri bulunur. Sıra dışı desenlere sahip olanları da özellikle yazlık evlerin salonlarında ya da iddialı şehir evlerinin hijyen gerektiren alanlarında kullanılır. Bazı serilerde marka, yumuşacık dokusu ve çağdaş esintileriyle göze batmayan bir duruş sergiler. Payidar yolluk modellerinin hemen hemen tamamı özenle tasarlanmış yüksek kalitede ürünlerden oluşur. Bazı modelleri, halıda kaliteden asla öden vermeyenler için üretilen özel ürünlerdir. Akrilik ve canlı renkleri tercih edenler için polyester ve iplik bir arada kullanılmıştır. Bu kullanım, renk ve konforun aynı potada birleşmesine vesile olur.

Yumuşacık Dokunuşlar 

El halısı gibi yumuşacık bir yapıya sahip halıların bir kısmı ideal ilme ucu sıklığı ile üretilen, ideal kalınlığa sahip ürünlerdendir. Akrilik, polyester ve benzeri kaliteli ipliklerin dokunmasıyla elde edilen dayanıklılık; hav yüksekliği ile sağlanan orta kalınlık, pamuk etkili bileşenler sayesinde üst düzey yumuşaklık, kabartmalı dokumaların yardımıyla yaratılan görsel zenginlik Payidar halıların ön plana çıkmasında etkili olan donanımlardan bir kısmını oluşturur. Payidar yolluk modelleri, evlerin yanı sıra iş yeri, ofis, muayenehane, kreş, anaokulu, kafe, restoran ve benzeri birçok yerde kullanılır. Halıda kaliteye önem verenler için akrilik, canlı renkler, polyester iplik bir arada kullanılarak sunulan ürünler, yerleştirildikleri alana çok yönlü fayda sağlar. Kullanılan ipliklerin özellikleri sayesinde yolluklar, el halısı gibi yumuşak yapıya sahiptir ve ayaklarınızın altında mükemmel konfor sunar.  

İhtiyaçlarınıza Uygun Seçenekler

Payidar yolluk seçenekleri arasından zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanları seçerek yaşam alanlarınızda küçük dokunuşlarla büyük etkiler yaratabilirsiniz. Ürünlerin antibakteriyel oluşları da astım, alerji ve benzeri sıkıntılar yaşayan kişiler açısından büyük fayda sağlar. Küçük çocukların yaşadığı evlerde, Payidar yolluklarla hem çocuklarınızın kayma ve düşmelerini engelleyebilir hem de miniklerin oyunları esnasında komşulara ses gitmesinin önüne geçebilirsiniz.

Ürünlerin fiyatları ebatlarına, modellerine ve kumaş özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Payidar yolluk modellerine, fiyatlarına ve ürün özelliklerine Hepsiburada.com üzerinden ulaşabilir, her birini inceleyerek kıyaslama yapabilirsiniz. Bütçenize ve evinize uygun modeller markanın ürün seçkisinde yer alır. Yüksek kaliteye ve görsel zenginliğe sahip yolluk modelleri arasından en beğendikleriniz için güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Payidar Yolluk Fiyatları ve Modelleri

61 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Renk
Toplam 48 / 61 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?